Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Анастасія Цимбалару, Олеся Романова, Володимир Ямненко у сімейному сезоні «Дільничний з ДВРЗ»

13.09.2021
об 16:49

На телеканалі ICTV 14 вересня (вівторок) розпочнеться другий сезон іронічного детективного серіалу «Дільничний з ДВРЗ». Творці проєкту обіцяють глядачам, що до патрулювання району повернуться В'ячеслав Довженко і Віталій Іванченко, а до них приєднаються нові актори такі, як Анастасія Цимбалару, Олеся Романова, Володимир Ямненко.

Прем’єра сезону відбудеться о 21:30 у вівторок, 14 вересня. Автори у продовженні історії детектива у віддаленому столичному районі вирішили зробити акцент на сімейні цінності, тому у вже знайомих глядачеві героїв з’являться нові родичі. Приміром, до Грача (Роман Мацюта), кримінального авторитета району ДВРЗ, з Лондона повернеться дочка Віра, Сергій Бондар (В'ячеслав Довженко) зустрінеться зі своїм батьком і, можливо, нарешті знайде ту єдину, яку шукав весь перший сезон. Чи знайде в новому сезоні свою любов і дільничний району Петро Дзюба? Інтрига полягатиме в тому, що у Петра з'явиться відразу дві дівчини, вибір між якими для недосвідченого героя-коханця зробити буде складно.

Нових персонажів у серіалі гратимуть відомі українські актори та блогери. Так, зірка фільму «Віддана» Олеся Романова зіграє старшу дочку кримінального авторитета Грача. Віра – ефектна блондинка з сильним характером. Раніше вона жила за кордоном, і після довгих років подорожей повернулася з Європи додому. Щоб зайняти доньку справою, Грач відкрив для неї салон краси. Тепер дівчина керує на новому місці і задивляється на дільничного району Бондаря.

«Моя Віра – зухвала і яскрава, як і повинно бути, коли твій тато – ватажок банди на столичному районі ДВРЗ. Вона легко може поранити людей довкола, прям як і я. Особливо, якщо вони ніжні, ранимі, тепличні і не підготовлені до життя», – з усмішкою розповідає ОЛЕСЯ РОМАНОВА.

Повну протилежність епатажної Віри зіграє актриса Анастасія Цимбалару. У серіалі ICTV Настя зіграє нову дівчину Сергія Бондаря. Її героїня Саша – добра і чуйна дівчина, перед якою не зміг встояти дільничний. Вона працює в салоні краси Віри, тому відносини з Бондарем можуть стати для неї приводом для неприязні з начальницею.

Український актор, кінорежисер і сценарист Володимир Ямненко стане батьком героя В'ячеслава Довженко. Виявляється, у Бондаря не така проста сім'я. Його батько довго був відсутній у його житті, відбуваючи термін у в'язниці за злочин. Чи зможе герой-поліцейський знайти спільну мову зі своїм батьком, стане відомо з 14 вересня на телеканалі ICTV.

 

Джерело: Телеканал ICTV

Читайте також:

Новини

Презентуємо вам трейлер нової стрічки Віллена Новака «Чому я живий»

В українських кінотеатрах фільм з'явиться з 4 листопада 2021 року.

09.09.2021
об 11:44

Новини

На 78-му Венеційському кінофестивалі відбулася світова прем'єра драми «Відблиск» режисера Валентина Васяновича

За 30 років Незалежності України "Відблиск" є другою стрічкою українського режисера, яка бере участь в основному конкурсі Венеційського кінофестивалю — вперше за 29 років після фільму "Чутливий міліціонер" Кіри Муратової (1992). Драма Валентина Васяновича претендує на здобуття головної нагороди фестивалю – "Золотого лева".

09.09.2021
об 14:36

Анімація

Проєкт повнометражного анімаційного фільму «Далія і Червона Книга» переміг на 17-ому пітчингу Держкіно

За результатами другого етапу 17 конкурсного відбору кінопроєктів переможцем у категорії «Анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії)» став проєкт «Далія і Червона Книга», який презентувала studio KAPI (ТОВ «Студіо КАПІ»).

13.09.2021
об 11:45