Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

МИХАЙЛО ХОМА (DZIDZIO): «Я кайфую від того, що роблю»

30.12.2021
об 17:39

Михайло Хома  знявся з Олею Поляковою у фільмі «Зірки за обміном» і запрошує всіх у кінотеатри в перший день нового року: саме тоді стрічка виходить на екрани. В інтерв’ю VGL cinema він розповів, чого навчився в Ольги Полякової для втілення образу свого героя на екрані, якого досвіду набув, чим у реальному житті відрізняється від свого персонажа, та навіть заспівав пісню, яка стала саундтреком до фільму.

– Спостерігав ти за Олею, аби запозичити її манери для втілення образу свого героя на екрані?

– Так, ми зустрічалися в офісі,  і я спостерігав, як вона ходить, та й узагалі намагався вивчити фізику руху жінки. Вона відрізняється від чоловічої: ми більше сутулимося й одним місцем завжди допереду, а жінки навпаки. Головне, щоб спинка рівна й руки розслаблені. Ми дивились один на одного й повторювали все один з одного: як поводитися, як ходити.

 

– Що вдалося легко, а що не виходило з першого разу?

– Оля – це такий перець чилі. Я в житті, та й на сцені, набагато спокійніший, а Оля… І я от намагався спостерігати за нею, а потім відтворити це в кадрі.

– Якою була перша думка, щойно ти прочитав сценарій?

– Перша думка: «Я не знімаюся, тому що я звик у своїх фільмах бути». А потім я зрозумів: «А чому б і ні?». Сам до себе сказав: «Чому?» Я хотів цього разу не бути ні режисером, ні продюсером. І кортіло подивитися на інші команди, набратися досвіду. Я просто з великим задоволенням граю і відпочиваю. Отак! Роблю роботу, яку я дуже люблю.

– Ви обидва «най». Вас двоє. Вам не затісно, ковдру в обидва боки не тягнули?

– Ні, принаймні я не відчув, а Оля одного разу сказала, наївно так: «А чому його так багато знімають?». Я ледь себе за руку не вкусив (сміється). Як дитина! Я кажу: «Оля, та зараз тебе будуть знімати, не переймайся». Але це прикольно. Ні, у мене немає жодних ревнощів. Я просто ще раз скажу, кайфую від того, що я роблю. Бо я це дуже люблю.

– Фома і Хома – різні?

– Трохи різні, так. Я спокійніший набагато. Фома це такий вигаданий рокер, зірка, яка живе в готелях, у нього зовсім немає особистого життя, він просто боїться його мати. Боїться через те, що в нього немає батьків, він не знає правди про них. І коли він потрапляє в тіло Полі, він починає спостерігати, як красиво, коли вдома є діти, чоловік. Що це великі цінності. Мені коли описали сценарій, відразу повідомили, що має бути пісня. Наступного дня я прийшов на студію й у голові виникли рядки:

Якщо тобі здається, що на землі

Не залишилось щастя взагалі,

Ти просто на хвилинку зупинись,

Хто біля тебе поруч, подивись.

 Щасливі люди на землі живуть –

І в місті, і в селі.

Щасливі мають бути всі,

Від щастя крутиться земля. Бо ми з тобою, ти і я –

Щасливі люди, щасливі люди на землі.

 

І другий куплет народився так само. Він вийшов дуже хорошим:

 

Найщасливіші – то є ті, що помічають радість в простоті.

Щасливим будь у серці і в своїх думках,  ключі від щастя у твоїх руках.

Просто «Щасливі люди» – це наш саундтрек, і я думаю, що пісня відгукнеться в кожному серці. Це ті цінності, які ми деколи через роботу, через той шалений темп втрачаємо, втрачаємо найважливіше, а потім чухаємо потилицю. Тому цей фільм – така повчальна гарна сімейна комедія, з хорошим, щирим саундтреком, з гарною командою. Запрошуємо в кінотеатри з 1 січня, у перший день року, беріть усю сім’ю й разом дивіться «Зірки за обміном»! Будьте щасливими людьми й помічайте щастя в простоті!

 

Читайте також:

Новини

Відбулася гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном”

У кінотеатрі Оскар (ТРЦ Gulliver) відбулася грандіозна прем’єра різдвяної сімейної комедії “Зірки за обміном”. Фільм презентували продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський, а зіркові виконавці головних ролей — Оля Полякова та Михайло Хома — поділилися подробицями з-за куліс та наживо заспівали для гостей заходу офіційний саундтрек фільму “Щасливі люди”

30.12.2021
об 11:39

Новини

Оля Полякова та DZIDZIO презентували кліп на пісню-саундтрек новорічної комедії «Зірки за обміном»

«Щасливі люди» — перший спільний трек співачки Олі Полякової та лідера гурту DZIDZIO Михайла Хоми. Вперше пісня прозвучала на великому сольному концерті Полякової «Королева Ночі». Автором слів та музики став Михайло Хома. Сьогодні новоспечений дует представив кліп, до якого увійшли кадри з фільму «Зірки за обміном».

01.12.2021
об 14:44