Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Олександр Бегма: «На відміну від минулого сезону, мій герой розмовляє»

21.12.2020
об 18:56
Автор: Дар'я Мирошниченко

Тиждень тому в ефір «Нового каналу» вийшла прем’єра серіалу-антології «Перші ластівки. Zалежні». Чотири дні зі студентами другокурсниками факультету журналістики промайнули дуже швидко. Дізнавшись фінал ми вирішили поспілкуватися з поліцейським Єгором, який прагнув розкрити справу вбивства у гуртожитку, з якої почалось розслідування і викриття залежностей героїв. На екрані слідчого Калиту втілив Олександр Бегма. У інтерв’ю для VGL cinema він розповів про свого персонажа та про життя поза межами серіалу.

 

– Олександре, охарактеризуйте Єгора Калиту, якого ви зіграли в «Перших ластівках. Zалежні»?

– Мій персонаж працює поліцейським. Він хороший фахівець, адже завжди знаходить істину. Проте у чесної і правильної, на перший погляд людини, є свої скелети в шафі, зрештою, як і у всіх навколо нього. Мені дуже сподобалося працювати над цим персонажем. На відміну від минулого сезону, мій герой розмовляє, це приємно (сміється). Він інший, але дуже цікавий.

 

Коротке досьє на Олександра Бегма

Рідне місто: Київ
Вік: 29 років
Акторський стаж: 6 років
Хобі: футбол
Мета в житті: стати одним з кращих акторів України
У листопаді глядачі спостерігали за персонажем Олександра в кінотеатрах в фільмі «Номери»

 

– Які теми з піднятих у «Перших ластівках. Zалежні», на вашу думку, найважливіші?

– «Перші ластівки. Zалежні» дуже важливі у соціальному плані. Крім того, що це непогана детективна історія, серіал торкнувся важливих тем – насильство в сім'ї, закладки, наркотики. Проєкт націлений на спілкування з соціумом і це теж важливо.

 

– Після перегляду першого сезону «Перших ластівок» тисячі підлітків звернулися на гарячу лінію «Ла Страда» з проханнями про допомогу. Чи надходили подібні повідомлення вам особисто?

– Так, як і іншим акторам, мені часто писали підлітки. Я намагався допомогти всім, але уточнював, що я – не психолог. Пояснював, що за повноцінною допомогою потрібно звертатися до фахівців.

 

– Про що найчастіше шанувальники питають у вас при зустрічі або в соцмережах?

– Звичайно ж, найпопулярніше питання: «Хто Друг»? (сміється)

 

– Згадайте момент, коли вперше зрозуміли, що вас впізнають. Коли це було? Що відчули?

– Вперше мене впізнали в кавовому крамничці й запитали, чи я знімався в «Перших ластівках». Мені стало ніяково, не знаю чому. Не вмів тоді ще відповідати. Почав дивно «ламатися» (посміхається). Одного разу впізнали в аеропорту на стійці реєстрації. Особливо круто, бути впізнаним зараз, коли всі ходять у масках.

Читайте також:

Новини

Максим Самчик: «Асоціюю свого персонажа з вовком»

Лічені дні лишилися до прем’єри серіалу «Перших ластівок. Zалежні». В новому сезоні актори попереднього епізоду знову з’являться на екрані, однак вони перевтіляться в інших персонажів, в кожного з яких свій скелет у шафі. Наприклад, Максим Самчик зіграв у антології бійця без правил Влада Якименка. У короткому інтерв'ю актор серіалу для «Нового каналу» розповів про підготовку до зйомок.

08.12.2020
об 18:18

Новини

«Перші ластівки» потрапили у шорт-лист премії американської Promax Global

Проморолики, в яких на обличчях героїв серіалу змінюються татуювання з написами, увійшли до п'ятірки найкращих у світі. Після тріумфу на найбільшому українському фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of та на престижній європейській премії Promax BDA Europe Award скарбничка проєкту наповнилася ще одим важливим досягненням.

16.11.2020
об 19:16

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15

Новини

Серіали покоління Z: «Перші ластівки» надихнули молодь ділитися проблеми з фахівцями

Громадська організація «Ла Страда-Україна» розширила напрямки своєї діяльності, завдяки співпраці з «Новим каналом» і готується до нової хвилі зацікавленості, адже незабаром в ефірі мовника з’явиться другий сезон проєкту.

02.12.2020
об 17:33

Новини

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

05.11.2020
об 13:24

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17