Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

5 запитань до переможниці проєкту «Супер Топ-модель по-українськи» Тані Брик

23.12.2020
об 11:14

У понеділок, 21 грудня, на «Новому каналі» відбувся грандфінал проєкту «Супер Топ-модель по-українськи». Ведуча Алла Костромічова оголосила, що переможницею суперсезону стає Таня Брик. Дівчина отримала 300 тисяч гривень і зйомку на обкладинку глянсового журналу. З моменту зйомок фіналу шоу пройшло два місяці, як змінилося життя Тані після закінчення проєкту вона розповіла відповівши на 5 запитань.

 

– Таню, як ти жила кілька місяців, коли знала, що перемогла, але не мала права про це нікому розповісти?

– Я досі не можу повірити, що перемогла, тому й дискомфорту не відчувала (сміється). Чесно кажучи, приховувати результати фіналу було нескладно – мені дуже хотілося тримати інтригу до кінця, подивитися, як на фінальний випуск відреагують друзі. І ще було кумедно слухати їхню думку з боку про мене і всіх інших учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи».

 

– Вже витратила виграні 300 тисяч гривень?

– Поки що ні, і найближчим часом не збираюся. Усі зароблені, зокрема й за перемогу у проєкті гроші я відкладаю – хочу назбирати на власну квартиру. Тому відразу після зйомок почала багато працювати.

– Були моменти, коли ти хотіла покинути «Супер Топ-модель по-українськи»?

– Так, коли на проєкт повернулася Даша Майстренко. Тоді в мене просто опустилися руки, я вбила собі в голову, що її тягнуть, і вона обов'язково переможе. Але потім мені вдалося зібратися з думками і битися до останнього. Якщо йти, то переможницею (усміхається).

 

– Яку найціннішу пораду тобі дали експерти проєкту?

– Під час зйомок соціального ролика з Машею Єфросініною мені сказали: потрібно любити і поважати себе. Саме в той момент було важливо почути ці слова від експертів – вони допомогли не лише перемогти, а й багато що переосмислити в житті.

 

– Чим плануєш займатися далі?

– Поки що не можу говорити про модельну роботу в інших країнах, адже кордони закриті, але у будь-якому випадку поки що продовжу працювати в Україні. Крім того, я почала займатися соціальними проєктами – отримала сертифікат від громадської організації «Ла Страда-Україна». Тепер можу допомагати людям, постраждалим від домашнього насильства. На 2021 рік величезні плани з приводу проєктів, пов'язаних із боротьбою з гендерним та домашнім насильством.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Стало відоме ім’я четвертого експерта «Супер Топ-моделі по-українськи»

«Новий канал» оприлюднив ім’я ще одного експерта, який оцінюватиме роботу дівчат-учасниць реаліті для моделей. У першому випуску Аллі Костромічовій, Соні Плакидюк та Сергію Нікітюку допомогатиме відомий український ведучий та гуморист.

04.08.2020
об 16:33

Новини

Учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи» знялася для lookbook Андре Тана

Катя Чечеленко, учасниця телешоу «Супер Топ-моделі по-українськи», що виходить на «Новому каналі», знялася для lookbook Андре Тана. Як показала примірка, дівчина дуже стильно виглядає у всіх луках з нової колекції модель’єра «Доступна розкіш».

04.09.2020
об 15:20

Новини

Обрано переможницю «Супер Топ-моделі по-українськи»

У п’ятниця на «Новому каналі» можна буде побачити прем’єру модельного реаліті «Супер Топ-модель по-українські». Поки глядачі дивитимуться перші випуски – творці шоу працюють над монтажем фінальної серії.

01.10.2020
об 19:07

Новини

5 фактів про експерта «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка

Модельний скаут і експерт реаліті «Нового каналу» став на рік старшим, адже він сьогодні святкує свій день народження. Поки іменинника засипають подарунками, квітами та віртуальними обіймами, ділимося фактами з життя експерт «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка.

02.11.2020
об 15:10