Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Український бокс-офіс за вікенд 12 -15 листопада встановив антирекорд

18.11.2020
об 13:18

Як і попереджали власники кінотеатрів, вихідні в суботу та неділю призвели до ще більших фінансових втрат. Так, у минулий вікенд загальна сума зборів складає трохи більше 2 млн гривень.

Введення карантину вихідного дня спантеличило учасників кінобізнесу. Поки власники кінотеатрів намагалися вести діалог з владою, аргументуючи свою позицію стосовно нових карантинних обмежень, дистриб’ютори почали вносити корективи в кінотеатральний репертуар, скасовуючи релізи або міняти містами стрічки.

На першому місці кіночарту залишилася стрічка «Відьми», якій за вікенд вдалося зібрати 447 тисяч гривень. Для фентезі Роберта Земекіса минулі вихідні були третім тижнем в прокаті. Всього за 18 днів демонстрації на великих екранах фільм зібрав 11,72 млн гривень.

 

На другій сходинці глядацьких симпатій опинився дебютант тижня фентезі «Перша відьма». Прем’єра за два дні прокату заробила 264 тисячі гривень.

 

На третьому місці – фільм-катастрофа «Гренландія». Його касові збори впали на 73 %, тут варто зауважити, що вікендні бокс-офіси всіх стрічок, для яких минулий тиждень був не прем’єрним в середньому скоротилися на 80 – 90 %. Тільки кінороботі з Джерардом Батлером в головній ролі вдалося показати дещо менший відсоток зменшення прибутків і навіть, у порівнянні з минулим тижнем, піднятися в рейтингу глядацьких симпатій на одну сходинку вище. Отже, за скорочений вікенд фільм-катастрофа заробив 240 тисяч гривень. Загальна сума зборів за дев’ять тижнів прокату становить 29,4 млн гривень.

 

На четвертій позиції за рейтингом глядачів опинився фільм «Гаррі Поттер і таємна кімната». Його показали всього в 14 кінозалах країни, але це не завадило фентезі зібрати 230 тисяч гривень за два дні.

 

П’яту сходинку займає голландська комедія «Матуся у відриві», яка зібрала 148 тисяч гривень. Загальний фінансовий показник фільму за 11 днів прокату 2 млн гривень.

 

На шостому місці опинився мультфільм «Академія монстрів». У свій прем’єрний вікенд мексиканська стрічка змогла зібрати 115 тисяч гривень.

 

Сьоме місце глядачі віддали українській драмі «Атлантида». У свій другий вікенд фільм заробив 103 тисячі гривень, а загальний бокс-офіс за 11 днів складає 906 тисяч гривень.

 

На восьмій позиції касовий хіт від студії Warner Bros. «Джокер», який на минулому тижні повернувся на екрани. Перший вікенд повторного прокату приніс стрічці лише 87 тисяч гривень.

 

На дев’ятому місці сімейна комедія «Війна з дідусем», яка за скорочений вікенд зібрала 85 тисяч гривень, а загальна каса за 53 дні в прокаті становить 17 млн гривень.

 

Замикає десятку лідерів глядацьких симпатій анімаційна стрічка «Упс! Пригоди тривають…», яка зібрала 65 тисяч гривень. Загальний її результат за 11 днів прокату складає 1,2 млн гривень.

 

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Частка прибутків кінотеатрів від квитків знову зменшилась

Упродовж п’яти тижнів касові збори українських кінотеатрів знижуються. Так, на минулому тижні (8-11 жовтня), у порівнянні з попереднім, прибуток зменшився на 13%. Загальна сума бокс-офісу склала 12,23 млн гривень.

14.10.2020
об 14:54

Новини

Український бокс-офіс: «Відьми» оживили вітчизняний кінопрокат

Декілька тижнів поспіль результати вікендів не тішили прокатників, адже цифри раз заразом зменшувалися. І, ось гелловінський вікенд все змінив. Касові збори кінотеатрів зросли на 79%, склавши 14,84 млн гривень. З часів останнього вересневого вікенду, це найкращий результат.

04.11.2020
об 12:24

Новини

Український бокс-офіс: Результати касових зборів першого вікенду листопада

Глядачів мало цікавлять фільми жахів та хорори, а от комедії та голлівудські фільми користуються попитом. Також до ТОП-10 фільмів, які зацікавили у ці вихідні українців, увійшла кіноробота вітчизняного виробництва.

11.11.2020
об 13:27

Новини

Частину бокс-офісу «Номерів» спрямують на благодійність

10 % з кожного проданого квитка спрямовуватимуть на підтримку дітей кримських політв’язнів. Кошти перераховуватимуть громадському руху «Кримська Солідарність», створено як неформальну правозахисну організацію для захисту жертв політичних репресій.

17.11.2020
об 16:19