Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У Моршинській Афері з'явилися нові факти

21.12.2018
об 00:44

Авантюрна сімейна комедія “11 дітей з Моршина”, від продюсера фільмів «DZIDIZO Контрабас» та «#SelfieParty» Сергія Лавренюка, вийде у широкий прокат в Україні З січня 2019 року.

Жанр: аватюрна сімейна комедія
Продюсер: Сергій Лавренюк
Режисер: Аркадій Непиталюк
Оператор: Дмитро Юріков
У ролях: Олександр Піскунов, Ксенія Жданова, Олена Лавренюк, Сергій Бабкін, Сніжана Бабкіна, Олександр Скічко, Гарік Корогодський, Лєра Дідковська, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ольга Фреймут, Лесь Задніпровський, Анатолій Анатоліч, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Віталіна Біблів та ватага дітей з Моршина

Про фільм:
Усім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал - осмій. У бажанні заробити легкі гроші директор ТРЦ Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Усе б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться в кіно.

 

      
СЕРГІЙ ЛАВРЕНЮКпродюсер фільму
 А у вас так буває? Починаєте знімати серйозне кіно, з обманом, махінаціями, шантажем... Залучаєте в нього професійних     бізнесменів, шоуменів, співаків, відомих акторів, організовуєте всеукраїнський кастинг на дитячі ролі – і в результаті   отримуєте   добре сімейне кіно для всієї родини?! Та це й не дивно, бо діти завжди можуть поламати плани навіть   найкрутішому продюсеру. І я не шкодую, адже блокбастерів у нас вдосталь, а фільмів для сімейних походів як кіт   наплакав.

 

 АРКАДІЙ НЕПИТАЛЮКрежисер
 Від початку ми задумували дитячу історію, але потім зрозуміли, що дітям в будь-якому віці цікаво взаємодіяти з дорослими,   копіювати їх або ж доводити свою позицію. У результаті ми отримали добре кіно, побудоване на загальнолюдських   цінностях, таких як дружба, щирість, традиції, взаємодопомога, чесність, відданість і справедливість. Тож у січні вас чекає   добре сімейне   кіно для всієї родини.


 ГАРІК КОРОГОДСЬКИЙ, комерсант, письменник та меценат
 Мене в цьому фільмі взагалі кинули на гроші. Обіцяли одне, а в результаті нічого не виконали. Коротше, розвели, як малу   дитину. Взагалі, я люблю нахабних, сам нахабний. Напевно, тому ми і зійшлися з продюсером фільму Сергієм Лавренюком й   цілою командою. Тільки нахабні, драйвові та сильні можуть сьогодні працювати на розвиток українського кіно.

 

ОЛЕНА ЛАВРЕНЮК, актриса театру та кіно
 Коли тобі випадає шанс – роби і не гальмуй! Так і я зробила – забула, що на вулиці літо, і з головою поринула в зйомки фільму.   А як тут не погодитися, коли тобі пропонують мегакруті тачки, гроші та вплив. І все б нічого, якби через Гаріка мені не довелося   зіпсувати червону сукню. Хоча… то все дрібнички порівняно з фіналом...

 
СЕРГІЙ БАБКІН, музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос Країни-8»

 Коли ми потрапили на кастинг з дітками, я познайомився з продюсером і не зміг не прийняти пропозицію зніматися у фільмі!   Спершу говорили тільки про роль у кіно, але в процесі я написав саундтрек і став саундпродюсером фільму. Тож у цій стрічці   мені довелося перевтілюватися неодноразово. Тепер наша сім’я може сміливо заявити, що це наше сімейне кіно!


 ОЛЕКСАНДР ПІСКУНОВ, актор театру та кіно
 Я цілий фільм сумнівався, хто мій герой – закоханий Ромео чи дурник? Але судіть самі – мене звати Сашко і я простий хлопець   з Моршина. Я може б і не ліз в ту справу з метеоритом і великими грошима, але ж кохання штовхає людей на різні дурниці. Тож   я встряю в таку аферу, яка може погано закінчитися як для мене, так і для всіх жителів мого маленького містечка.


ОЛЕКСАНДР СКІЧКО, ведучий, актор, пародист, артист розмовного жанру
 Спочатку, коли я погоджувався на зйомки, мені обіцяли добре сімейне кіно, зйомки влітку, приємний акторський склад, а коли   почали знімати, то виявилось, що це – цілий блокбастер. У машину пхали, рот скотчем клеїли, до колоди примотували, добре,   що хоч не закопали... Словом, афера однозначно вдалася!


 ЛЄРА ДІДКОВСЬКА, учасниця популярного молодіжного гурту «Open Kids»
 Усе колись доводиться робити вперше, але коли я йшла на кастинг і пробувалася на роль, то ніколи не могла подумати, що   буду гасати торговим центром з тачкою… Ще й з дитиною в ній. Вжитися у роль було нескладно, тому що сцени і гра були     дуже реалістичними. Починаючи з того, що в одному з кадрів охоронець впав на скляну вітрину і вона розбилася вщент! І   багато інших вибухових моментів, які ви зможете побачити власнооч уже 3 січня.