Трейлери та відео

8 фактів про українсько-словацький серіал «Слов’яни»
Дні народження зірок: Даша Трегубова

Новини

Новини

В Україні фільмуть комедію «Сусідка» за сценарієм Ірени Карпи

Днями творча група романтичної комедії «Сусідка» вийшла на знімальний майданчик. Виробництвом фільму, сценарій якого написала українська письменниця та музиканта Ірена Карпа, займається компанія F Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно та телеканалу «1+1».

28.07.2021
об 15:39

Новини

Метрдотель «Пекельної кухні» Сергій Середа вчитиме гостей критикувати кухарів

Зустрічати гостей пекельного телересторану та дізнаватися в них правду про страви, а при нагоді й спонукатиме до детального аналізу буде ведучий «Пекельної кухні» Сергій Середа.

27.07.2021
об 13:56

Новини

Олександр Рудинський знявся в італійському серіалі

Актор молодіжного трилеру «Перші ластівки» три місяці готувався до зйомок за кордоном, де вперше зіграв англомовного персонажа.

22.07.2021
об 13:52

Новини

Подробиці сюжету нового серіалу «Не зрікаються кохаючи» від Star Media

Чим вдаліше складається кар'єра Мілени – головної героїні серіалу «Не зрікаються кохаючи», який знімає кінокомпанія Star Media, тим з більшим гуркотом котяться в прірву її шлюб і стосунки з донькою.

20.07.2021
об 13:05

Новини

Олена Лавренюк: «Для наших локейшенів Жовква стане справжнім відкриттям»

Одна прочитана книга може докорінно змінити життя людини. Яскравий приклад – Олена Лавренюк, яка одного разу взяла до рук роман «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької. Потім акторка радила всім довкола цей твір, а згодом наважилася на зустріч з авторкою, яка увінчалася 5 роками плідної праці, що нині добігають кінця. Взимку глядачі зможуть побачити 10 серій історичної драми «кава з кардамоном». У серіалі про заборонене кохання юної української дівчини та одруженого польського шляхтича Олена Лавренюк грає головну роль, а ще виконує обов’язки шоуранерки та продюсерки проєкту, який знімає компанія Solar Media Entertainment разом із телеканалом СТБ у копродукції з Польщею та за підтримки Державного агентства України з питань кіно й Українського культурного фонду. В ексклюзивному інтерв’ю Олена Лавренюк розповіла VGL Cinema про те, на які ризики пішла заради якості історичного серіалу, про пошук локацій і справжні знахідки для українських фільммейкерів, а ще про відпочинок після шалено навантажених графіків.

16.07.2021
об 12:25

Новини

Режисер Далібор Матаніч: «Політики дуже злякалися правди, яку ми показуємо в серіалі «Зломовчання»

Однією з головних серіальних прем’єр Європи, яка вийде наприкінці 2021 року, обіцяє стати серіал «Зломовчання». Він викриває сексуальне рабство та контрабанду зброї, якими займалися високопосадовці Хорватії та України. У копродукції цих двох країн і фільмується серіал, який має привернути увагу всього світу до цих страшних проблем.

25.06.2021
об 17:29

Новини

Кастинг від реаліті на мільйон: «Новий канал» шукає сміливих хлопців і дівчат

Креативний департамент «Нового каналу» пропонує авантюрним і самотнім хлопцям та дівчатам поборотися за мільйон гривень, але спочатку потрібно пройти кастинг для участі в реаліті, яке ще не йшло на українському ТБ.

22.06.2021
об 15:02

Новини

Сергій Притула: «Чом би не святкувати 40?»

Шоумен Сергій Притула 22 червня святкує день народження. Напередодні своїх народин ведучий шоу «Хто зверху?», «Де логіка?» та «Діти проти зірок», що транслює «Новий канал» розповів про те, як відзначатиме ювілей, а ще поділився секретом молодості.

22.06.2021
об 12:34