Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Володимир Лерт: На нашому фільмі глядачі забудуть про свої мобільні телефони

16.03.2019
об 18:17

Небагатьом відомо, що фільм кінорежисера, сценариста та продюсера Володимира Лерта «Мир вашому дому!», знятий в Україні, був у списку претендентів на номінацію кінопремії «Золотий глобус», церемонія нагородження якої відбулася 6 січня 2019 року в Каліфорнії. Про те, як склалася конкурсна доля цієї кінострічки, та про нові задуми та проекти VGL Cinema поцікавився в самого режисера.

 

– Ваш попередній фільм «Мир Вашому дому!» був у списку претендентів на номінацію кінопремії «Золотий глобус – 2018». Про це мало хто знає. Розкажіть, будь ласка, коротко, як вдалося показати фільм експертам і що зараз відбувається з кінострічкою?
– Зараз ми закінчуємо дублювання англійською мовою. Тев’є озвучуватиме дуже відомий голлівудський актор, ім'я поки що назвати не можу. Досвід «Золотого глобуса» був дуже хвилюючий і цікавий. Чесно кажучи, нас відразу попередили, що шансів цього року в нас немає через суперконкуренцію, але все одно порекомендували брати участь, щоб розповісти про фільм у Голлівуді. На показ прийшов Стів Каплан – сценарний гуру комедії. Наш фільм йому дуже сподобався, і це був великий комплімент для всієї нашої команди. Ми домовилися з паном Капланом співпрацювати у сфері сценаріїв, і цьому я теж надзвичайно радий.

 

     
 

Що зараз відбувається у Вашому житті, якою історією живете, над чим працюєте? Готуєте щось нове для глядачів?
– Звичайно! Мені просто натерпиться показати дивовижний світ нашої нової історії глядачеві. Для мене це передусім комедія про те, чому навіть коли в тебе є все – у цьому немає щастя. Це комічне дослідження хибних цілей сучасного чоловіка, об'єднане з розповіддю про те саме найсправжніше кохання.


– Що дало поштовх до написання цієї історії?
– Якось ми зустрілися з Костянтином Войтенком обговорити декілька кіноідей. Я розповів йому два «в’яленьких» сюжети, які, однак, ґрунтувалися на реальних подіях. Один про те, що в наш час дійсно існує понад 100 неконтактних диких племен. Ці племена не йдуть на контакт з нашою цивілізацією більше ніж 60000 років, і сучасний герой потрапляє до них. А другий сюжет був про мого друга, молодого міліціонера, якому дуже нудно й тужливо й він не може зрозуміти, чому його нічого більше не радує, і тому відвідує психологів. Костя вислухав, і раптом як засміється: «Об'єднай ці дві історії в одну». Я на мить уявив усе це у своїй голові й засміявся разом з ним. І так ми реготали хвилин двадцять, а потім Костя пішов, а я сів за сценарій і перестав сміятися, як мінімум, на два місяці: муки сценариста – не мед.


– Звідки така незвичайна назва  – «Примарний демон», і про що буде фільм?
– Я з'ясував, що нас, людей європейської цивілізації, дикі аборигени називають «примарними демонами». Мені здалося це ідеальною назвою. Хоча, можливо, вона ще зміниться.


– На якій стадії проект зараз? Чи є вже затверджені актори, яких відомих осіб ми побачимо у фільмі?
– Акторів талановитих буде багато. Як ви вже, мабуть, зрозуміли, головну роль виконає Костянтин Войтенко. З іншими акторами ми в процесі спілкування, проводимо кінопроби. Зовсім скоро розповім.


– Яким Ви бачите свого майбутнього глядача? Для кого буде нове кіно?
– Є глядачі, які під час сеансу дивляться у свої мобільні телефони, відповідаючи на повідомлення. Наш фільм буде настільки захоплюючий, що їх власна зацікавленість не дозволить їм відірватися від кіноекрана, а ми сидітимемо в кутку й тихенько радітимемо (сміється).