Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір

21.09.2020
об 18:18

У ведучої «ТСН Тиждень» Алли Мазур – новий імідж – нині вона має коротку зачіску і волосся сріблястого кольору. Спочатку у новому образі на екрані телеведуча з’явилась в ефірі підсумкової новиневої програми. Багато хто відзначає, що нова стильна зачіска їй дуже личить, а сама телеведуча виглядає молодшою.

«Я спробувала показати всім, що ультракороткі зачіски після боротьби з хворобою, можуть бути стильними, модними, і подолавши хворобу, можна залишитись цікавою, красивою, сучасною жінкою. І я рада за Україну, яка схвально сприймає незвичайний для неї, поки що, образ, але дуже популярний у Європі», - сказала про свою нову зачіску АЛЛА МАЗУР.

Вона також зазначила, що перед тим, як продемонструвати людям коротке волосся – хвилювалась, як це сприймуть глядачі.

Рік тому Аллі Мазур діагностували рак молочної залози. Вона перенесла шість курсів хімії і при цьому, коли могла – старалась працювати в ефірі «ТСН. Тиждень». Її поява без перуки - це потужний соціальний меседж для всіх людей і  приклад, що надихає інших не боятися відкрито боротися з онкохворобоми.

«Я хочу підтримати відкриту розмову про онкологію. Я зіткнулася з тим, що багато людей приховують онко. Важливо перевести цей діагноз з рангу трагедії, - у проблему, котру можна вирішити. І якщо про проблеми говорити, то і легше буде з ними впоратися. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. І важлива віра в те, що все буде добре. Усмішка та оптимізм теж лікують. Дякую усім нашим глядачам за величезну хвилю підтримки і любові, яка почалася з тієї миті, коли я повідомила про свою хворобу і триває досі. Хочу подякувати своїм колегам, родині, друзям, які  підтримували мене під час лікування, медичним працівникам, які мене лікують. Спасибі велике! Я живу в оточені любові, і це найбільше щастя», - поділилась АЛЛА МАЗУР.

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

Візуальне оформлення «1+1» стало більш динамічним і сучасним

У День Незалежності України телеканал «1+1» зробив редизайн та представив глядачам оновлене візуальне оформлення ефірної графіки. Такі зміни також є частиною кампанії до 25-річного ювілею, який національний мовник відзначає в цьому році.

26.08.2020
об 12:18

Новини

Шкільні альбоми: Як виглядали зірки телеканалу «1+1», коли були учнями

Сьогодні тисячі хлопчиків і дівчаток пішли до першого класу, де вони вчитимуться писати, читати, вивчати іноземні мови, потім у них будуть природознавство, історію, хімію, географію та інші предмети. Однак спочатку діти знайдуть нових друзів, аби учбовий процес проходив легше, веселіше та цікавіше.

01.09.2020
об 16:40

Новини

Зірка «1+1» відкрила Школу Супергероїв у Херсоні

Телеведуча «1+1» та кураторка Школи Супергероїв Наталія Мосейчук і засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір. Школа Супергероїв з’явилася у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

06.09.2020
об 11:31

Новини

«1+1» створив фільм до свого 25-річчя

12 вересня о 22:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра  стрічки «1+1. 25 років ти не один», яка була спеціально створена до ювілею каналу.  Ексклюзивні подробиці роботи над масштабними проєктами власного виробництва каналу стануть відомими завдяки цьому фільму. Також глядачам нагадають про популярні міжнародні продукти, які  стали вперше доступними українцям завдяки «1+1».

12.09.2020
об 12:30