Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

12 травня в «Розмовах з Голлівудом» зустрічаємось з Голріз Люсіною

07.05.2020
об 18:00
12 травня в «Розмовах з Голлівудом» зустрічаємось з Голріз Люсіною

Про успіх, про складнощі, про професійні секрети створення затребуваного успішного контенту, що поєднує розважальну та соціальну складові, говоритимуть з Голріз Люсіною (Golriz Lucina).

Голріз Люсіна (Golriz Lucina) – співзасновниця та креативна директорка продакшну SoulPancake – стане гостею «Розмов з Голлівудом». Вона очолює напрямок створення й розробки креативних ідей для контенту в SoulPancake, яка наразі є дивізіоном медіакомпанії Participant. Того самого контенту, що має понад 10 млн передплатників на різних платформах і загалом – понад 1 млрд (уявіть собі масштаби!) переглядів по всьому світу.

Голріз разом зі співзасновником своєї компанії Рейном Уілсоном також написала книгу «SoulPancake: Chew on Life's Big Questions», що увійшла у список бестселерів New York Times. Цю книгу присвячено не лише феномену SoulPancake, але й тому особливому – творчому й вільному від стереотипів і обмежень – способу мислення й світосприйняття, що зробив цей феномен можливим. Зокрема, про цей спосіб мислення, а також про креативний, позитивний, людяний і ціннісний популярний контент, який вдається створювати завдяки йому, Голріз і розповість у «Розмовах з Голлівудом».

Голріз приєднається до «Розмов з Голлівудом» на запрошення Адама Сігела (Adam Sigel) та Джоша Вайнстока (Josh Weinstock), членів журі PITCH UA 2, що стануть модераторами бесіди.

Як і минулого разу на розмові з Девідом Левіном, вам потрібно попередньо зареєструватися.

«Розмови з Голлівудом» за участі Голріз Люсіни відбудуться 12 травня о 18:00.

А якщо ви пропустили попередній ефір з Девідом Левіном – ви можете переглянути його в записі.