Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Весняні вечори з Ель Феннінг: Три стрічки із життєствердним настроєм

09.04.2021
об 17:11
Автор: Daniela Gilmore

Чи відчували ви коли-небуть тиск власних років? Коли суспільство не втомлюється нагадувати про ваш вік або ж у ті моменти, коли дивитеся на голлівудських зірок, які встигли стати відомими та успішними у досить молодому віці. Часом в таких ситуаціях у тіні уваги залишається втрачене дитинство та тяжка праця протягом років. Наприклад, так було із зірками кінофраншизи «Гаррі Поттера» та «Хроніки Нарнії», так сталось і з виконавицею ролі Аврори у фентезійному фільмі «Чаклунка» Ель Феннінг, яка у день свого 23-річчя може не лише влаштувати пишне святкування, але й похвалитись досить вражаючою фільмографією. Однак незабутніми все ж таки залишаються лише найбільш атмосферні стрічки, які можуть чудово доповнити теплі весінні вечори.

 

 

«Загадкова історія Бенджаміна Баттона»

Що може бути краще, ніж повторний перегляд улюбленого фільму, який вже встиг стати класикою. Мабуть, усі пам’ятають одну з найкращих ролей Бреда Пітта, який зіграв незвичайного персонажа на ім’я Бенджамін Баттон, який на початку минулого століття народжується з певною особливістю – він виглядає, як вісімдесятирічний маленький дідусь. Його біологічний батько був настільки вражений та наляканий цією подією, що пішов на вчинок, який неможливо виправдати, та підкинув маля до іншого будинку. Там його знаходить мила та водночас сильна духом жінка, яка вирішує виростити його, як власну дитину. У 10-річному віці він зустрічає Дейзі, яку у цьому віці грає саме Ель Феннінг, якій вже тоді було не займати популярності та визнання.

 

«Десь»

Драма «Десь» видатної американської режисерки Софії Копполи не так відома, як інші її роботи, проте заслуговує не меншої уваги. Історія розповідає про голлівудського актора Джонні Марко, слава якого лише і встигає набирати обертів. Його життя кипить різними подіями, а він сам вже навряд чи встигає розрізняти одне інтерв’ю від іншого, а церемонії вручення нагород злились в єдине з його постійними вечірками. І, яким би не здавалось привабливим це зіркове життя, все одно у кінці усіх заходів та гулянь чоловік залишається наодинці зі своїми думками. Однак поява його 11-річної доньки перевертає його життя з ніг на голову.

 

«Жінки ХХ-го століття»

Ця трагікомедія чудового американського режисера Майка Міллса могла лишитися за межами вашої уваги. Міллс не часто радує аудиторію своїми фільмами, а в цій роботі він , уперше після «Оскара» покаже на екрані всесвітнього улюбленця Хоакіна Фенікса. Сюжет стрічки розгортається у 70-х роках надзвичайно впізнаваній Санта-Барбарі, де у невеличкому пансіонаті разом проживають три жінки: Доротея, яка одна виховує свого 15-річного сина; його найкраща подруга Джжулі та Еббі, яка лікується від раку. Героїням стрічки доводиться розбиратись зі своїми проблемами власноруч, адже події розгортаються у країні, де тільки посилюється криза, а недовіра громадян до влади зростає.

 

Когось може спантеличити такий вражаючий та досить ранній успіх голлівудських зірок. Однак не так важливо, що і як відбувається у їхніх життях, коли вони досягли усіх вершин, коли знайшли своє кохання, а коли втратили усе і відразу, чи за власним бажанням вирішили жити спокійним життям. Нікому не потрібно порівнювати свої успіхи з чиїмись у певному віці, бо все ж таки життя триває. І хто знає що там попереду?

