Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Золота доба Голлівуду: 5 фільмів з Олівією де Гевіленд

27.07.2020
об 19:34

Творці фільмів золотої доби Голлівуду знали, як заволодіти увагою глядача, розважити аудиторію та дати їй насолодитися чудовою картинкою. Пропонуємо провести сьогоднішній вечір за переглядом стрічки тієї епохи кінематографу і вшанувати пам’ять актриси Олівії де Гевіленд. Вчора, 26 липня, стало відомо, що жінка пішла з життя на 105 році. Нагадаємо, британсько-америкарська артистка здобула світову популярність та визнання після ролі Мелані у стрічці «Звіяні вітром». VGL cinema підібрав ще декілька фільмів за участі Олівії, які знімались у період золотої доби Голлівуду.

«Атака легкої кавалерії» - чорно-біла мелодрама 1936 року. Стрічка розповідає про військові події 1854 року та Балаклавську битву. За сюжетом, у житті майора Джеффрі розгортається любовна драма. Його дівчина Ельза покохала його молодшого брата. Наближається один з важливих військових боїв. Джеффрі, аби зберегти життя брату, відсилає його на час майбутнього протистояння, а сам іде в бій…

Олівія де Гевіленд грає тут кохану Джеффрі та його брата.

 

«Одіссея капітана Блада» - фільм, знятий за творами Рафаеля Сабатіні у 1935 році. Головний герой – лікар Пітер Блад, випадково заарештований і засуджений до повішення. Його та ще декілька десятків людей продають у рабство. Згодом Блад тікає та стає піратом. Він закоханий в прекрасну Арабеллу і ніяк не може її забути. 

Олівія де Гевіленд грає тут кохану пірата.

 

 

«Кожному своє» - драматична стрічка 1946, що розповідає про таємницю міс Джозефіни Норріс. Всю ніч на вокзалі вона чекає, поки прибуде поїзд, на якому їде молодий солдат Грегорі та згадує події свого життя.

За роль міс Джозефіни акторка Олівія де Гевіленд отримала свій перший «Оскар».

 

«Спадкоємиця» - стрічка, знята у 1949 році. Олівія де Гевіленд виконує тут головну роль Кетрін Слопер – єдиної доньки заможного лікаря. На балу вона знайомиться з Морісом, в якого закохується. Батько вважає, що хлопця цікавлять тільки її статки. Кетрін хоче відмовитись від спадщини, покинути батька та втекти разом з ним. В день, коли була запланована втеча, Моріс так і не з’явився за коханою. Згодом помер батько Кетрін і вона отримала спадок. Через декілька років вони зустрічаються знову і знову він освідчується їй у коханні. Кетрін його прощає, дарує коштовний подарунок та просить відтворити обставини їхньої провальної втечі, аби потім поїхати разом кудись. На цей раз він дотримується слова, але тільки-но чоловік з’явився на ганку, Кетрін наказала замкнути двері…

За цю роль Олівія отримала другий «Оскар».

 

«Завіяні вітром» - стрічка 1939 року, що знята за однойменним твором Маргарет Мітчелл. На тлі громадянської війни в США глядачі бачать, як складеться  доля  Скарлет О'Хара. Війна та злидні змінили вередливу доньку багатого плантатора. На фоні всіх подій у стрічці розгортаються непрості любовні стосунки між Скарлетт та Реттом Батлером.

За роль Мелані, сестри чоловіка Скарлетт, Олівія де Гевіленд вперше була номінована на «Оскар».

 

Читайте також:

Новини

«Звіяні вітром» - лідери продажів на Amazon

За добу скочила вгору популярність фільму «Звіяні вітром» на Amazon, зокрема зросли продажі на спеціальне видання DVD-диска до 70-річчя фільму (ціна починається від 29,55 долара). Також збільшився попит на стрічку й на Amazon Video, де її можна орендувати або купити для перегляду за 3,99 і 9,99 долара відповідно.

13.06.2020
об 16:58