Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

1,5 години гумору щотижня у новому вечірньому шоу Dizel Night

22.02.2021
об 17:05

Навесні глядачі телеканалу СТБ щосуботи дивитимуться нове гумористичне шоу Dizel Night. Нову програму з піснями, пародійними номерами і зірковими гостями мовник готує разом з «Дизель Студіо».

Ввечері 6 березня в ефірі СТБ відбудеться цілковита прем’єра гумористичного шоу Dizel Night. Його вестимуть Григорій Решетник, Дмитро Танкович та Єгор Крутоголов.

«СТБ завжди був телеканалом найкращих шоу та унікальних реаліті. Створюючи наші проєкти, ми завжди орієнтувалися на запит аудиторії, тому вже давно були в пошуку гумористичного проєкту, який об’єднає біля екранів усю країну. Спільно з нашим партнером «Дизель Студіо» ми розробили вечірнє гумористичне шоу, яке ввібрало в себе найкращі міжнародні практики. І вже в березні чекаємо всіх на прем’єру нового проєкту Dizel Night. Це буде веселе, часом несподіване, але дуже яскраве суботнє праймове шоу в найкращих традиціях СТБ і «Дизель Студіо», ‒ розповіла керуюча директорка СТБ ЛЮДМИЛА СЕМЧУК.

Творці нової телепрограми обіцяють багато зіркових гостей, адже сценарій передбачає інтерактиви із запрошеними селебріті, зіркові батли та ще багато цікавого.

«Dizel Night ‒ це різноманітність жанрів, це шоу-бурлеск, яке, на нашу думку, дуже підходить СТБ. Буде в ньому і соціальний складник, адже ми не зраджуємо своєму принципові ‒ створювати народне шоу. Ми прагнемо, щоб у суботу ввечері біля екранів збирався глядач, який справді хоче відпочити, розслабитися і навіть над чимось задуматися, ‒ зазначив шеф-редактор «Дизель Студіо» ОЛЕКСІЙ БЛАНАР.

 

Джерело: СТБ

 

Читайте також:

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28

Новини

На СТБ розкажуть, як створювались новини протягом 25 років

Цього понеділка, 31 вересня, на телеканалі СТБ покажуть новий чотирисерійний спецпроєкт. Його присвятили одній з програм каналу, яка 4 вересня відзначає ювілей.

31.08.2020
об 17:55

Новини

Карантин вплинув на формування телепрограми на каналі СТБ

Хоча часи, коли вся сім’я збиралася ввечері перед телевізором, лишилися у минулому, телеканали продовжують користуватися глядацьким попитом. Креативні відділи прагнуть вражати свою аудиторію, аби знову й знову завойовувати увагу людей. Пандемія та час локдауну дещо завадив планам у всіх сферах, не виключенням стало й телебачення. Однак вмикаючи, наприклад, СТБ там можна побачити не тільки нові програми, але повернення після значної перерви вже знайомих глядачу телепроєктів із новим сезоном випусків. Як мовнику, що входить до медіагрупи StarLightMedia вдалося пережити карантин в інтерв’ю виданню MBR розповіла керуюча директорка каналу СТБ Людмила Семчук.

06.11.2020
об 12:05

Новини

СТБ і «Холостяк» запускають другу кампанію проти гендерних стереотипів – #Сильний

Проєкт #СильнаЯ, розпочатий телепрограмою «Холостячкою», підхоплює шоу «Холостяк» і започатковує кампанію #Сильний. З 17 лютого на всіх діджитал-майданчиках каналу СТБ відомі особистості спробують намалювати портрет «ідеального чоловіка» нового часу.

10.02.2021
об 16:15