 

Читайте також:

Статті

Мов на театральній сцені: 5 життєвих стрічок

Невідомо скільки вже була використана відомо фраза Вільяма Шекспіра, який стверджував, що «увесь світ театр». Однак багато хто забуває, що це ще й чудове місце, яке дало свій початок розвитку мистецтва, прапрапращур кінематографа та просто найкраще переосмислення нашого часом непростого, а іноді навіть нудного життя. Він зародився ще у Стародавньому Римі, де за переказами і легендами відбулась перша театральна вистава саме 27 березня. І якщо тоді потрібна була нагода, така як свято на честь бога виноградарства Діоніса, то зараз для хорошої постановки потрібне лише натхнення та глядач, вільний від буденних переживань та карантинних обмежень. До того ж мистецтво театру вже давно навчилось долати будь-які кордони, інтегрувавшись у кіно, де певні експериментатори повертаються до давньої форми, щоб розповісти свої історії в особливій спосіб. Так хто ж ці сміливці і що вони створили?

27.03.2021
об 19:27

Статті

5 фільмів про кохання, про яке не розповідали у книжках

Чомусь люди вирішили вимірювати своє життя роками. Хтось вдавався у деталі й намагався рахувати свої подихи. Проте навряд чи хтось може швидко згадати їхню кількість, як найщасливіший момент життя, коли час здавалося б зупинився й за затамувало. Частіше за все це трапляється саме тоді, коли зустрічаєш ту саму людину. Сьогодні ж увесь світ намагається якомога більше часу провести зі своїми коханими та висловити свої почуття чи то словами, чи то діями, чи навіть подарунками, ідею для яких підказує інше міжнародне свято, яке передбачає дарування книг. Так, закохані безмовно віддають одне одному не лише свої серця, але й найпрекрасніші слова світу. Такий же вибір зробили і герої наступних п’яти стрічок, в історії кохання яких не останню роль зіграли саме книги.

14.02.2021
об 16:37

Статті

Поганий чи справжній: 5 добрих ролей Ґері Олдмена

Часом, перше враження виявляється помилковим. З першого погляду хтось може здатись досить приємним співрозмовником, а через декілька хвилин проявляє лукавість, а замкнута і неприваблива особа насправді виявляється наймилішою людиною у світі. Так само і амплуа актора може плутати глядачів, які після перегляду одного чи двох фільмів очікують від виконавця тих самих образів. Однак хороший той артист, який вміє дивувати своїх шанувальників. До таких точно можна приписати головного антагоніста світу кіно, який починав заворожувати і жахати своєю жорстокістю у ролях диявола, Дракули, тирана та корумпованого працівника Управління по боротьбі з наркотиками. Саме талант приваблювати своєю харизмою, втілюючи абсолютного поганця, прославив Ґері Олдмен, який сьогодні святкує свій 63-й день народження. Однак неможливо оминути увагою і вражаючі ролі незрівнянних героїв та справжніх добряків у його виконанні. Тому ми пропонуємо сьогодні звернути увагу саме на ті фільми Ґері Олдмена, які зворушують його сердечністю і відвагою.

21.03.2021
об 18:23

Статті

5 ретро комедій для веселих вихідних

Кожен день приносить нам щось нове. Кожну хвилину емоції сповнюють нас, а часом з’являється неочікуване відчуття всеохоплюючого щастя. Іноді цьому сприяють різні зовнішні чинники, такі як обійми близької людини, весела пісенька, або ж надзвичайно життєствердна комедія. Цей жанр з’явився практично разом із самим кінематографом у руках братів Люм'єр десь у підвалі «Гран-кафе» на бульварі Капуцинок. Тоді «Политий поливальник» не просто розважив перших глядачів, а й розпочав історію. Особливо у нагоді комедія стала після Великої депресії та Другої світової війни, коли люди надзвичайно потребували чогось простого, легкого і доброго у своєму житті. Як кажуть, попит породжує пропозицію, а невимоглива собівартість зйомок подібних фільмів лише сприяла розвитку жанру. Станом на 50-ті роки найбільше було представлено на 25-й церемонії нагородження премією «Оскар» саме комедій. Ми пропонуємо переглянути п’ять стрічок, яким не вистачило уваги того року, але вони варті більшого сьогодні.

20.03.2021
об 15:07