Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Акторки серіалу «Кріпосна» про сильну жінку

20.09.2021
об 16:12

Тему стереотипів на адресу жінок телеканал СТБ підняв восени 2020 року, запустивши соціальну диджитал-кампанію #СильнаЯ. 14 героїнь кампанії відверто розповіли, від яких ярликів їм довелося звільнятися на шляху до успіху. Модель соціально розділених гендерних ролей не залишилася і без уваги творців костюмованої мелодрами «Кріпосна», події якої розгортаються в епоху панів і невільних, де жінці не місце в суспільному і політичному житті, їй не дозволено визначати себе, будувати кар'єру. Суспільство відводило жінці лише роль матері, домогосподарки або ж прислуги. Героїні «Кріпосної» більше не приймають цієї умови і борються за свої громадянські права.

 

Актриси серіалу продовжили розмову на тему гендерних стереотипів. Соня Прісс, Аліна Коваленко, Анна Сагайдачна, Олеся Жураківська, Наталка Денисенко і Слава Красовська розповіли, в чому унікальні їхні героїні і наскільки схожі з сучасними сильними жінками.

 

 «Кріпосна» показує, як жінки боролися за свої права

«Багато тем, актуальних і сьогодні, піднімається в «Кріпосній». Ми можемо простежити якісь паралелі і побачити, як змінилося наше суспільство. Звичайно, порівняно з тим часом ми здійснили достатній прогрес у напрямку жіночих прав, але ще дуже багато треба буде пройти. Якщо говорити про мою героїню, Катя мені дуже імпонує своєю внутрішньою силою. Вона не кориться долі, як було заведено, а відчайдушно бореться за своє кохання і за правду. А ще мені подобається Ольга Родзевич. Вона крута! Це дівчина, яка першою починає носити циліндри, ходити в брюках, у неї з'являється кінний костюм для верхової їзди, брюки. Для суспільства того часу це було вкрай сміливо!», – розповіла виконавиця ролі Катерини Вербицької СОНЯ ПРІСС.

 

Ольга не боїться кидати виклик устоям

«Ольга протистоїть усім устоям, які є в суспільстві. Це 1857 рік, відповідно жінка не може керувати якоюсь кількістю людей, працівників. І все суспільство її в цьому плані осуджує, але вона не здається, вона робить те, що їй подобається, протистоїть усім, бо так їй підказує внутрішній голос. І це мені подобається в ній. Я зрозуміла, наскільки вона смілива людина, що не боїться кидати виклик. Протистоїть усьому, що тоді було заведено. У цьому я оцінила її, тому що така сміливість – колосальна», – захоплюється своєю героїнею виконавиця ролі Ольги Родзевич АЛІНА КОВАЛЕНКО.

 

Місце жінки не тільки в дитячій

«Лариса бореться за себе і як мати, і як жінка. Я прекрасно розумію мотивацію її вчинків – чому, як і що вона робить. І у мене не виникає складнощів або внутрішніх суперечностей «як же вона могла так вчинити?», – захищає позицію своєї героїні виконавиця ролі Лариси Яхонтової НАТАЛКА ДЕНИСЕНКО.

 

У будь-якій ситуації важливо знайти сили пізнати себе

«Сильна жінка – це не та, яка приховує свою слабкість. Сильна жінка теж плаче, переживає горе, втрати, невдачі. Моя героїня Наталі – дівчина з непростою долею. Пройшовши через складний шлюб, зруйновані ідеали, розчарування в чоловікові всього її життя і самотність, вона знаходить у собі сили пізнати себе і піднятися», – зазначила виконавиця ролі Наталі Дорошенко АННА САГАЙДАЧНА.

 

В екстремальних ситуаціях ми можемо бути дуже сильними

«Галя дуже цілеспрямована жінка. Вона не боїться роботи – на 8-му місяці вагітності о 5 ранку біжить з іншого села на найману роботу, тягає відра з водою, коле дрова і доїть корів цілий день. А все, щоб уночі повернутися додому, віддати родині ті 2 копійки, які вона заробила, і о 5 ранку знову бути на роботі. Коли її сім’я опинилася в скрутній ситуації, Галя бере відповідальність на себе і готова на все заради благополуччя своїх близьких. Мені здається, що в кожній жінці є такий запас енергії, така природна сила, яка вмикається в екстремальних обставинах, коли мова йде про дітей, про сім'ю», – розповіла про суперсилу своєї героїні СЛАВА КРАСОВСЬКА.

