Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Актори фільму «Стоп-Земля» розповіли про плани на майбутнє

21.01.2022
об 17:40

«Стоп-Земля» — фільм режисерки Катерини Горностай про підліткову закоханість і дружбу, моменти дорослішання та прийняття себе. Головні ролі в ньому зіграли непрофесійні актори-підлітки, які два місяці навчалися в унікальній акторській лабораторії. Виконавці головних ролей Маша Федорченко, Саша Іванов та Яна Ісаєнко розповіли, чи планують продовжувати акторську кар’єру.

Фільм «Стоп-Земля» став путівкою у велике кіно для багатьох акторів-початківців. Дехто вже мав досвід роботи з камерою, окрім того підлітки отримували його в унікальній лабораторії, організованій режисеркою Катериною Горностай та командою фільму. Вона дала свої плоди — влітку 2021-го колектив отримав перемогу в номінації «Найкраща акторська робота» на ОМКФ. Зупинятися на досягненому актори не збираються.

«Зйомки у фільмі «Стоп-Земля» не були моїм першим акторським досвідом – батьки працювали і працюють у сфері кіно, і в мене вже було кілька ролей. Але «Стоп-Земля» – це точно найважливіша акторська робота. У нашій лабораторії я отримав чудові навички та інструменти, які, відчуваю, дали мені неабиякий буст. Після «Стоп-Землі» в мене була ще одна робота, якою, сподіваюся, скоро зможу поділитися. А восени 2021 року нам із Машею Федорченко пощастило потрапити на ірландський Subtitle – міжнародний кінофестиваль кастинг-директорів та акторів. Я вирішив, що акторський шлях стане однією з площин, у яких буду намагатися розвиватися», — розповів виконавець однієї з головних ролей Саша Іванов.

Маша Федорченко, для якої «Стоп-Земля» стала дебютом, уже отримала свою першу персональну акторську нагороду — стала лауреаткою «Кінокола» у номінції «Найкраща акторка».

«Зараз вчуся на акторку, аби більше вміти і отримати трошки більший шанс на те, що мій акторський досвід не закінчиться на «Стоп-Землі» та студентських фільмах, — зізналася акторка.

А ось Яна Ісаєнко, яка зіграла найкращу подругу Маші, не ставить акторство на перший план.

«Це не був мій перший акторський досвід, але вперше я грала одну з головних ролей. Дуже люблю кіно, і мені б хотілося бути до нього дотичною, але наразі не бачу свою кар’єру як актриси. Хочеться розвиватися з різних сторін, займатись всім, що цікаво, і де є шанс проявити себе. Проте буду шукати проєкти, які зачіпають, — сказала Яна.

Нагадаємо, кінострічка вже отримала престижні нагороди — «Кришталевого ведмедя» від Юнацького журі програми Berlinale Generation 14plus на Берлінському міжнародному кінофестивалі, головний приз німецького Fünf Seen Filmfestival, а також Ґран-прі, «Золотого Дюка» і перемогу в номінації «Найкраща акторська робота» на ОМКФ-2021 і перемогу в п’яти номінаціях премії «Кіноколо», серед яких — «Найкращий повнометражний ігровий фільм».

Нині фільм «Стоп-Земля» можна побачити у всіх кінотеатрах країни.

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Відбувся допрем’єрний показ фільму «Кінгс Мен» у Києві

У той час, як найстрашніші тирани та злочинні генії в історії планують початок війни, яка знищить мільйони життів, одна людина мусить кинути виклик часу, щоб зупинити їх. Станьте свідками становлення першого незалежного розвідувального агентства у фільмі «Кінгс Мен».

13.01.2022
об 12:12

Новини

Зꞌявився трейлер та постер «Moon Knight»

Marvel випустила "світову прем'єру трейлера" для свого майбутнього серіалу "Місячний лицар" за мотивами гри. На додаток до деяких нових крутих кадрів ролик показав, що прем'єра серіалу відбудеться на Disney + 30 березня.

18.01.2022
об 14:46