Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

10 фактів про Лесю Нікітюк

19.10.2020
об 12:25

19 жовтня свій день народження святкує українська телеведуча Леся Нікітюк. Народилася вона у Хмельницькому, в студентські роки брала участь у КВК в команді «Торнадо Люкс». Нині Леся Нікітюк – відома українська телеведуча, яка відноситься до всього, що трапляється в ефірі або в житті – з гумором.

Редакція VGL cinema вітає Лесю з Днем народження, бажаємо їй реалізації творчого потенціалу, а читачів ми підготували 10 невідомих фактів про ведучу.

1.  Бабуся Лесі була ведучою весіль, хоча офіційно працювала на пошті. У дитинстві майбутня зірка багато часу проводила у бабусі та дідуся.

2. В дитинстві займалась плаванням і мала всі шанси потрапили в олімпійську збірну з цього виду спорту, але не захотіла.

3. Широку популярність отримала після виступу зі сценкою «Галя, я в маршрутці». В Інтернеті відео цього номеру подивились майже 4 млн. людей.

4. Хотіла вступити на акторський факультет театрального університету, та коли на співбесіді Богдан Бенюк подивився її відео, то відмовив, заявивши: «Леся, в тебе вже є сформований образ. Якщо ти почнеш вчитись на акторському, його можуть зламати» і від ідеї вступу до вишу ведуча відмовилась.

5. У 2011 році взяла участь у передачі «Розсміши коміка», де виступила з подругою і отримала від суддів 10 тис. грн. У 2012 році Леся знову взяла участь у шоу і «розсмішила» артистів на 20, а потом ще на 50 тис. грн.

6. У 2018 році стала учасницею проєкту «Танці з зірками», де стала в пару з танцівником Максом Єжовим. Після критики суддів стала називати себе «багіня ламінату».

7. Зріст Лесі Нікітюк – 180 см.

8. Дуже любить подорожувати і найчастіше робить це у парі з мамою.

9. У 2012 році стала ведучою передачі «Орел і решка». У 2015 році номінована на премію «Телетріумф» як найкраща ведуча розважальної передачі. У 2017 стала ведучою і капітаном жіночої команди в шоу «Хто зверху?» на «Новому каналі». У 2018 році стала ведучою шоу «Хто проти блондинок».

10. У День народження Лесі Нікітюк на всіх її прихильників чекає величезний подарунок від «Нового каналу» – прем’єра другого сезону шоу «Le Маршрутка» з ведучою Лесею Нікітюк.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олена Михайличенко

Сьогодні, 16 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Михайличенко. Вона народилась у Новій Каховці, у 1998 році закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Працювала у Херсонському обласному українському музикально-рдраматичному театрі, нині – акторка Київського академічного театру юного глядача на Липках. Зніматись у кіно почала у 2005 році.

16.10.2020
об 10:53

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гершанік

Сьогодні, 17 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Юлія Гершанік. Народилась артистка в Миколаєві. У 2008 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. До 2004 року грала у Миколаєвському художньому російському драматичному театрі. З 2005 року почала зніматись у кіно, дебютувавши у сіткомі «Леся+Рома».

17.10.2020
об 10:38

Новини

Дні народження зірок: Юлія Соболь

18 жовтня свій ювілей святкує українська акторка Юлія Соболь. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Народилась артистка в Миколаєві, у 15 років поїхала до Токіо в якості моделі. Закінчила університет у Мілані. За фахом – мистецтвознавець-археолог.

18.10.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Наталія Васько

Сьогодні, 19 жовтня, свій день народження святкує українська телеведуча, акторка театру і кіно Наталія Васько. Народилась вона у Червонограді Львівської області. Акторкою мріяла стати ще з дитячого садочка. Грала у дитячому театрі «Казка». У 1994 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вже на 4 курсі стала грати у Київському театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. З 1998 року – актриса Київського Молодого театру. У 2003 році дебютувала у кіно.

19.10.2020
об 10:14