Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Тімур Мірошниченко: «Ми можемо завітати до зірок в гості – і це найкрутіша історія взагалі»

01.05.2020
об 17:19
Тімур Мірошниченко: «Ми можемо завітати до зірок в гості – і це найкрутіша історія взагалі»

3 травня відбудеться церемонія вручення IV Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. Вперше в історії це відбудеться в онлайн-форматі. VGL cinema поцікавився враженням від репетиції у одного з ведучих – Тімура Мірошниченко.

– Відбулася репетиція онлайн-церемонії вручення премії «Золота Дзиґа». Які особливості для ведучого передбачає новий формат?

– Для телевізійного ведучого онлайн-трансляція – абсолютно звична тема, особливо для людини з досвідом коментування подій. Це своєрідне поєднання декількох окремих творчих напрямків, зокрема телебачення, шоу і  церемонії. Вони  накладаються один на інший і в результаті ми маємо онлайн-формат церемонії «Золота Дзиґа».

Чи став у нагоді вам досвід ведення Євробачення  як коментатора, коли за тим, що відбувається, слідкуєш не на місці подій, а з монітора?

– Так, звісно! Наприкінці квітня в мене був досвід ведення онлайн-весілля, і я спіймав себе на думці, що саме ведення онлайн-заходів за формою  дуже нагадує коментування Євробачення. Тому що ти дивишся картинку, коментуєш і ще можеш долучати глядача безпосередньо до цього шоу. У випадку з «Дзиґою» приблизно так само: є чіткий регламент, що за чим відбувається і є можливість поспілкуватися лише з переможцями, які матимуть слово. Усе дуже формалізовано й у результаті дуже схоже на формат умовного Євробачення.

–  Цього року церемонія відбудеться без традиційної червоної доріжки. Як плануєте бути вдягненим? Чи допомагають вам професіонали обирати образ?

– Для чоловіка-ведучого тут взагалі все просто (сміється) – смокінг на будь-який випадок життя завжди актуальний, тож тут не будемо вигадувати  велосипед. Я буду в смокінгу, тому що це все ж таки церемонія – велика, приємна, красива подія і хочеться мати відповідний вигляд. Я обов’язково буду дотримуватися дрес-коду. Моя напарниця теж буде у вечірній сукні. Як будуть решта гостей? Сподіваюся, що вони здебільшого теж нас підтримають, адже це додаткова нагода в карантин красиво вдягнутися, зробити собі гарний макіяж і мати чудовий святковий вигляд.

– Відкрийте завісу, які несподіванки та сюрпризи чекають на глядачів та учасників?

– Найголовніший сюрприз,  на мою думку, у тому, що в такому форматі ми маємо можливість зазирнути додому до всіх зірок українського кінематографа, імена яких ми знаємо, чуємо, а, може, і не знаємо, але ці люди є і вони роблять свою справу дуже професійно, оскільки вже є номінантами. Ми можемо завітати до них в гості – і це найкрутіша історія взагалі. Це набуває такого більш затишного й більш домашнього формату. А інші сюрпризи – побачите в ефірі.

– Як Вам співпраця із Дашею Трегубовою?

– Ми з Дашею давно працюємо і у сфері телебачення, і в event-індустрії, тож маємо чималий спільний досвід. Тому для мене це чергова приємна зустріч на робочому майданчику.

Читайте також:

Інтерв'ю

Ірма Вітовська: «Мені цікаві персонажі, якими я можу здивувати»

Минулого року Ірма Вітовська отримала «Золоту Дзиґу» як найкраща актриса за роль Баби Прісі у фільмі «Брама» Сергія Тихого, а цього – знов номінована за участь у трагікомедії «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча, де зіграла Галю – маму головного героя. Про премію, акторське визнання, жагу дивувати, творчі об’єднання та шанс для експериментів вона розповіла VGL Сinema.

30.04.2020
об 13:10

Інтерв'ю

Роберт Патрік: від Термінатора Т-1000 до Захара Беркута

Цього року кінокартина «Захар Беркут» представлена в декількох номінаціях Кінопремії «Золота Дзиґа». Журналіст VGL cinema наприкінці знімального процесу поспілкувався з легендарним американським актором Робертом Патріком, який зіграв головну роль у фільмі, та дізнався цікаві подробиці про зйомки кінокартини.

25.04.2020
об 15:34

fb
Інтерв'ю

Марина Кудерчук: "Про українське кіно повинні говорити у світі!"

У кінці січня Держкіно отримало нову очільницю. Нею стала Марина Кудерчук –  колишня заступниця губернатора Запорізької області, яка раніше керувала місцевим кінотеатром ім. Довженка та займалась організацією Запорізького міжнародного кінофестивалю ZIFF. VGL cinema вирішив з’ясувати, хто така Марина Кудерчук: чим живе, про що мріє, якими фільмами надихається та які цілі ставить перед собою на новій посаді.

27.04.2020
об 18:02

Олександр Роднянський & UFS
Інтерв'ю

Олександр Роднянський & UFS

Під час карантину кінопродюсер, медіаменеджер і режисер-документаліст Олександр Роднянський відповів на запитання студентів Ukrainian Film School – першої української кіношколи, заснованої на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA, і глядачів ютуб-каналу UFS.

29.04.2020
об 12:19