Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Прогресивні умови для українського кіно

30.12.2021
об 10:50

У Верховній Раді зареєстрували комплексний законопроєкт для осучаснення сфери кінематографу в Україні. Ефективність системи підтримки та розвитку кіноіндустрії, нові та впорядковані існуючі форми державної підтримки, вдосконалена системи кешрибейтів і конкурентоспроможні умови для іноземних партнерів, прозорість конкурсів і ухвалення рішень, комплексні умови для розвитку галузі – робота над документом тривала понад рік. до складу робочої групи увійшли народні депутати, фахівці Держкіно, представники профільного міністерства та самої кіногалузі. Які зміни несе для українського кіновиробництва й міжнародної кіноспівпраці новий закон? З VGL cinema новелами поділився Павло Сушко, голова підкомітету у сфері кінематографу і реклами Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.

Наша кіноіндустрія рухається вперед в умовах розвитку технологій і міжнародної співпраці, зростає також внутрішній ринок   і якісна конкуренція. Водночас за останні два роки пандемія внесла корективи в різні сфери ринку й тепер стало важливим не тільки приділяти увагу міжнародній співпраці, але ще більше прискорити зростання якості виробництва та кількості українських фільмів, для того щоб вони могли конкурувати   з іноземними стрічками як в кінотеатральному прокаті, так і за іншими способами розповсюдження аудіовізуальної продукції. Саме тому поданий до Верховної Ради законопроєкт № 6194 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки кінематографії в Україні», що розроблявся представниками підкомітету у сфері кінематографу і реклами Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Держкіно і професійних об’єднань та громадських організацій галузі кіновиробництва, став не просто вчасним, але й дуже необхідним. Наразі його вже підтримав профільний Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні й найближчим часом він готується до розгляду Верховною Радою в першому читанні.

Документ не просто осучаснює законодавство у сфері кінематографії, але й актуалізує основні регулювання, впроваджує нові форми підтримки, які дуже необхідні для повноцінного розвитку ринку, удосконалює існуючі порядки отримання державної підтримки та забезпечує ефективну систему функціонування галузі загалом. Основні зміни вносяться до Законів «Про державну підтримку кінематографії в Україні», «Про кінематографію», «Про Український культурний фонд», «Про рекламу» і секторально в низку інших законів.

Однією з нових форм державної підтримки  є субсидії на проведення девелопменту (сценаріїв) проєктів. Зрозуміло, що це надважливий етап створення основи фільму – історії, а отже, особливу увагу ми маємо приділяти не тільки кількості проєктів, але і їхній якості. Часто це чималі інвестиції, тож потреба в державній підтримці цього етапу є нагальною. Це не тільки дозволить інвестувати в якість історій, але дасть поштовх розвитку сценарної майстерності в Україні. І, як наслідок, якість проєктів, які претендуватимуть на державну підтримку виробництва, підвищиться, зросте конкуренція і, відповідно, ми отримаємо більше успішних фільмів.

Ще однією новою формою підтримки є поворотна підтримка виробництва фільму. Ми розуміємо, що конкурси, які проводяться для фінансування виробництва фільму у формі субсидій, це досить тривалий процес. Для комерційних фільмів, що виробляються на приватні кошти, вводиться нова форма поворотної підтримки виробництва в міноритарній частині бюджету виробництва з обов’язковим поверненням її протягом трьох років. Ця форма підтримки доступна протягом усього року, є більш швидкою в процедурах і має свої умови надання. Особливо важливим є те, що повернути кошти потрібно в повному обсязі, і виконання цих зобов’язань виробником є досить жорстким. Для комерційних фільмів ця модель є зручною й зараз дуже актуальною.

Новою формою підтримки є субсидія виробнику, яка виплачується за результатами успішного кінотеатрального прокату національного фільму, який знятий без державної підтримки. Ця субсидія становить 25 % від бокс-офісу фільму в українському прокаті, якщо збори сягнули понад 2000 прожиткових мінімумів. Цю субсидію ми звикли вже йменувати в індустрії як «бонус», «нацрибейт», і спрямована вона має бути обов’язково на виробництво нових національних фільмів. А отже, її не можна витратити на особисті потреби, вона має бути реінвестована, тобто її головна мета – розвиток обсягу кіновиробництва. Таким чином, у виробника вже гарантовано є частина фінансування наступного фільму, у нього підвищуються гарантії зібрати й решту коштів на виробництво – або беручи участь    у конкурсах на державне фінансування, або залучаючи кошти інших приватних джерел. Усі ми знаємо, що це відіграє істотну роль при пошуку інвесторів.

Одним з пріоритетних стратегічних напрямків нашої держави й індустрії є розвиток міжнародного співробітництва. Зараз в Україні вже почали фільмувати проєкти для великих міжнародних студій, які приїжджають в Україну на зйомки за системою кешрибейтів для іноземних виробників. У чинних законах були технічні недоліки, які заблокували процедуру з отримання висновку на відповідність проєктів культурному тесту й не давали можливості ви- платити кешрибейти іноземним студіям. Законопроєкт № 6265, який усуває існуючі помилки в законі, цю систему розблокує. А новим індустріальним законопроєктом № 6194 впроваджується низка важливих адаптацій, які зроблять систему гарантованою, сучасною, привабливою для іноземних студій в умовах дуже високої конкуренції з іншими країнами, де ця система не тільки працює давно й чітко, але й усе більше вводить нових бонусів для іноземців, заманюючи їх до себе. У нашому законопроєкті № 6194 вдосконалюються процедури, чітко визначаються кваліфікаційні витрати, знімаються нелогічні обмеження щодо витрат і складнощі в їх підрахунку, визначаються чіткі умови отримання кешрибейтів, вносяться важливі зміни до культурного тесту, якому має відповідати проєкт, для того, щоб можна було залучати не тільки європейських інвесторів, але й великих клієнтів з усього світу, вводяться умови для гарантій виплати кешрибейтів, спрощуються бюрократичні процедури та документообіг. Ці зміни базуються на досвіді застосування як нашої системи рибейтів, так і на практиці інших країн, а отже, вони є дуже актуальними та необхідними.

