Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Юрій Горбунов: «Сценарії останніх серій «Великих Вуйок» затверджували в Zoom’і»

27.05.2020
об 13:07
Автор: Дар'я Мирошниченко

Тиждень тому на телеканалі «1+1» проходив телемарафон «Ти не один» на підтримку лікарів. За час ефіру на екрані з’явилися майже всі ведучі національного каналу. Серед них був і Юрій Горбунов. Ми вирішили поцікавитися у ведучого, актора та креативного продюсера, як карантин вплинув на роботу над другим сезоном серіалу «Великі Вуйки» та чи не надихнула самоізоляція на створення третьої частини «Скаженого весілля».

– Юрію, марафон «Ти не один» – це перша робота в студії під час карантину?

– Першою роботою в студії під час карантину був фінал «Голосу країни», і вже тоді ми дотримувались усіх карантинних норм. Звісно, під час марафону було більше ведучих, але ми не перетиналися з колегами. Процес зйомок відбувався в павільйоні за присутності обмеженої кількості операторів, і всі вони були в масках та рукавицях. Ми так само дотримувалися заходів безпеки поза камерами і, тільки-но відзняли свою частину, їхали зі знімального майданчика, уже після цього приїздила наступна пара ведучих. Для безпечності навіть готувалися до зйомок вдома – переодягалися й робили зачіску.

– На вихідних кінодром влаштовував показ «Скаженого весілля – 2». Їздили дивитися?

– Я бачив «Скажене весілля» разів 10, тому ми нікуди не їздили, дали змогу іншим насолодитися фільмом.

– Чи матиме «Скажене весілля» третю частину?

– Так, ми плануємо продовжити історію. У нас є ідеї для сценарію. Проте наразі це тільки плани, а ви ж знаєте, розповідати про них – лише смішити бога.

Кадр з фільму «Скажене весілля-2»

– Може бути таке, що в новому сюжеті знайде своє відображення тема карантину?

– Жодних карантинних тем там не буде, бо ми сподіваємось, що все це тимчасова історія в нашому житті. До того ж є важливіші речі, такі як любов, сім'я, стосунки батьків і дітей – теми, які ми порушували в перших двох фільмах. Більше нічого сказати не можу з цього приводу, щоб не робити спойлер.

– Наприкінці зими розпочалася робота над сценарієм другого сезону «Великих Вуйок». Щось вдалося зробити за час самоізоляції?

– Усі наші творчі зустрічі відбувалися віртуально, тож сценарії останніх серій «Великих Вуйок» затверджували в Zoom’і. Перед зйомками другого сезону мають розпочатися читання разом зі знімальною групою. Напевне, вони вже проходитимуть у режимі спілкування між собою в масках і з дотриманням усіх карантинних норм, затверджених Кабміном для зйомок фільмів, реклами та телевізійних програм і серіалів.

Кадр з фільму «Скажене весілля-2»

– Можливо, у сценарії є сцени з поцілунками, як будете їх знімати?

– Якщо сцени з поцілунками там є (просто не можу сказати вам цього напевне), доведеться їх вирізати, бо Кабмін рекомендує знімати такі епізоди в межах споріднення людей, які карантинили разом.

– Чим буде цікавий глядачу другий сезон «Великих Вуйок»?

– За сюжетом вуйки повертаються в Карпати й продовжують свої веселі пригоди.

– Як креативний продюсер зараз розглядаєте нові проєкти, можливо, читаєте сценарії, що незабаром з’являться в ефірі або на екрані?

– У нас є свої сценарії, над якими ми працюватимемо, щоб продовжити далі нашу кінодіяльність. Проте наразі основна робота зосереджена над другим сезоном «Великих Вуйок».

– Який фільм найбільше вразив під час карантину?

– Я багато чого подивився за час карантину. З того, що я бачив, серед художніх фільмів виділив би «Кафе бажань» Ніколя Бедоса, «Дощовий день в Нью-Йорку» Вуді Алена і, напевно, «Біль та слава» Педро Альмадовара.

Кадр з фільму «Скажене весілля-2»

– А чи могли б ми з вами скласти топ фільмів, які радить подивитися Юрій Горбунов читачам VGL cinema?

– Так, насамперед я б радив переглянути українське кіно, наприклад: «Скажене весілля», «Захар Беркут» і «Чорний ворон». Що ж стосується фільмів світового кінематографу – «Найкраща пропозиція», «Маленькі жінки» і, звісно ж, «Кафе бажань».

Фото:1plus1.ua

Читайте також:

Інтерв'ю

Олена Каретник: «Глядач ще побачить «Тільки Диво» у кінотеатрах України»

Днями пригодницький фільм «Тільки Диво» режисерки та сценаристки Олени Каретник отримав нагороду «За краще візуальне рішення та операторську роботу» на Міжнародному кінофестивалі для дітей та юнацтва WonderFest/Festivalul Filmului pentru Copii și Tineret WonderFest. Також восени 2019 року казкове фентезі відзначили  спеціальним призом журі «За затвердження  сімейних та християнських цінностей» на Міжнародному фестивалі дитячо-юнацьких фільмів «Ролан», що відбувся у Вірменії. Українське диво помічають за кордоном і цілком заслужено виділяють концепт кінокартини. VGL cinema поцікавився в Олени Каретник подальшою долею фільму. На які фестивалі поїде «Тільки Диво» та чи вийде у повторний прокат?

25.05.2020
об 18:43

Новини

Сергій Зленко: «Глядача під час карантину методично відучали від походу в кінотеатри»

Затамувавши подих глядачі, власники й керівники кінотеатрів, а також дистриб'ютори слідкують за світовими новинами, що стосуються відкриття кінозалів. У кожної із цих категорій людей є свої підстави для такої уваги. VGL cinema продовжує цікавитись у вітчизняних представників кіноіндустрії стосовно ситуації навколо українських кінотеатрів.

26.05.2020
об 18:56