Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

14 вересня відбудеться прем’єра серіалу «І будуть люди»

14.09.2020
об 16:28

Сьогодні, 14 вересня, о 20:15 на телеканалі «СТБ» відбудеться довгоочікувана прем’єра серіалу «І будуть люди». Цей проєкт є екранізацією епохального роману Анатолія Дімарова.

 

«І будуть люди» - це 12 епізодів та 12 головних героїв, яким судилося пережити Першу світову війну, Українську революцію, прихід до влади більшовиків та Голодомор 1932-1933 років. У серіалі зібрані історії людей, які жили сто років тому. Вони вірили, любили, захищали та боролися. У фільмі йдеться про наше минуле, яке варте уваги й сьогодні.

У телепроєкті знялися такі актори як Катерина Григоренко, Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Віктор Жданов, Олена Борозенець, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавріц, Макар Тіхоміров, Анна Тамбова, Марина Кошкіна.

Режисер: Аркадій Непиталюк.

 

 

Джерело: Пресслужба «СТБ»

Читайте також:

Новини

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

01.07.2020
об 14:29

Новини

10 фактів про історичну сагу «І будуть люди»

Цієї осені на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 12-серійного фільму «І будуть люди» виробництва студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. За сюжетом стрічки події відбуваються на Полтавщині в буремні часи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. 12 непересічних доль – історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя.

16.07.2020
об 13:26

Новини

«І будуть люди»: Дізнатись більше про зйомки 12-серійної саги

В рамках промокампанії творці серіалу презентували офіційний постер і трейлер, а ще запустили промосайт, на якому можна дізнатись повну інформацію про проєкт, персонажів, акторів, що грають у серіалі та подивитись цікаві епізоди зі знімального майданчика.

31.08.2020
об 15:47