Важливою частиною змін є вдосконалення процедур державної підтрим- ки. Нам необхідно чітко визначити, що фільми різного спрямування та призначення повинні мати прозору систему конкурсів і підтримки саме    з урахуванням їхньої специфіки. Правила можуть мати й однакову конструкцію та суворість, однак щодо кожного з напрямків є свої вимоги, і розмежовувати ці конкурси потрібно. Так вони стануть більш визначеними та зрозумілими. Тому ми й переходимо від принципу проведення конкурсів за видами фільмів, як це було раніше, до градації підтримки та конкурсів за їх спрямуванням, призначенням. Основні спрямування: просвітницькі, тематичні фільми й фільми соціальної значущості; фільми з фестивальним потенціалом (зокрема, міжнародним); комерційні фільми (зокрема, з міжнародним потенціалом); фільми спільного виробництва, які поділяються на фестивальні й комерційні. Змагальність у пітчингах стане чітко вираженою, а правила й умови конкурсу – більш спрямованими. По-перше, це підвищить ефективність конкурсів, по-друге, розподіл державної підтримки стане більш зрозумілими для суспільства.

Щодо умов проведення самих конкурсів, то в законі важливо закріпити базові принципи їх проведення, змагальності, сталості, обов’язкову їх структуру. Детальні умови правил, як і раніше, будуть встановлюватися підзаконними актами, оскільки вони можуть змінюватися час від часу залежно від стратегії розвитку галузі, поточних викликів і завдань, зміни технологій, кон’юнктури, фокусу напрямків діяльності індустрії та держави. Суттєвою частиною питання ефективності державної підтримки є порядок і прозорість ухвалення рішень. А отже, визначеність повноважень і відповідальності Ради з державної підтримки кінематографії і експертів у прийнятті рішень – це ледь не найголовніше, що потрібно внормувати й актуалізувати.

Закон встановлюватиме чіткий порядок обрання Ради кінематографії, відповідальність її членів, дієві правила недопущення конфлікту інтересів, унормування повноважень, забезпечуючи при цьому базовий принцип незалежності Ради. Для проведення конкурсів важливим є залучення фахової експертизи, а тому законом важливо встановлювати й базові принципи, за якими мають обиратися й працювати конкурсні експертні комісії. Ефективна система змагальності в конкурсах має бути гарантованою законом і одночасно адаптивною до поточних викликів.

Дуже важливо якнайшвидше інтегрувати Україну в міжнародну систему підтримки кіно. Законопроєктом ми врегульовуємо діяльність представників від України в Eurimages, а також визначаємо їхні повноваження й умови діяльності. А змінами до Податкового кодексу, запропонованими в законопроєкті № 6190, визначаємо правила оподаткування таких грантів фонду. Наразі є ще багато важливих питань індустрії, які потребують врегулювання. Зокрема, чинний закон «Про рекламу» обмежує використання зображень у рекламі зброї та національної символіки. Однак норма викладена так, що вона поширюється і на трейлери та афіші фільмів. Проте ми ж розуміємо, що ці заборони важливі для реклами певної продукції, однак є досить критичними для кіно, яке не є рекламою конкретного продукту. Деякі фільми, особливо історичні, патріотичні, воєнної тематики, бойовики, не обходяться без цих атрибутів, і прорекламувати їх без відповідних сцен зрозуміло для глядача неможливо. Ми вносимо зміни до закону про рекламу, які роблять винятки для реклами кіно, однак, звичайно, застосовуючи чіткі правила для такої реклами та залишаючи заборони для рекламування будь-чого іншого.

Велика частина законопроєкту присвячена нормам, які дозволять офіційно й ефективно залучати військову, іншу спеціалізовану техніку та особовий склад для виробництва аудіовізуального продукту, використовувати послуги військових і правоохоронних органів. Для цього вводяться відповідні механізми в низку спеціальних законів і пропонується до створення централізована Державна міжвідомча кінокомісія з питань виробництва фільмів та медіапродуктів в Україні.

Також законопроєкт буде робити корисну справу, осучаснюючи термінологію Закону про кінематографію, інших профільних законів і одночасно забезпечуючи їх універсальність та актуальність на роки.

Важливу увагу в законі ми приділяємо кіноосвіті, професійній підготовці профільних кінематографістів, а також формуванню культурного смаку   в юному поколінні, практиці роботи над складними проєктами, а отже, вводимо окремі системи підтримки освітніх заходів для професіоналів та створення освітнього контенту для школярів і студентів. Проблема з нестачею кадрів і сучасною освітою в індустрії в нас існує давно, тож закладати підтримку потрібно негайно. Наступним нашим обов’язковим кроком буде побудова ефективної співпраці галузі, держави й вишів.

Осучаснений закон стане системним механізмом, основою розвитку й нових можливостей, встановить усі важливі базові правила, одночасно буде зрозумілим універсальним інструментом, який зможе використовуватися під будь-які плани розвитку кінематографії на різних етапах наших кінематографічних досягнень, які б складні завдання перед нами не стояли.