Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«1+1» створив фільм до свого 25-річчя

12.09.2020
об 12:30

12 вересня о 22:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра  стрічки «1+1. 25 років ти не один», яка була спеціально створена до ювілею каналу.  Ексклюзивні подробиці роботи над масштабними проєктами власного виробництва каналу стануть відомими завдяки цьому фільму. Також глядачам нагадають про популярні міжнародні продукти, які  стали вперше доступними українцям завдяки «1+1».

 

 

Телеканал «1+1» був заснований у вересні 1995 року.  На честь ювілею команда «1+1 Продакшн» створила фільм «1+1. 25 років ти не один», у якому можна побачити архівні кадри з перших днів заснування каналу, пригадати улюблені проєкти. Усіма секретами підготовки культових програм каналу у фільмі поділяться політики, лідери думок, творці каналу, найвідоміші зірки та продюсери. В стрічці з’являться перший  Президент України Леонід Кравчук, режисер, продюсер, співзасновник «1+1» Олександр Роднянський, Міністр культури та інформаційної політики України, почесний президент «1+1 медіа» Олександр Ткаченко, ведуча ТСН Алла Мазур, зіркові артисти Monatik, Надя Дорофєєва, ведучі Дмитро Комаров, Юрій Горбунов та інші.

 

                                  Кадр з серіалу "Беверлі Гіллз"

                                      

 

Вже у перший рік свого існування канал «1+1» транслював всесвітньо відомі серіали та фільми, у тому числі і "Беверлі Гіллз", які дублювалися українською мовою та голосом високопрофесійних акторів.  Хтось дякував за те, що українська мова нарешті з'явилася в ефірі, а хтось не розумів такого рішення. Минуло дуже мало часу, і  програми каналу вже дивилися українці на заході, сході та в Криму. Таким чином, мова та якісний телевізійний контент об’єднували націю. Також на каналі знайшлося місце для популярних іноземних проектів. Про все це можна дізнатися з фільму.

  Пресслужба «1+1»