Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

10 фактів про третій сезон серіалу «Кріпосна»

05.06.2021
об 16:29

Восени на телеканіл СТБ вийде третій сезон костюмованої мелодрами «Кріпосна». Зйомки нових серій вже завершено й поки вони готуються до ефірів виробники проєкту – FILM.UA Group і СТБ – діляться цифрами та фактами, що стосуються нових епізоду.

 

 

1. Статистика сезону: 120 змін тривали зйомки третього сезону – це сім місяців і три пори року.

 

2. Інтриги та кохання: у нових епізодах творці розкажуть 7 Love Story, три історії зради і декілька сюжетів соціального падіння.

 

3. У зйомках було задіяно більше 1 000 акторів: із них постійних – понад 100, головних – понад 30 виконавців ролей.

У третьому сезоні «Кріпосної» знімаються: Станіслав Боклан, Наталка Денисенко, Анна Сагайдачна, Марк Дробот, Тарас Цимбалюк, Олеся Жураківська, Віктор Жданов, Максим Радугін, Сергій Стрельников, Софія Прісс, Федір Лавров, Аліна Коваленко та ін.

 

4. Культові локації: новий сезон знімали у Києво-Печерській Лаврі, музеї ім. Гончара, маєтку Уварової та будинку-садибі Зайцева (Київ), Історико-культурному заповіднику «Качанівка» (Чернігів), музеї народної архітектури і побуту України «Пирогово», місті Переяславі, історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» (Радомишль) тощо.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

Ніжин – місто в Чернігівській області, в якому бурхливо розвиваються події серіалу. Саме в ХІХ столітті це місце було одним із головних культурних центрів країни. Тут регулярно відбувалися важливі події та з’являлися шановані особи. Щоб передати дух цього неймовірного міста, для зйомок історичної драми «Кріпосна» було вибрано справжню окрасу України – Національний історико-культурний заповідник «Качанівка».

 

 

5. Павільйони: Переважна частина подій третього сезону відбувається в маєтках і будинках героїв. Біля 70 % віталень – це павільйони FILM.UA, де художники-постановники відтворили інтер’єр другої половини XIX сторіччя.

 

6. Головні модники сезону. Якщо в перших сезонах найефектніші вбрання були в Наталі Дорошенко, то в третьому сезоні це звання перейшло до нової героїні – київської дворянки Рогнеди Безус. Серед чоловіків титул наймоднішого виборов Стефан Яблоневський, у шафі якого є все – від дворянського вбрання до солдатських мундирів.

 

7. Вбрання: у метрах і вартості. На пишні сукні з криноліном ішло до 15 метрів тканини. Вбрання шили з оксамиту, тафти, шовку, атласу тощо. Мінімальна вартість таких костюмів від 15 000 грн, а вага – від 10 кг. У всіх головних героїнь є костюми, вишиті вручну. Так, вбрання для Катерини декорували бісером більш як два тижні.

 

8. Танець семи покривал. Акторка Марія Машкова виконає танець семи покривал, заснований на біблійній легенді про Саломею. При цьому на ній буде дуже складний і важкий костюм, який складається з ланцюгів, металу, каміння і перлів.

 

9. Бал. Сцени балу та аукціону знімали 4 ночі поспіль, щоб не завішувати вікна зали шторами. На балу було задіяно близько ста акторів. Постановку танців робили представники клубу історичної реконструкції.

 

10. Грим. Головні герої не носили перук та накладних борід – відрощували власні. Проте у гримерних «Кріпосної» зібралася ціла колекція: 50-60 борід, 150 вусів, 100 пар бакенбардів. Їх приготували для дублерів.

 

Джерело: FILM.UA Group та офіційний сайт телеканалу СТБ

Читайте також:

Новини

Хітова костюмована драма «Кріпосна» вирушає світом

FILM.UA Distribution уклали угоди по проєкту «Кріпосна» відразу на декілька територій. Так, в Японії підписано договір з компанією A.K.Company, на території Чехії з телеканалом Prima, а в Іспанії з каналом Mediaset. Нагадаємо, що першою країною міжнародної дистрибуції проєкту стала Польща. «Кріпосна» транслювалась на головному телеканалі країни TVP1, та встановила кілька рекордів, зібравши багатомільйонну аудиторію глядачів та фанатів.

01.04.2020
об 09:21

Новини

Катю Вербицьку в новому сезоні «Кріпосної» зіграє Соня Прісс

До виходу в ефір телеканал СТБ і FILM.UA Group готують третій сезон костюмованої драми «Кріпосна». У продовженні популярного серіалу роль Каті Вербицької виконає українська актриса Соня Прісс.

05.01.2021
об 15:26

Новини

Олеся Жураківська розповіла про свою роль в серіалі «Мама» у програмі «Люди великого міста»

Заслужена артистка України і талановита акторка Олеся Жураківська стала героїнею програми «Люди великого міста» на телеканалі KYIV.LIVE, де розповіла автору і ведучій програми Юлії Литвиненко, чому вагалась грати маму, син якої потрапив у полон на Донбасі.

30.05.2021
об 17:39

Новини

FILM.UA та Atlas Weekend зафільмують комедію «Найкращі вихідні»

FILM.UA Group спільно з фестивалем Atlas Weekend влітку розпочнуть спільну роботу над українською комедією «Найкращі вихідні».

31.05.2021
об 13:15