Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

21.08.2021
об 10:06

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

 

Нотатки, записані під час творчої зустрічі з режисером Олегом Сенцовим:

 

Думки про кіно

«Я завжди тягнувся до творчості, добре писав твори в школі, видав збірку оповідань. Потім почав думати про кіно, мені почали приходити різні цікаві образи, я втягнувся в це. І одного разу зрозумів, що нічим, окрім кіно не хочу займатися. Я вчусь кожен день: дивлячись кіно, аналізуючи свої фільми, пишучи свої сценарії. Я постійно думаю про кіно».

 

47 дублів

«Я чітко знаю, чого хочу від акторів. І поки цього не досягну, не кажу «Стоп». Тому 47 дублів для мене — це реальність».

 

Фільм «Носоріг» в трьох словах

«Якщо розказати за допомогою трьох слів про мій фільм «Носоріг», то це фільм про кров, секс і матюки. Багато кому таке кіно не зайде і я готовий до цього. Проте я робив цей фільм щиро».

 

Перший крок до глядача

«Фестиваль — це перший крок, це важливий старт на шляху фільму до свого глядача. Будь-який режисер хоче, щоб його кіно дивились і воно подобалось».

 

Віддзеркалення внутрішнього світу

«Творчість — це відображення внутрішнього світу. Треба дуже сильно внутрішньо розвиватися і тоді це буде відображатися в творчості, в діяльності. Бо красти інші ідеї, використовувати їх в своїх фільмах — так не працює».

 

Життя – це драма

«Всі мої попередні фільми — драми. Мої теперішні і майбутні фільми — теж драми. Драма — це наше життя. Однак в житті, крім цього має бути і гумор. І в хорошому кіно, навіть якщо це серйозна драма, має бути місце для гумору».

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Анімація від Disney та Pixar «Я – панда» вийде навесні

Сімейна анімація «Я – панда» з'явиться в українському кінотеатральному прокаті 10 березня.

22.08.2021
об 11:55

Новини

12-й ОМКФ: Завершився Літній Кіноринок

Вчора, 18 серпня, завершився Літній Кіноринок 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходив у кінотеатрі Multiplex. Традиційно учасники Кіноринку подивилися презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, послухали доповіді технічних та сервісних компаній та обговорили важливі для кіноіндустрії питань.

19.08.2021
об 13:59

Новини

Скоро в кіно: Анджеліна Джолі у супергеройському екшні «Вічні»

4 листопада в кінотеатрах України вийде реліз фільму від Marvel Studios «Вічні». Супергеройський екшн знімала режисерка Хлоя Чжао, а у головних ролях глядачі побачать Анджеліну Джолі, Річарда Меддена, Сальму Гаєк, Кумейла Нанджіані, Джемма Чана, Кіта Герінґтона та інших.

19.08.2021
об 14:05