Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Олександр Піскунов

31.12.2020
об 10:42
Автор: Віталій Баранник

31 грудня відзначає день народження актор Олександр Піскунов. Він зіграв молодого козака Ігоря в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія», який нещодавно з успіхом транслювався на каналі ICTV і в кінотеатрах. Напередодні ми зв'язалися з Олександром, щоб привітати його з прийдешніми святами, і попросили розповісти, чим запам'ятався йому рік, що минає.

 

Піскунов Олександр Володимирович народився 31 грудня 1991 року в Нікополі. У 2015 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Знімався у фільмах та серіалах: «Ангели», «Крути. 1918 », «Відплата», «Папа Ден», «Кібоги», «Папараці»,«Громадянин Ніхто», «11 дітей з Моршина», «І будуть люди» та інших.

 

 

– Пане Олександре, що було для вас найскладнішим під час зйомок «Козаків»?

– Найскладнішим було зробити максимально правдиво сцени боїв. І ще виникали певні труднощі в кінних сценах, тому що коні вели себе непередбачувано. Якось кінь поніс мене прямо на дерево, я дивом розминувся з його стовбуром, ледь не розбився.

Кадр зі зйомок серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

– Ви в молодості професійно займалися спортом. Це допомогло вам на зйомках «Козаків»?

– Хотілося б мати кращу фізичну форму. Тому що для зйомок потрібна специфічна підготовка: актор для певних сцен повинен уміти плавати, пірнати, падати тощо. Мені б дуже хотілося, щоб в нашому кіно до підготовки до ролі ставилися, як у Голлівуді. Там перед зйомками артисти можуть пів року накачувати м'язи або, навпаки, скидати вагу, проходити спеціальний армійський вишкіл, вчитися специфічним навичкам поводження зі зброєю та рукопашного бою. Ось цього б хотілося. В Україні цьому, як правило, приділяється мало часу. Проте на «Козаках» з нами дійсно займалися професійно: працювали каскадери з групи Stuntalot, якими керували Діма Рудий та Павло Авілов і вони багато чому навчили акторів.

Кадр зі зйомок серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

– Ви народилися 31-го грудня, напередодні святкування Нового року. У вас виходило розділяти ці свята чи вони «зливалися» в одне?

– Ні, я практично ніколи не відзначав це свято як своє індивідуальне, тому що просто не виходить. Але мені подобається, що я у свій день народження можу вітати зі святом інших людей. Це чудово! Якщо чесно, то мені більше подобається не Новий рік, а Різдво. Велика кількість людей на новорічні свята витрачає велику кількість грошей просто, щоб поїсти та напитися. І все. Це більше свято живота, а не душі. Різдво в цьому плані, як свято, несе більше духовності та щирості.

– Підбиваючи підсумки року, що минає, які свої найбільші досягнення у творчому плані могли б назвати?

– Безумовно, те, що мене запросили для зйомок у «Козаках», це моя велика удача. Це проєкт, робота в якому була не тільки цікавою, але якою можна пишатися. Крім «Козаків», восени вийшов чудовий серіал з моєю участю «І будут люди». Це масштабна сімейна сага, яка розповідає про декілька поколінь однієї родини. І ще цього року я вперше зіграв головну роль – у багатосерійному гостросюжетному серіалі «Ангели», прем'єра якого була на каналі «2 + 2». Крім кіно, ми випустили новий спектакль «Вино» у Київському театрі на Лівому березі. Справа в тому, що для мене робота в театрі навіть важливіша, ніж кіно. В акторській професії є свої нюанси, але мені дуже важливо, щоб була робота в театрі. Якщо актор має можливість розвиватися в театрі, то він і в кіно зможе добре зіграти.

Кадр зі зйомок серіалу «Ангели»

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірма Вітовська-Ванца

30 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірма Вітовська-Ванца. У цьому році вона стала володаркою Премії «Золота дзиґа» в номінації «Найкраща акторка», яку Ірмі принесла головна роль у фільмі «Мої думки тихі». Також у 2020-му Ірма Вітовська-Ванца стала лауреаткою премії «Київ» ім. Івана Миколайчука за вагомий внесок в розвиток українського кіно.

30.12.2020
об 10:34

Новини

Дні народження зірок: Євген Олійник

26 грудня відзначає свій день народження популярний актор театру і кіно Євген Олійник. Після навчання в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (ДТХК) працював у Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки в Кам'янському. З 2014 року почав зніматися в кіно, дебютувавши в стрічці «Брат за брата-3». Далі зіграв у фільмах «Поганий хороший коп», «Співачка», «Свєтка», «Не жіноча робота» та ін. Привітавши Євгена з Днем народження та прийдешніми зимовими святами, ми попросили його назвати найбільш знакові та цікаві для нього роботи в році, що минає.

26.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Ігор Марусяк

28 грудня свій день народження святкує український актор театру та кіно Ігор Марусяк. Вищу освіту в сфері культури та мистецтв Ігор отримав у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

28.12.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Катерина Кістень

29 грудня народилася українська акторка театру і кіно, телеведуча, заслужена артистка України Катерина Кістень. Найбільшу популярність у кіно їй принесла роль психологині Насті у телесеріалі «Коли ми вдома», за втілення цієї героїні Катерина отримала телевізійну премію «Телезірка» (2015 рік).

29.12.2020
об 10:20