Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Комедійний Новий рік від BIG HAND FILMS

24.12.2018
об 17:41

13 грудня розпочинається всеукраїнський кінопрокат фільму «Пригоди S Миколая». Поки глядачі в очікуванні старту вітчизняної сімейної новорічної комедії, виробник фільму – компанія Big Hand Films – готує нові проекти, наповнені гумором та жартами. VGL cinema розпитав Семена Горова про очікування від «Пригод S Миколая» та плани на нові проекти в комедійному жанрі.

 

     

- «Пригоди S Миколая» вже готові до прокату. Чи запланували Ви відвідування кінотеатру всією сім'єю? Чим заохочуватимете родичів та друзів до перегляду цього фільму?
 - Так, ми обов'язково підемо дивитись фільм усі разом. І друзів я попрошу підтримати українського кіновиробника. Сім'я   повинна вміти знаходити компроміс – часто буває так, що дитина вкотре хоче дивитися один і той самий мультфільм, батькам до вподоби кримінальна драма, і для кожної родини узгодити смаки та забаганки – це ціла проблема. Не так уже й багато фільмів, які можна дивитися всім разом і де кожен знайде щось цікаве для себе. «Пригоди S Миколая» – саме такий об’єднуючий фільм. Мені цікаво буде спостерігати за реакцією глядачів. І я сподіваюся, що піду із сеансу з відчуттям гордості за свою роботу.


– Чи відчуваєте Ви сили, аби замінити для українського глядача традиційний «Один вдома» на «Пригоди S Миколая»? За яких умов це можливо?
– Я не можу сказати, що наша мета – замінити «Один вдома». А от доповнити його «Пригоди S Миколая» мають усі шанси. Нехай «Один вдома» залишиться в наших серцях назавжди (посміхається), але з’являються й інші вдалі новорічні проекти.


 

     

– Ми знаємо, що Ви плануєте продовжувати роботу в комедійному жанрі. Розкажіть про свій новий проект.
– Це повнометражний ігровий фільм. Він називається «XVII міжнародний конкурс баяністів». Зйомки заплановані на 2019 рік. Я закінчую сценарій і зараз у процесі розписування сцен, пошуку локацій, підбору акторів. Це комедія про життя в місті, герой пов’язаний із шоу-бізнесом і намагається вийти на новий рівень.

 

– Чи існують національні особливості української комедії? І які саме Ви б назвали?
– Мабуть, є особливості. Українцям подобаються комедії про звичайних людей, про тещу, свекра, кума, про сварливу дружину – усе це йде з глибини віків. Подобається, коли мова йде про зіткнення різних культур. Ми робили на цю тему «Останній москаль», і він мав у телеефірі високі рейтинги, зараз у кіно успіхи демонструє «Скажене весілля». Отже, нашому глядачеві подобається щось на кшталт старого анекдоту — «їдуть разом українець, грузин та єврей»: посміятися насамперед із себе і трішки з інших.