Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Зйомки фільму «Тарас. Повернення»: Норовлива кобила та підступна погода

29.09.2020
об 15:40
Автор: Юліанна Кокошко

На презентацію фільму «Тарас. Повернення», яка відбулася 25 вересня у кінотеатрі «Кіно Тема» (ТРЦ Neo Plaza),  до Дніпра завітала творча група картини. Юрій Шульган, актор театру та кіно, розповів VGL cinema про свій досвід екстремальних зйомок в цій стрічці.

 

Юрій Шульган

 

 

Юрій Шульган втілив у фільмі образ коменданта Новопетровського укріплення, в якому відбував заслання Тарас Шевченко. Іраклій Усков - єдиний представник російського офіцерства у фільмі, до якого у глядача не виникає огиди. Майору Ускову доводиться балансувати між бездушністю російської армії та власною гідністю, між військовим наказом та відчуттям справедливості. Він співчуває Шевченкові ще й тому, що вони обоє українці. І навіть романтичні стосунки між Тарасом та дружиною Ускова не стають на заваді їх дружбі.

 

 

«Пригадую таку ситуацію. Це був вже третій блок зйомок, вони проходили у Білгороді-Дністровському. Я мав їздити верхи на кобилі на ім’я Карамелька, яка мені одразу дуже сподобалася, але була з непростим характером. На той час я ще не дуже впевнено сидів у сідлі – тільки навчався у майстра. Як тільки звучало «Камера, мотор!», кобила неслася, як скажена. Декілька разів я ледве не впав з неї. На щастя, все скінчилося добре. А Казахстан виявився дуже підступним в плані погоди: на місце  неймовірної спеки швидко приходив пронизливий холодний вітер. І це було теж досить складно витримати», - згадує ЮРІЙ ШУЛЬГАН.

 

Читайте також:

Новини

У вересні в прокат виходить історичний екшн «Тарас. Повернення»

Вперше за 50 років виходить фільм про Тараса Шевченка. Масштабний історичний екшн «Тарас. Повернення» з’явиться на великих екранах 24 вересня.

08.09.2020
об 14:24

Новини

У Дніпрі фільм «Тарас. Повернення» презентує творча група

Прем’єра стрічки «Тарас. Повернення» у Дніпрі планується у невимушеній атмосфері. Перші глядачі зможуть випити кави з акторами, поставити їм кілька питань та зробити селфі чи загальне фото.

18.09.2020
об 12:25

Інтерв'ю

Анна Топчій-Огій: «Багатьом не подобалося, що Тарас у нас виходить новаторським»

25 вересня у дніпровському кінотеатрі «Кіно Тема», який знаходиться у торгово-розважальному центрі Neo Plaza, відбулася презентація фільму «Тарас. Повернення». Серед учасників творчої групи, яка завітала до Дніпра, була й актриса Анна Топчій-Огій, яка зіграла роль Агати Ускової. Її героїня була дружиною коменданта Новопетровського укріплення у казахських степах, захоплених російською імперією, де відбував заслання Тарас Шевченко. Під час презентації стрічки Анна Топчій-Огій відповіла на питання від VGL cinema.

28.09.2020
об 16:37