Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Даніель Брюль: «Успіх – бачити сьогодні в залі стільки людей»

16.08.2021
об 10:01

15 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася творча зустріч з актором і режисером Даніелем Брюлем та продюсером Мальте Ґрунертом.

 

 

Чергами на вході та гучними оплесками в залі розпочалася творча зустріч, де обговорювалася нова спільна робота Брюля та Грюнета – трагікомедія «Поганий сусід». Це режисерський дебют Даніеля Брюля, у якому він зіграв гіперболізовану версію самого себе.

На початку зустрічі Деніель Брюль відзначив, що участь в Одеському міжнародному кінофестивалі – це успіх для нього:

 

«Те, як мене зустріли в Одесі, я не очікував, що так багато людей прийде на фільм. І для мене успіх – бачити сьогодні в залі стільки людей».

 

Даніель Брюль – німецький актор, який зіграв у культових стрічках різних жанрів: щемка історія про війну «Щасливого Різдва» (Joyeux Noël, 2005); динамічни фільм Тарантіно з зірковим складом – Безславні Виродки (Inglourious Basterds, 2008); а також головна роль в моторошному і гіпнотичному серіалі Алієніст.

 

 

Найбільшу частину зустрічі приділили питанням аудиторії. Брюля запитували про його акторську кар’єру, а Даніель, своєю чергою, поділився спогадами, як все починалося.

 

Батькова колекція

 

«Коли мені було 15, в мене вдома був старий відеопрогравач Panasonic і касети з класичними фільмами (здебільшого з батькової колекції). Я почав дивитися класику 50-х, 60-х, 70-х років з усіма цими класними хлопцями, такими як Ален Делон і Жан-Поль Бельмондо. Дивився як вони знімали класичне вічне кіно і саме вони змусили мене хотіти бути в кіно, створювати кіно, бути актором».

 

За межі Німеччини

 

«Коли ми створювали «Гуд бай, Ленін!», то не думали, що це вийде за межі Німеччини. Ми знімали це в межах країни і я здивувався, коли дізнався, що люди за кордоном сміються, і їм подобається. В 21 рік це стало для мене відкриттям».

 

Правильна роль

 

«Коли я був молодим, то мені не вистачало терплячості. Я не міг чекати, зривався до телефону, коли дзвонив агент, в очікуванні будь-якої ролі. Зараз я розумію, що маю терпіння та очікування. Важливо вміти вичікувати правильну роль, вживатися в неї на 100%, бути в проєкті повністю, інакше, нічого не вийде».

 

Слава чи акторська діяльність

 

«Потрібно запитати себе, подивитися глибоко всередину себе і запитати, чи ти справді хочеш бути актором. Я зустрічав людей, які хотіли стати акторами, бо насправді хотіли стати знаменитими. І це нормально. Але вони не хотіли дійсно бути акторами. Це важка робота, ти часто знаходишся під тиском, маєш бути готовим, що часто не отримуєш роль. Потрібне реальне і дуже сильне внутрішнє бажання всередині себе. Лише тоді треба продовжувати».

 

Тихе місце

 

«Вдома, я маю невелику сауну, де дуже тихо (дуже спекотно, але й тихо). Я заходжу туди і починаю говорити з собою. Пробую різні голоси, різні інтонації. Шукаю голос для цієї ролі. Я раджу мати тихе місце, де можна вжитися в роль наодинці, говорити з собою, пробувати по-різному рухатися».

 

Швидкі рішення

 

«Роби те, що ти реально знаєш. Розповідай історію, коли реально розумієш про що кажеш.Приймай рішення швидко. Навіть, якщо воно неправильне. Не затягуй із роздумами, вчися швидко приймати рішення».

 

 

Мальте Ґрунерта запитували про секрет їх успішної співпраці з Брюлем. Ґрунерта коротко зазначив:

Продюсер Мальте Грюнерт – відомий своїм фільмом «Остання Любов на Землі» або ж «Ідеальне Відчуття» (Perfect Sense, 2011). Фільм, у якому від невідомого вірусу в людей відбирає спочатку нюх, а потім смак – через 10 років після прем'єри змушує нас знову пригадати всі захопливі деталі стрічки.

«Важливо знати, чого ти не знаєш, і просити про допомогу».

 

Продюсер Мальте Ґрунерта на зустрічі розповів про виклики та форс-мажори, з якими вони стикнулися при створенні фільму «Поганий Сусід».

 

«Найбільшим викликом стала пандемія. Як тільки ми почали роботу, одразу закрилися на 6 тижнів. Число хворих росло, не було ніяких протоколів, що робити, всі панікували. Ми закрили фільм і відправили всіх додому. Ми вклали багато грошей в цей проєкт і боялися, що пандемія стане не лише завершенням фільму, а й кінцем нашої компанії. Ось такий от форс-мажор».

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Фото: Пресслжба ОМКФ та з відкритих джерел

Читайте також:

Інтерв'ю

Анна Мачух: «Глядач чекає на українське кіно»

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль повернувся до традиційної форми офлайн, і вже в серпні Одеса знову перетвориться на Мекку для кіноманів зі всієї країни. З 14 до 21 серпня на глядачів чекають головні українські прем’єри, ретроспективні покази видатних фільмів, світові кінохіти та призери міжнародних кінофестивалів класу «А». Як команда 12-го ОМКФ збирається дивувати цього року, розповіла виконавча директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух.

14.08.2021
об 16:03

Новини

Що дивитись на 12-му Одесскому міжнародному кінофестивалі – поради від програмного директора

Цьогоріч Одесский міжнародний кінофестиваль підготував найсвіжіші прем'єри українських фільмів і світових хітів, які дивуватимуть глядачів упродовж 14 – 21 серпня. Програмний директор ОМКФ Ілля Дядик розповів, які стрічки фестивалю обов'язково варто подивитися.

13.08.2021
об 18:42

Новини

Маркетинг регіонів: Львів надихатиме міста України на промоцію локацій для зйомок фільмів

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться низка заходів. Наприклад, 18 серпня на учасників кіноподії чекатиме презентація реалізованої локальної ініціативи у напрямку об’єднання зусиль кінокомісій, локейшн-менеджерів та представників туристичних дестинацій задля ефективного маркетингу регіонів України в контексті залучення зйомок, інвестицій і туристів – Lviv Location Guide. Захід має надихнути представників інших регіонів на створення аналогічних проєктів.

12.08.2021
об 15:25

Події

Фотозвіт із червоного хідника та церемонії відкриття 12-го ОМКФ

14 серпня в Одеському національному академічному театрі Опери та Балету пройшла урочиста церемонія Відкриття 12-го ОМКФ, ведучими якої стали Яніна Соколова та Максим Сікора.

15.08.2021
об 18:12