Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У трилері Даші Трегубової Ірена Карпа готова грати роль третього плану

23.09.2020
об 19:54
Автор: Дар'я Мирошниченко

Сучасному українському кіно не вистачає хороших трилерів. Проте останнім часом цим жанром, який є одним з найзатребуваніших серед глядачів, активно цікавляться вітчизняні сценаристи та режисери. Ось і актриса та телеведуча Даша Трегубова, яка вирішила спробувати свої сили в якості режисера бере участь у пітчингу від Держкіно з детективним трилером «Її б звали Марта».

 

Кіноексперти Державної агенції з питань кіно у першому турі конкурсу поставили проєкту з робочою назвою «Її б звали Марта» досить високі бали. За результатами першого етапу відбору майбутній режисерський повнометражний дебют Даші Трегубової посів третє місце й наразі творча група готується до другого туру. Звісно, до презентації сценарію експертній комісії, авторка ідеї не хоче розголошувати подробиць сюжету, та й глядачу цікавіше очікувати на детективний трилер, коли у рівнянні багато невідомих.

 

«У нашу детективну історію ми вплели, зокрема, лінію національної ініціалізації. Головний герой вагається лишатися йому в рідній країні, чи їхати шукати кращої долі за кордон. Своєю роботою я в тому числі хочу показати глядачу, що в Україні є перспективи розвитку», - прокоментувала сюжетну лінію режисерка ДАША ТРЕГУБОВА.

 

За сценарієм, написаним Симором Гласенком, між іншим, автором сценарію до одного з найуспішніших українських серіалів «Схованки», який придбали для показу декілька європейських країн, молодий реставратор через пандемію змушений повернутися з Італії в Україну. Він з родинною опиняється у військовому шпиталі, де в перший день ізоляції зникають донька та дружина, натомість чоловік зустрічає свого заклятого ворога. З цього моменту починається не простий шлях героя до правди. Якщо коротко, то в логлайні до фільму творча група написала таке: «Коли втрачаєш тих, кого любиш, спробуй спочатку знайти себе».

Як і подробиці сюжету, акторський склад Даша Трегубова воліє поки що лишати в таємниці, проте деякі подробиці режисерка все ж відкрила. Адже на її сторінках у соцмережах можна побачити багато запитів від відомих людей, які б хотіли підтримати режисерський дебют Даші. Наприклад, письменниця, співачка та телеведуча Ірена Карпа написала під публікацією: «А візьми мене на роль третього плану».

 

«Не секрет, що Україна пережила період, коли майже нічого не знімалося, відповідно й акторам не було де розвивати свій хист. Тож є проблема з певною віковою категорією серед чоловіків. Я розумію, які типажі мені потрібні для фільму і ми активно шукаємо та обговорюємо претендентів на головні ролі. У коментарях до моїх дописів колеги часто пишуть: «Візьми мене у свій фільм», тобто знімати є кого й дуже багато цікавих кандидатур серед охочих. І насправді, я дуже люблю працювати з близькими за духом мені людьми, але ця історія вимагає прискіпливого відбору касту, думаю, тоді все складеться правильно», - продовжує тримати інтригу ДАША ТРЕГУБОВА.

 

Єдине, що акторка сказала непевне щодо складу головних героїв – її донька не прийматиме участі в проєкті «Її б звали Марта». Адже Поліні вже 9 років, а дочці реставратора має бути 3-4.

 

«На щастя, акторів-дітей у нас багато. Будь-який заклик на кастинг у соцмережах набирає до тисячі коментарів», - додає режисерка.

 

Фільмувати детективний трилер планують розпочати у наступному році. Оператором запросили бути Сергія Смичка, чия робота у фільмі «Сторонній» вже відзначена кількома європейськими преміями на фестивалях у Канаді, Колумбії, Японії та США. Відомі й продюсери. Ними стали Олександр Омельянов (Joy Films) і Артем Колюбаєв (Mainstream Pictures), з якими Даша Трегубова багато років працювала пліч-о-пліч у кіновиробництві. Також варто зазначити, що під час міжнародної кінолабораторії проєктом зацікавилися європейські продюсери.

 

«Я вірю в свою історію, в команду, яка збирається навколо, цього проєкту та в те, що ми рухаємося в правильному напрямку. Цілком логічному для українського кіновиробництва та популяризації вітчизняного продукту в світі», - зазначила Даша Трегубова.

 

І додала наостанок, що її творча група прагне досягти максимального результату у реалізації проєкту «Її б звали Марта».

Читайте також:

Новини

Творці фільму Let it Snow презентували трейлер

На вихід стрічки Станіслава Капралова Let it Snow вже чекають в Європі, Америці та Азії. Сьогодні творча група офіційно презентувала трейлер фільму.

20.07.2020
об 11:11

Новини

Американці одними з перших побачать український трилер Let it Snow

Днями стало відомо, що американський дистриб’ютор Lionsgate, який вважається одним з найбільших у світі, придбав права на український трилер Let it Snow режисера Станіслава Капралова.

04.07.2020
об 16:07

Новини

Містичний трилер Egregor вийшов з карантину

Фільм, що розповідає про таємний орден, після тривалої перерви продовжують знімати в Україні. Ролі виконують американські та українські актори.

01.09.2020
об 19:38

Новини

Іванна Сахно поділилась подробицями зйомок фільму Let It Snow

Днями на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» відбувся спеціальний закритий показ фільму Let It Snow. Наступного дня виконавиця головної ролі Іванна Сахно дала пресконференцію. Під час якої розповіла, скільки тривали зйомки фільму, які складнощі виникали в засніжених горах Грузії, які фільми ще збирається продюсувати та чому їй важливо бути присутньою на кінофестивалі в складі журі.

28.08.2020
об 14:50