Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У Києві відбувся Фестиваль дитячого кіно

21.06.2021
об 15:46

Мрія кожного з нас може стати реальністю. Як швидко вона здійсниться залежить від того, скільки зусиль докладати на шляху до справдження чогось такого недосяжного сьогодні й зовсім реального завтра. Звісно, багато також залежить від підтримки оточуючих. Дітям, чиї короткометражні фільми показали на великому екрані, стало сили бажання перетворити на можливість і в середу вони разом із батьками дивилися на свої перші стрічки.

 

 

16 червня в одному зі столичних кінозалів мережі «Планета кіно» відбувся Фестиваль дитячого кіно від кінокурсу FantaziaNew.

Протягом 11 місяців 60 дітей фантазували разом із трьома викладачами Анною Корж, Іваном Шохою та Анною Лисун. Разом їм вдалося провести багато кіногодин, які включали в себе теоритичну частину з режисури, драматургії, сценарної та операторської майстерності, а також монтажу. На практиці все це вилилося у 60 сценаріїв, з яких вдалося зняти 30 соціальних роликів, 10 документальних спостережень і репортажів, а ще 4 ігрових фільми та три анімаційні стрічки.

 

 

Організатори заходу не тільки влаштували перегляд на великому екрані в справжньому кінозалі, а й запросили фестивальне журі, яке оцінило конкурсні роботи починаючих режисерів, сценаристів і акторів.

Серед складу журі можна було побачити:

  • виконавчу директорку «Чілдрен Кінофест» Анастасію Новаківську;
  • продюсерку та членкиню Громадської Організації СУК \ CUC Сабіну Асадову;
  • кінознавчиню та випускаючу редакторку Docudays UА Дарину Левченко;
  • режисера Руслана Батутського;
  • режисерку Анну Борисову.

«Ми зробили показ на півтори години, де діти говорили про важливі теми саме для них, звісно ж, ми допомагали сформулювати ідею і на всіх етапах були поряд, але найцінніше, що всі етапи вони пережили пліч-о-пліч зі своїми однолітками. Від перенесення техніки з театру на Труханів острів до виставляння кадру, роботи з акторами та надсилання правок по монтажу мені о 2-й ночі», - усмішкою згадує одна з викладачок кінокурсу для дітей АННА КОРЖ.

 

Після презентації серії соціальних роликів, документальних спостережень та ігрових фільмів, журі назвало імена переможців:

Найкраща чоловіча роль: Артур Морозюк

+ спеціальна відзнака: Даня Шиянов

 

Найкраща жіноча роль: Уляна Колчанова

+ спеціальна відзнака: Євгенія Литвиненко

 

Найкращий Сценарій: «Стаканчик»

 

Найкращий Соціальний ролик: «Бережіть воду», Дана Біла

+ спеціальна відзнака: Іван Долматов за соціальний ролик «Надмірне використання інтернету шкідливе для вашого психологічного здоров’я!»

 

Команда року: «Титанік», кінокурс Івана Шохи

 

Приз глядацьких симпатій: «Мама», Софія Шкода

 

Найкращий фільм: «Сойчине крило», Наталія Голубник

 

 

Читайте також:

Інтерв'ю

CEO MULTIPLEX Роман Романчук: «Ми не виживаємо, а будуємо»

Уже понад рік кінотеатральну сферу штормить: карантинні обмеження, відсутність пільгового кредитування та спеціальних держпрограм підтримки, тотальний спад активності глядачів. Перелік кризових рифів, з якими зіштовхнувся флот вітчизняних кінотеатрів, можна перелічувати й далі. Та незважаючи на всі ці небувалі негаразди, мережа MULTIPLEX продовжує відкривати нові кінозали. У червні в ній буде вже 151 екран у 28 кінотеатрах. Окрім того, компанія активно розвиває цифрові сервіси, створює високохудожній дизайн нових кінотеатрів, потроює кількість екранів у окремих залах та ініціює гарячі брейншторми у високих кабінетах на тему: «Як вивести галузь із кризи».

20.06.2021
об 17:32

Новини

Структура історії та актуальність сюжету на вебінарах від PITCH UA

Відкривайте органайзери, аби запланувати два вечори корисної інформації. PITCH UA запрошує на нові майстер-класи, реєстрація на які вже відкрита.

21.06.2021
об 11:37

Статті

«Планета Кіно» у Дніпрі – це щось!

Новий кінотеатр мережі «Планета Кіно» відкрито в Дніпрі. У торговельному центрі Appolo на глядачів чекають 7 сучасних кінозалів та надзвичайний кіномаркет.

10.07.2020
об 13:18

Анімація

«Тигр блукає поруч» йде на фестиваль до Лос-Анджелесу

Українську короткометражну анімацію режисерки Анастасії Фалілеєвої «Тигр блукає поруч» відібрали до конкурсної програми міжнародного фестивалю LA Shorts International Film Festival у Лос-Анджелесі. Цьогоріч фестиваль відзначає 25 років. Захід відбудеться 21 липня.

18.06.2021
об 15:19