Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

19 травня зустрічаємось в «Розмовах з Голлівудом» з Габріель Нейманд

18.05.2020
об 09:50
19 травня зустрічаємось в «Розмовах з Голлівудом» з Габріель Нейманд

Черговий ефір із серії онлайн інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами та сценаристами Америки пропонує нам зустріч з Габріель Нейманд – продюсеркою, чий серіал готується до прем'єри на Netflix. Традиційно, гостю розпитуватимуть Адам Сігел (Adam Sigel) та Джош Вайнсток (Josh Weinstock), члени журі PITCH UA 2. 

Габріель «Брі» Нейманд (Gabrielle (Brie) Neimand) – керівниця серіального напрямку Fremantle, всесвітньовідомої компанії з розробки та дистриб’юції телеконтенту. Також Брі є виконавчою продюсеркою проєкту для Netflix – драми про балет Tiny Pretty Things, прем'єра якої має відбутися цього року.

Загалом досвід Нейманд у продюсуванні фільмів і серіалів становить понад  десять років. За час роботи в індустрії вона була віце-президентом з питань художніх фільмів компанії Participant Media, а також виконавчою продюсеркою Strike Entertainment: саме там вона працювала над проєктом «Останнє вигнання диявола» (The Last Exorcism, 2010), а також над його сиквелом. Це феноменально успішний мок'юментарі-хорор, касові збори якого більше ніж у 37 разів перевищують бюджет, що за мірками Голлівуду є зовсім крихітним – $1,8 млн. Каса, яку він зібрав, дорівнює $67 млн. Науково-фантастичний фільм «Дещо» (The Thing, 2011) також у її списку.

Не забувайте, що для вільного прослуховування бесіди потрібно попередньо зареєструватися.

«Розмови з Голлівудом» за участі Габріель Нейманд відбудуться 19 травня о 18:00.  

Цікаві гості раніше вже побували в студії “Розмов з Голлівудом»: це Девід Левін, Голріз Люсіна, Ліз Бронштейн. Якщо ви пропустили попередні ефіри, ви можете переглянути їх у записі.

Читайте також:

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?
Новини

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей, – таку мету поставили перед учасниками організатори конкурсу PITCH UA 2.

10.05.2020
об 10:09

Новини

15 травня в «Розмовах з Голлівудом» Ліз Бронштейн (Liz Bronstein)

На черговій зустрічі в студії «Розмов з Голлівудом» ще одна унікальна гостя.

14.05.2020
об 13:00