 

Щастя жінки не має залежати від її віку

«Чудово, що у мене в житті приходять такі героїні, як Павлуся, тому що, як у будь-якої нормальної людини, бувають моменти, коли ти згинаєшся. Слава Богу, не ламаєшся, але згинаєшся. І згадуєш Павлиночку, яка своїм теплом, турботою примудряється оточити, підтримати, хоч і сама протягом багатьох років проживає дуже непросту долю. Але ж ми наповнюємося, тільки коли самі віддаємо. Павлина не зачерствіла серцем і йде назустріч долі та своїй любові», – сказала ОЛЕСЯ ЖУРАКІВСЬКА.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу СТБ

Читайте також:

Новини

Голова УКФ Владислав Берковський: «Фільми про видатних діячів української культури – це важливий елемент культурної дипломатії, їх має бути більше»

Днями в ІА «Укрінформ» відбулася пресконференція, присвячена новому сезону серіалу «Гра долі». Участь у заході взяли виконавчий директор Українського культурного фонду Владислав Берковський, незмінна ведуча проєкту і сценаристка Наталка Сопіт, український режисер Василь Вітер та інші члени знімальної групи проєкту. Однією із запрошених гостей стала фахівчиня з маркетингу змін Дзвенислава Новаківська – правнучка одного із героїв нового сезону, талановитого львівського художника Олекси Новаківського.

17.09.2021
об 11:40

Новини

Подорожі не виходячи з дому: Новий телеканал про мандри Україною та світом UTRAVEL

Вже тиждень на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ працює UTRAVEL від FILM.UA Group і Star Media. Мовник розповідає глядачам про туризм, подорожі та пригоди. Тревел-канал у розважально-пізнавальному форматі популяризуватиме мандрівки Україною як для співвітчизників, так і для іноземців.

18.09.2021
об 10:47

Статті

Лідери медіаринку України: Досягнення української індустрії та стратегія подальшого розвитку на світовому ринку

FILM.UA Group ініціювали об’єднання з Медіа Групою Україна, StarLightMedia та 1+1 media задля промоції української індустрії контенту на провідному міжнародному B2B-порталі, присвяченому медіаконтенту, С21Media. До презентації України долучився Президент Володимир Зеленський.

20.09.2021
об 11:56

Новини

Новий сезон «Ліги Сміху»: Зміни у тренерському складі та нові обличчя

У п’ятницю, 24 вересня, на прихильників гумористичного шоу «Ліга сміху» чекає прем’єра нового сезону. Чим зацікавить глядача восьмий епізод програми?

20.09.2021
об 14:57

Новини

Про жінок та стереотипи: Соціальна компанія #СильнаЯ

У рамках промо романтичного реаліті «Холостячка» канал СТБ запустив соціальну діджитал-кампанію #СильнаЯ. Учасниці підійматимуть тему існуючих в соціумі стереотипів стосовно жінок, демонструвати їх протиріччя та абсурдність.

08.10.2020
об 14:43

Новини

Влітку «Кріпосну» побачать іспанці

Популярну костюмовану драму «Кріпосна» покажуть на іспанському каналі Divinity вже цього літа. Картина стала першою українською багатосерійною драмою, яка вийде на цей медіаринок.

11.06.2020
об 12:31

Новини

Актори серіалу «Кріпосна» про прем'єру нового сезону

Скоро на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Глядачі побачать продовження історій своїх улюблений героїв і дізнаються, що їм підготували творці серіалу. Самі актори зізнаються: читаючи сценарій, не могли відірватися, а дехто зовсім не впізнав свого персонажа в продовженні історії.

14.09.2021
об 15:59

Новини

Хітова костюмована драма «Кріпосна» вирушає світом

FILM.UA Distribution уклали угоди по проєкту «Кріпосна» відразу на декілька територій. Так, в Японії підписано договір з компанією A.K.Company, на території Чехії з телеканалом Prima, а в Іспанії з каналом Mediaset. Нагадаємо, що першою країною міжнародної дистрибуції проєкту стала Польща. «Кріпосна» транслювалась на головному телеканалі країни TVP1, та встановила кілька рекордів, зібравши багатомільйонну аудиторію глядачів та фанатів.

01.04.2020
об 09:21

Новини

10 фактів про третій сезон серіалу «Кріпосна»

Восени на телеканіл СТБ вийде третій сезон костюмованої мелодрами «Кріпосна». Зйомки нових серій вже завершено й поки вони готуються до ефірів виробники проєкту – FILM.UA Group і СТБ – діляться цифрами та фактами, що стосуються нових епізоду.

05.06.2021
об 16:29

Новини

Катю Вербицьку в новому сезоні «Кріпосної» зіграє Соня Прісс

До виходу в ефір телеканал СТБ і FILM.UA Group готують третій сезон костюмованої драми «Кріпосна». У продовженні популярного серіалу роль Каті Вербицької виконає українська актриса Соня Прісс.

05.01.2021
об 15:26