Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Террі Ґілліам: «Актори мають бути як діти»

22.08.2021
об 10:12

21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з британським режисером Террі Ґілліамом – автором культових фільмів – «12 мавп», «Страх і ненависть у Лас-Вегасі», «Бразилія» та інших видатних стрічок.

 

 

Нотатки, записані під час творчої зустрічі з режисером Террі Ґілліамом:

 

Новий фільм в Україні

«Зазвичай у моєму кіно поєднуються трагедія та комедія. Якщо б я знімав свій новий фільм в Україні, то вважав би, що це ідеальне місце на Землі, де несподівано поєднуються комедія із трагедією».

 

Задоволення від роботи

«Я ніколи не «робив кар’єру», бо відшукував таку роботу, яка б приносила мені задоволення та якісь гроші, крім цього я створював кіно».

 

Не любов до контролю

«Голлівуд – це місце, де дуже багато грошей. Це є причиною контролю усього, що твориться на студіях Голлівуду. Адже я не люблю аби-який контроль. Взагалі не люблю».

 

Робота з акторами

«Співпраця із акторами – це дуже особлива для мене річ. Це повинні бути люди, які зрозуміють мене дуже ретельно, дуже швидко, дуже глибинно. Їм не треба багато говорити, крім того, вони будуть так імпровізувати, що моє кіно буде розгортатися, розквітати у напрямку, який мені сподобається. Вони відчують як покращити все те, що вже існує».

 

Трагедії з відтінком комедій

«Найголовніше у грі в кіно розташовано всередині слова «гра». Актори мають бути як діти, не ставитись серйозно до аби-яких подій навколо. Тому трагедії у моєму кіно мають відтінок комедій, та vice versa».

 

Джерело: ОМКФ

Читайте також:

Новини

KYIV MEDIA WEEK 2021 оголосив програму заходів

14 і 15 вересня організатори KYIV MEDIA WEEK запрошують приєднатися до заходу, адже вони готують насичений розклад. На гостей чекають найгарячіші теми індустрії, топові медіаексперти, офлайн спілкування і все це у Hyatt Regency Kyiv. Також можна буде приєднатися до онлайн-трансляції події.

20.08.2021
об 12:48

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06

Новини

Film Industry Office: Як успішно пройти пітчинг?

16 серпня в межах Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся Public Talk та Q&A на тему: «Як успішно пройти пітчинг?» від кіношколи Ukrainian Film School з головою та представниками Ради Державного агентства України з питань кіно.

17.08.2021
об 16:00

Новини

Переможці 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Вісім днів кінофестивалю в Одесі промайнули непомітно. Сьогодні, 21 серпня, червоним хідником та кіноперформансом на Потьомкінських сходах закрили 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, а перед тим ведучі вечора Яніна Соколова та Олег Панюта запрошували на сцену почесних гостей для оголошення переможців цьогорічного заходу.

21.08.2021
об 22:20