Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Актори серіалу «Слов’яни» розповіли про своїх персонажів

30.04.2021
об 17:19

Зовсім скоро на українському телебаченні відбудеться прем’єра історичної драми з елементами фентезі «Слов’яни». Поки глядачі в очікуванні актори українсько-словацького проєкту розповіли про героїв, яких втілили на екрані.

 

Сюжет розгортається навколо юної травниці Драги, яка знаходить у лісі пораненого чужинця, однак чоловік не може пригадати своє минуле. Через спробу  допомогти йому, Драга накликає на себе гнів місцевого жерця. У той час, коли місцеві лідери зайняті розподілом влади, на селище насувається зовнішній ворог ‒ грізні кочівники. Чи зможуть землероби та мисливці об’єднатися і стати зі зброєю на варті своїх земель?

Національна прем’єра міжнародного 12-серійного серіалу «Слов’яни», який розповідає про життя слов'ян на межі VI-VII століть,  відбудеться 3 травня о 22:30 на телеканалі «1+1».

 

У серіалі знімалися, як  словацькі, так і українські актори. Напередодні прем’єри вони розповіли про своїх персонажів:

«Цей фільм – спільний проєкт України та Словаччини, а також потужний месседж нам усім про те, що свободу і рідну землю треба захищати. Яким би сильним не був твій ворог», – розповів популярний у Словаччині та Чехії актор ЮРАЙ ЛОЙ, який зіграв головного героя.

У серіалі його персонаж їздить верхи, бориться з розбійниками, одного з яких зіграв ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін.

 

«Звісно, я мріяла зіграти у фентезі, бо справді вірю і в долю, і в дива. Наприклад, роль Драги дочекалася мене абсолютно дивовижним чином, адже коли запрошували на кастинг, я була без телефону, не змогла вчасно прочитати повідомлення... Словом, прийшла останньою – до мене могли сто разів обрати іншу акторку в Україні чи Словаччині. Але затвердили мене – і подарували шанс здійснити мрію», – поділилася  виконавиця головної жіночої ролі ПОЛІНА НОСИХІНА.

Акторка є наймолодшою в касті, проте досвіду в дівчини багато, адже в кіно вона знімається з чотирьох років.

 

«Ясна така енергійна жінка, що могла б бути старійшиною селища. Вона вміє привернути до себе увагу, вміє зробити так, щоб її слухали й слухалися... Спочатку мені здавалося, що це негативний персонаж, а потім я зрозуміла: це не так. Просто цій жінці не вистачає любові», – пояснила модель поведінки мачухи головної героїні акторка Національного театру імені Івана Франка та виконавиця ролі ТЕТЯНА МІХІНА.

 

Зірка воєнної драми «Кіборги» Макар Тихомиров давно мріяв зіграти у фентезі. Його улюблений серіал – «Вікінги». У «Слов'янах» Макарові дісталася помітна роль – скоро глядачі  побачать, як юнак на ім'я Бело проходить шлях від простого пастуха до хороброго лучника, молодого лідера, який не тільки захищає рідне селище, але й спонукає інших стати до бою з ворогом.

«Сподіваюся, глядач, котрий дивитиметься цей фільм, відчує гордість за те, куди рухається українське кіно та сповна насолодиться захоплюючою історією», – зазначив МАКАР ТИХОМИРОВ.

 

Зірка фільму «Сквот32», акторка Анна Адамович у «Слов'янах» грає красуню Десану, безтямно закохану у спритного юного мисливця Бело.

«Найцікавіше, що в моєму житті була така ситуація. Коли я навчалася в театральному, мені страшенно подобався хлопець, і я ходила за ним, наче приворожена, нічого не могла з собою вдіяти. Проте сказати про свої почуття так і не наважилася, а сам він нічого не зрозумів», – згадала АННА АДАМОВИЧ.

 

Чи буде щасливий фінал в історії Десани та Бело, глядачі дізнаються зовсім скоро.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «1+1»

Читайте також:

Новини

Українсько-словацький серіал «Слов’яни» має хороший рейтинг за кордоном

Прем’єра історичного серіалу з елементами фентезі «Слов’яни» успішно відбулася на словацькому телеканалі TV JOJ. Серіал спільного виробництва України та Словаччини подивилися 700 тисяч глядачів, це – 14 % населення Словаччини (дані телеканалу TV JOJ).

17.03.2021
об 13:02

Новини

8 фактів про українсько-словацький серіал «Слов’яни»

Національна прем’єра історичної драми з елементами фентезі «Слов’яни» відбудеться 3 травня о 22:30 на телеканалі «1+1». У міжнародному 12-серійному проєкт розкажуть про життя слов'ян на межі VI-VII століть. Прем’єра серіалу нещодавно пройшла у Словаччині. За даними телеканалу TV JOJ, його подивилися 14 % телеглядачів країни.

23.04.2021
об 11:49