Перший форум «Продакшн в Україні» відбудеться на Даху Kooperativ

17.07.2020
об 11:54
Перший форум «Продакшн в Україні» відбудеться на Даху Kooperativ

24 та 25 липня на Даху Kooperativ відбудеться Перший форум «Продакшн в Україні». Це подія створена для тих, хто вже працює у продакшені або прагне будувати кар’єру в створенні кіно та реклами.

Хочете провести 2 дні у компанії фаундерів та однодумців на першій великій кіноіндустрійній події цього літа? Для вас неформальна атмосфера та чудовий нетворкінг, досвід ТОП-продакшенів, Drink party з DJ-сетом. Вы зможете особисто познайомитись з лідерами ринку, обмінятися знаннями зі спікерами та учасниками форуму, пройти навчання на реальних кейсах, створити ком’юніті професіоналів для майбутньої співпраці. Ви дізнаєтесь про витоки найбільших продакшн-студій України і актуальні тенденції на ринку; як злагоджено організувати роботу всіх департаментів та ефективно витратити бюджет; які підводні камені у комунікації з клієнтом та агентствами; про кастинг та про те як українським акторам потрапити у міжнародний проект.

Перший форум «Продакшн в Україні» організований Molodist Kyiv International Film Festival сумісно з Film Industry Association of Ukraine та CPAU – Commercial Productions Association of Ukraine.

Спікерами форуму будуть:

Наталія Лібет, продюсерка ESSE Production House, заступниця Голови Film Industry Association of Ukraine.

Анастасія Буковська, режисерка, продюсерка FAMILY PRODUCTION.

Дмитро Суханов, продюсер Toy Pictures.

Павло Макарченко, кастинг-директор Limelite та Ніка Бондар, кастинг-директорка Radioaktive Film.

Яніна Суліма, продюсерка The Martini Shot

Яна Картун, продюсерка Colorfilm.

Белла Терзі, продюсер PSB films.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація! Квиток дійсний обидва дні.

У зв’язку з пандемією і карантинними обмеженнями, організатори закликають ставитися до цього з розумінням і обов’язково протягом всього форуму бути у масках або респіраторах, що прикривають ніс та рот а також пройти температурне вимірювання на вході. Місце проведення буде облаштовано у відповідності до карантинно-санітарних вимог: розміщення – не більше 1 особи на 5 кв. м. і відстань між місцями для сидіння не менше ніж 1,5 м.

Читайте також:

Два українські проєкти відібрано на Baltic Sea Forum for Documentaries 2020
Новини

Два українські проєкти відібрано на Baltic Sea Forum for Documentaries 2020

DGTL RLGN повідомило приємну новину: одразу 2 фільми відібрані на Baltic Sea Forum for Documentaries, який відбудеться у Ризі з 30 серпня по 4 вересня.

15.07.2020
об 16:01

Новини

Зниження ставки ПДВ для креативних індустрій

Наразі в профільному Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики разом із підкомітетом у сфері кінематографу та реклами триває робота над поправками до Податкового Кодексу, які в майбутньому значно знизять фінансовий тягар на представників українських креативних індустрій, зокрема і на кіновиробників. Мова йде про зниження облікової ставки ПДВ для креативних індустрій з нинішніх 20 % до 7 %, а для деяких категорій діяльності – взагалі про звільнення від сплати ПДВ. Також передбачаються пільгові ставки для іноземних виробників, аж до повного скасування податку на іноземні фільми, адаптовані для людей з порушенням зору і слуху. Чому це важливо, як працює у світі та які ризики й переваги таких законодавчих змін для України, VGL cinema розповів народний депутат України, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко.

16.07.2020
об 12:13

Новини

Фестиваль актуальної анімації Linoleum оголосив конкурсну програму

Вже шостий рік поспіль в Україні проходитиме міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва Linoleum. У 2020-му захід заплановано у період з 2 по 6 вересня в онлайн-форматі на платформі Megogo. Як ми вже писали раніше, тема цьогорічного фестивалю «Стати людиною». Наразі стала відома конкурсна програма заходу.

16.07.2020
об 16:10

Kyiv Media Week: Подробиці програми та новий формат заходу
Події

Kyiv Media Week: Подробиці програми та новий формат заходу

14 вересня в Україні розпочнеться одна з головних медійних подій України –10-й міжнародний медіафорум Kyiv Media Week Global Marathon. В рамках заходу аналізують та говорять про тренди і перспективи аудіовізуальної індустрії в Україні та світі. Цьогоріч програма форуму охопить сфери кіно – серіали, анімацію, дитячий контент, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії, міжнародну копродукцію та інше. Форум вперше пройде в онлайн-форматі. Організатори події – компанія Media Resourсes Management за підтримки Українського Культурного Фонду.

16.07.2020
об 16:45