Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Алекс Якутов: «Страви будуть дуже серйозні, як і вимоги до кухарів»

18.03.2021
об 15:23

Восени на телеглядачів чекає запекла битва кухарів, адже «Новий канал» розпочинає зйомки реаліті-шоу «Пекельна кухня» майстри кулінарного мистецтва під прицілом об’єктивів намагатимуться вразити своїми талантами відвідувачів телересторану, у який, до речі, ще можна потрапити. Вправність учасників оцінюватиме Пекельний Шеф Алекс Якутов. Він навчався в найкращих кулінарних школах Італії та США, його запрошували працювати до французького ресторану з двома зірками Мішлен, але Алекс залишився на батьківщині, щоб розвивати нову українську кухню. Якщо забути, що учасники «Пекельної кухні» постійно перебуватимуть під прицілом телекамер, можна вважати, що вони потрапили на стажування до одного з найкращих шефів України, який сам займався їхнім відбором до шоу.

– Алексе, за яким принципом обирали учасників та яких результатів плануєте з ними досягти?

– На жаль, у нашій країні немає хорошого навчання в кулінарній сфері. Все відбувається на практиці. Я беру на стажування і аматорів – для мене важливо, коли людина закохана у справу. «Пекельна кухня» – проєкт, у якому можна вирощувати хороші кадри – кидати зерно, ростити і потім пожинати плоди. Хочу в телересторані видавати результат на посадку в 40 людей, щоб гості були задоволені. Страви будуть дуже серйозні, як і вимоги до кухарів.

 

– Де навчають найкращих кухарів?

– Найкрутіша школа кулінарії – італійська. Якось звернув увагу, що місцевий шеф-кухар видає страву і молиться, тоді я зрозумів, що він поклоняється їжі. Вся ж фішка у цьому: поки ти не навчишся любити їжу, яку видаєш, у тебе не буде хорошого результату. До речі, я досі їжджу на курси в Італію, спілкуюся з кухарями – завжди є, чого навчитися.

– Чи сильно ви прив'язується до людей, і чи не буде вам складно відправляти додому учасників «Пекельної кухні»?

– Не знаю, що таке «прив'язуватися до людей». У мене є сім'я й собака, прив'язаний до них. До людей – ні. Не всі розуміють, як можна в будь-яку секунду вигнати людину, не дати їй другий шанс. Але в ресторанному бізнесі так: якщо бачиш, що людина переступила межу, прощаєшся з нею за лічені хвилини, тому що це все виходить у зал. За великим рахунком, тут все, як у медиків – якщо людина робить свою роботу халатно, ми з нею розстаємося миттєво.

 

– Хто частіше готує у вас вдома – ви чи дружина?

– Моя дружина теж кухар, вона кондитер. Колись хотіла стати суддею, працювала помічником судді, але потім вирішила, що бути кондитером значно краще. Вдома готуємо обоє, але частіше я. Взагалі, ми звикли до того, що постійно їмо в закладах – то куштуємо щось у якомусь новому ресторані, то робимо опрацювання у своєму.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Перші випробування та інтерактивність у тревел-шоу «Орел&Решка. Новий сезон»

Вже завтра зранку глядачі «Нового каналу» побачать першу пару зіркових ведучих, які приймали участь у зйомках епізоду «Орел&Решка. Новий сезон», присвяченого ювілейному року телепрограми. У прем’єрних випусках щотижня з’являтиметься нова пара ведучих, а ще творці вирішили прикути увагу шанувальників тревел-шоу до екранів інтерактивною грою з призом, про який мріють туристи, що подорожують маршрутами ведучих «Орел&Решка».

12.02.2021
об 13:33

Новини

Міжнародний кінофестиваль у Локарно додасть новий розділ короткометражних робіт відомих авторів

Кінофестиваль у Локарно додає новий конкурсний розділ, присвячений короткометражкам відомих кінематографістів. Таке рішення прийняв новий художній керівник фестивалю Джіона А. Наццаро.

16.02.2021
об 18:29

Новини

Ведучими фінального випуску «Орел&Решка. Новий сезон» стануть Віра Брежнєва та Вєрка Сердючка

Творці тревел-шоу пророкують, що фінальний випуск епізоду, присвяченого 10-річчю програми, стане найяскравішим за всю історію «Орла&Решки».

10.03.2021
об 11:32

Новини

Дні народження зірок: Ольга Ціцілінська

15 березня своє 25-річчя святкує українська акторка театру та кіно Ольга Ціцілінська. Три роки тому вона зіграла одну з головних ролей в телесеріалі «Нового каналу» «Чаклунки». З тих пір актриса час від часу з'являється в телепроєктах інших каналів. З нагоди дня народження Ольги розповідаємо про серіали, в яких вона була задіяна.

15.03.2021
об 11:25

Новини

Фільм відкриття та Ігрова програма 11-го Фестивалю американського кіно

15 – 21 квітня у київському кінотеатрі «Жовтень» проходитиме 11-й Фестиваль американського кіно «Незалежність» (AIFF). У фокусі заходу актуальні ігрові та документальні фільми на соціально важливі теми, що демонструють розмаїття США, американського кінематографу та силу незалежного творчого мислення.

16.03.2021
об 17:35