Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«1+1» презентував документальний фільм про життя на карантині

10.07.2020
об 15:15

Сьогодні вранці в прямому ефірі «Сніданку з 1+1» відбулася прем’єра документального фільму «Карантин. Інше життя» про самоізоляцію. В спецпроєкті взяли участь глядачі «Сніданку з 1+1» та ведучі 1+1 media, зокрема, Марічка Падалко, Святослав Гринчук, Неля Шовкопляс, Олександр Преподобний, Лідія Таран, Геннадій Попенко (канал 2+2), Катерина Нестеренко (канал 2+2). Також до створення фільму долучились зірки українського шоу-бізнесу.

На створення документальної стрічки креативну групу каналу «1+1» надихнула самоізоляція, в якій ми вимушено опинились через пандемію COVID-19. Ведучим спецпроєкту «Карантин. Інше життя» став Єгор Гордєєв, який кожної п'ятниці в ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1» запитував у глядачів про особливості їхнього життя у самоізоляції. Зокрема люди розповідали, які страхи народилися під час постійного перебування вдома, розмірковували, наскільки дорого залишатися у власній оселі, ділилися найскладнішими моментами дистанціювання та мріяли про перші справи після карантину й взагалі про те, як змінить цей період їхнє майбутнє.

«Весну-літо 2020 ми точно запам’ятаємо на все життя. Ці кілька місяців ми прожили в реальності схожій на сценарій якогось фільму», — сказав ЄГОР ГОРДЄЄВ.

Протягом трьох місяців команда «1+1» збирала матеріали для майбутньої стрічки «Карантин. Інше життя». В рамках спецпроєкту глядачі надсилали свої відео про побут в нових карантинних реаліях. До фільму увійшли десятки відеоісторій в самоізоляції, що містили відповіді на важливі питання, які щотижня з'являлися у соцмережах ранкового шоу. Серед отриманих відео від глядачів часто зустрічаються відповіді, що найтяжче чути про нові випадки захворювання, постійно сидіти вдома і не мати живого спілкування з іншими людьми.

«Найважче було не пережити все це, а усвідомити як таке взагалі можливо», — коментує Єгор.

До спецпроєкту 1+1 “Карантин.Інше життя” долучилися також зірки українського шоу-бізнесу. Серед них: AlyonaAlyona, Віра Кекелія, Роман Дуда, Сергій Бабкін та популярні блогери – Дмитро Варварук, Марта Летнянчин, Олена Грицай та інші. У відео вони також дляться своїми карантинними історіями. Зокрема, популярна реп-виконавиця AlyonaAlyona. Співачка не тільки сумлінно дотримувалася карантинних умов, а й підтримувала своїх шанувальників за допомогою Instagram’у.

Карантинні реалії навчили людей більше цінувати власний час і відкривати для себе нові заняття.

«На карантині піти і побігати, для мене, - це можливість годину чи, навіть, більше побути наодинці зі своїми думками», — сказала МАРІЧКА ПАДАЛКО.

«Ми навчились економити, перш за все, час та працювати віддалено. Вдома у своєму кабінеті я продовжую монтувати програму «Світ навиворіт», — зауважив ДМИТРО КОМАРОВ.

«Я не відмовився, звісно, від смачної їжі. І, навіть, вирішив з цього приводу започаткувати челлендж #КориснийКарантин», — поділився ОЛЕКСАНДР ПРЕПОДОБНИЙ.

На жаль, через карантин фінансово постраждало багато людей, деякі українці навіть залишилися без роботи, тож в документальному фільмі «Карантин. Інше життя» приділили увагу й історіям глядачів про їх фінансовий стан.

Варто пам'ятати, що адаптивний карантин досі триває, але творча група каналу разом зі своєю аудиторією зафільмували психологічно найважчий період самоізоляції. Для тих, хто не встиг подивитися 23-хвилинну стрічку «Карантин. Інше життя» зранку 10 липня, документальний фільм розмістили на офіційній сторінці каналу в YouTube.