Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

5 фактів про експерта «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка

02.11.2020
об 15:10

Модельний скаут і експерт реаліті «Нового каналу» став на рік старшим, адже він сьогодні святкує свій день народження. Поки іменинника засипають подарунками, квітами та віртуальними обіймами, ділимося фактами з життя експерт «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка.

 


«Сьогодні у мене день народження. Зазвичай в цей день я отримую багато поздоровлень, сюрпризів і подарунків. Але хочу попросити вас у цьому році зробити щось особливе, добре і дуже необхідне. Замість квітів і подарунків перерахуйте будь-яку зручну для вас суму на благодійний прокт «Місто щасливих дітей», - звернувся до своїх шанувальників експерт модельного реаліті «Нового каналу» СЕРГІЙ НІКІТЮК.

 

Факт №1

З самого дитинства Нікітюк обожнює багато видів спорту і стежить за кар'єрою відомих спортсменів. Якби він не став модельним скаутом, то вибрав би професію спортивного коментатора.

 

Факт №2

Харчуватися Сергій намагається правильно. Якщо десерт – то органічний, якщо майонез – то без яєць, якщо молоко – то соєве або кокосове. Але без «заборонених» продуктів – нікуди. Тим більше, що улюблена страва модельного скаута – смажена картопля.

 

Факт №3

Колега Сергія по модельному реаліті «Нового каналу» Соня Плакидюк вважає його одним зі своїх найближчих друзів.

«Ми познайомилися на трактах (іншими словами, на ТБ-пробах) для «Супермоделі по-українськи» навесні 2014 року. Він елегантно присів на стільчик поруч, і ми почали щебетати, як дві пташки, а в кінці відразу ж обмінялися телефонами. Він мені відразу дуже сподобався: ще було незрозуміло, хто за результатом увійде в суддівський склад улюбленого шоу, але те, що ми ягідки з одних полів, було зрозуміло з перших сміялок. Нас затвердили, і в моєму житті з'явився новий безцінний друг: смішний, делікатний, який вміє вислухати й захистити. Обожнюю Сергійка за інтелігентність, гострий розум і вміння дружити по-справжньому. І чомусь знаю, що така дружба – назавжди», – зазначає СОНЯ ПЛАКИДЮК.

 

Факт №4

Свою популярність Сергій використовує в благих цілях – він допомагає тим, хто опинився у скрутних життєвих обставинах. Навіть у свій день народження експерт СТМПУ оголосив збір коштів для дітей, які перебувають у «Місто щасливих дітей» – це центр, в якому живуть діти, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, поки не знайдуться їх нові батьки.

«Я вже втретє збираю гроші на підтримку діток, які пережили насильство і біль. Яких забрали у рідних батьків і поселили там, де їх люблять і забезпечують всім необхідним. Центр «Місто щасливих дітей» існує вже 12 років тільки завдяки благодійникам, і саме ми з вами можемо допомогти йому існувати. Найкращий подарунок для мене - це щасливі дитячі усмішки. Гроші збираються на оплату комунальних послуг Центру (тепло, світло, вода, оренда приміщення). Кожна ваша гривня дорівнюватиме щасливому дню, який діти проживуть в цьому щасливому місці», - зазначив іменинник.

 

Факт №5

«У Сергія найсмішніший сміх у світі: у хвилини пікового захоплення він сміється, як дикий птах какаду, і від цього відразу стає ще смішніше! Пам'ятаю, як благала звукорежисерів вирізати мені сміх Сергія, щоб я поставила його собі дзвінком на вхідні», – зі сміхом згадує СОНЯ ПЛАКИДЮК.

 

VGL cinema приєднується допривітань, що сьогодні лунають на адресу Сергія Нікітюка, бажаємо йому найкрасивіших моделей.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Реаліті-шоу «Супер Топ-модель по-українськи» має амбітну мету

У суперсезон возз’єднаних шоу «Супермодель по-українськи» та «Топ-модель по-українськи» повернулись переможниці минулих епізодів модельних реаліті. Кожна з дівчат у новій програмі «Супер Топ-модель по-українськи» має супермісію та хоче заявити про свою соціальну позицію на всю країну. На думку творців шоу, це має підштовхнути глядача переосмислити життя та подивитись на нього під іншим кутом.

17.08.2020
об 12:26

Новини

Обрано переможницю «Супер Топ-моделі по-українськи»

У п’ятниця на «Новому каналі» можна буде побачити прем’єру модельного реаліті «Супер Топ-модель по-українські». Поки глядачі дивитимуться перші випуски – творці шоу працюють над монтажем фінальної серії.

01.10.2020
об 19:07

Новини

Прем’єра шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Дівчата з минулих сезонів кардинально передивились свої погляди на життя та змінили поведінку. Побачити так це чи ні, а також оцінити наряди учасниць, їхні образи та стиль ведучих можна вже за декілька годин.

16.10.2020
об 17:24

Новини

Учасниці «Супер Топ модель по-українськи» приміряли на себе сукню-неваляшку

Дівчата з реаліті «Супер Топ модель по- українські знялися в соціальному ролику. На себе вони «приміряли" образ планети, яка бореться з наслідками проблем, створених людьми.

30.10.2020
об 18:27