Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Актори серіалу «Кріпосна» про прем'єру нового сезону

14.09.2021
об 15:59

Скоро на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Глядачі побачать продовження історій своїх улюблений героїв і дізнаються, що їм підготували творці серіалу. Самі актори зізнаються: читаючи сценарій, не могли відірватися, а дехто зовсім не впізнав свого персонажа в продовженні історії.

Епоха вишуканих манер, час придворних дам і джентльменів, а етикет і бал – невід'ємна частина життя. Проте головною цінністю героїв залишається любов. Саме вона здатна надихнути кожного на вчинки, які непідвладні статусу.

У новому сезоні костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов» Катерину Вербицьку грає актриса Соня Прісс. Героїня історії у попередніх сезонах побувала в ролі власності Червінський та Лідії Шефер, зазнала нещадної помсти купчихи і пережила смерть улюбленого Олексія Косача. Катю врятував Андрій Жадан, але в кінці другого сезону під час вінчання в серце коханого встромили ножа.

«Протягом нового сезону Катя буде дорослішати. Її чекають дуже важкі переживання, і я можу тільки здогадуватися, як би змінився реальна людина, який би пройшов через все, що пройшла Катя. Я спробувала відчути це на собі. Більш того, в новому сезоні «Кріпосної» піднімається багато тем, актуальних досі. Ми можемо провести паралелі і дивлячись цей серіал, побачити, як змінилося наше суспільство», – розповіла СОНЯ ПРІСС.

 

Тарас Цимбалюк перетворився в добродушного коваля Назара. Нагадаємо, що його історія в серіалі почалася з того, як його купив багатий поміщик Петро Червінський. У попередніх сезонах Назар був небагатослівною, закритою людиною.

«Коли я прочитав сюжет, то здивувався. Я інакше собі малював майбутнє Назара. Звичайно, є від чого відштовхуватися, є що грати – багато подій, дуже насичений сюжет. Мій герой бунтівний. Він сильний духом і своєю поведінкою. У новому сезоні глядач здивується. Я теж здивувався, тож продовження буде реально несподіваним», – зазначив ТАРАС ЦИМБАЛЮК.

 

Молоду, примхливу і працелюбну Галю в серіалі «Кріпосна» зіграла Слава Красовська. Глядач познайомився із цим персонажем, коли Галя працювала у будинку поміщиків Червінських. Вона заздрила Катерині, яку звільнили від важкої праці. У Галі складний характер, але вона від сезону до сезону змінюється. Слава зізнається, що трансформуватися з кожним сезоном – найцікавіше, що може бути в роботі актора.

«По-перше, Галина зустріла любов, зрозуміла як це, коли тебе люблять, коли тебе не використовують, коли тебе не змушують робити чогось, чого ти не хочеш. Відчула, коли про тебе піклуються. Дізналася, що таке сім'я. І це її змінює, вона хоче допомагати іншим людям. У другому сезоні вона стала мамою, а материнське серце – це ж взагалі інше, ніж просто жіноче. Вона стала мудрішою і дорослішим. А попереду її чекають нові події, які ще більше розкриють характер. А ось з якого боку – сильною або слабкою – покаже новий сезон», – заінтригувала СЛАВА КРАСОВСЬКА.

Олеся Жураківська зіграла жваву і гостру на язик куховарку будинку Червінських – Павлину. Жінка була хоч і вільна, але нещаслива в житті. Зовсім юною вона вийшла заміж, а чоловіка відразу забрали в солдати, де він і загинув. Так Павлина ніби й заміжня побувала, але ніколи не відчувала себе дружиною по-справжньому. Однак незабаром її доля зміниться.

«Те, що буде відбуватися з героями, це ніяк не передбачувано. Я читала і не могла відірватися. Не завжди читаю сценарій на одному диханні, а тут відкрила, і поки не дочитала до останнього рядка, не могла зупинитися», – зізналася ОЛЕСЯ ЖУРАКІВСЬКА.

 

У третьому сезоні Назар і Орися стануть подружжям і батьками. Смиренна кріпосна нарешті вдихне життя. Дівчина, яка не могла мріяти про свободу, і обрала долю рабині з гідністю, знайде головний подарунок долі. Орисю в «Кріпосний» зіграла Інна Рощина.

«Орися стане дуже щасливою! Вона подорослішає, це буде вже не просто дівчина, а жінка, дружина. У ній багато що зміниться, і це буде проглядатися в персонажа. Орисю і Назара чекає велике щастя – народження нового життя», – розповіла ІННА РОЩИНА.

 

Анна Сагайдачна зіграла справжню аристократку і велику модницю. Її персонаж Наталі Дорошенко – приклад панянки ХІХ століття, утвореної відповідно до вимог свого часу. Однак шлюб з поміщиком Григорієм Червінським розділив життя Наталі на до і після.   

«У третьому сезоні ми побачимо зовсім іншу Наталі. Всі намагаються розгадати її історію, що з нею станеться, чим закінчиться сюжет, чи жива вона, врешті-решт... Нехай це залишиться загадкою. Скажу тільки, що її чекає непростий шлях. І, в першу чергу, це буде її бесіда з Богом і з самою собою. Чи впорається вона зі своїми страхами, зі своїми демонами – це ми побачимо в кінці третього сезону», – зазначила АННА САГАЙДАЧНА.

 

Ольга Родзевич – дочка київського поміщика, яка відрізняється вільними поглядами. Свавільна і розумна, вона бореться за права жінок і засуджує стереотипи про жінок і їх місце в соціумі. Аліна Коваленко зізнається, що з нетерпінням чекає продовження історії. Більш того, вважає цей сезон найнепередбачуванішим.

«Коли читала сценарій 3 сезону, я не могла відірватися, настільки моя героїня розкривається по іншому. Глядач побачить її зовсім в нових ситуаціях. У неї з'являються нові грані. Такого від Ольги ми не чекаємо точно. І я не чекала. Я думаю, що цей сезон буде більш несподіваний, більш непередбачуваний. У ньому багато сюжетних поворотів, які дивують», – підживила інтерес глядача АЛІНА КОВАЛЕНКО.

 

Прем’єра третього сезону «Кріпосна. Жадана любов» вже незабаром на телеканалі СТБ.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу СТБ

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Кримінальна драма «Звір у його голові»

Найвідоміший серійний вбивця проти найкращого агента ФБР зустрінуться із глядачами в кіно з 16 вересня у фільмі «Звір у його голові».

04.09.2021
об 12:29

Новини

Другий офіційний трейлер фільму «Минулої ночі у Сохо»

«Історія «Минулої ночі в Сохо» зародилася під час численних прогулянок вулицями Лондона.   Режисера Едґара Райта захоплювала не лише сучасність цього міста, але й епоха 60-х років. Це нав’язлива ідея, яка поєднала в собі музику, моду і, звісно ж, кіно. Частково на сюжет вплинула любов режисера до драми й трилерів того періоду, а також психологічні горори, що дозволяють занурити глядача в унікальну мандрівку.

11.09.2021
об 12:56