Трейлери та відео
Популярні пости
З перших днів зими майже кожна людина чекає на сніг, мріє про диво на Різдво та сподівається, що у Новому році все змінеться на краще. Все це часто загадується у листах до Святого Миколая. Так-так, вже час новорічної пошти, адже 4 грудня вважається саме тим днем, коли треба замовляти подарунки та сідати за написання рядків найдобрішому дідусю в усьому світі, який вміє здійснювати мрії та творити дива. В очікуванні відповіді та свят вже можна створювати навколо себе казкову атмосферу та плекати в собі відповідний настрій. Комусь в цьому допомагає мерехтіння гірлянд, для когось у передчутті казки хочеться слухати «Щедрика» в обробці Миколи Леонтовича, хтось тренується випікати різдвяний штоллін, аби всіх здивувати у свят вечір, а комусь просто необхідно щовечора вмикати фільми, наповнені магічною і захоплюючою атмосферою. Отже, пропонуємо додати у плани на вихідні перегляд українських стрічок, що передають особливий настрій свята та національних традицій.
«Тільки диво»
Події цієї різдвяної казки відбуваються під час Малого Льодовикового періоду. Брат і сестра для порятунку хворого батька відправляються у далеку подорож і потрапляють у вир неймовірних пригод і тяжких випробувань. Але саме різдвяне диво допомагає їм подолати усі перешкоди, віднайшовши своє справжнє кохання та вірних друзів. Ця стрічка є дебютною повнометражною роботою для режисерки Олени Каретник, яка до цього плідно працювала на українському телебаченні та випробовувала свої сили на короткометражних картинах. Фільму довелось пройти довгий шлях до початку створення, пережити декілька відмов у фінансуванні, виготовлення трьох сотень костюмів ручної роботи, побудови з нуля декорації справжнього казкового дому та штучної ковзанки в Буковелі. Проте результат того вартий: безліч нагород на міжнародних кінофестивалях, історія варта світу Дісней та незмірної любові глядача.
.
«Пригоди S Миколая»
Як же ми любимо варіації «Вечорів на хуторі біля Диканьки», особливо з улюбленими артистами 2001 року. А якщо ми скажемо вам, що режисер цієї стрічки не тільки екранізував цю версію, але і створив свою власну і неповторну історію у новому фільмі «Пригоди S Миколая». Як завжди, особливої уваги заслуговує каст стрічки: Василь Вірастюк та Марія Єфросініна створюють неперевершену атмосферу святкових веселощів та додають домашнього тепла, так ми звикли бачити їх у себе в гостях на малих екранах. Історія така ж мила і легка, як і її герої. Сюжет розповідає нам про міського хлопчика, другокласника Артема, якому доводиться разом із родиною переїхати до будиночку в Карпатах. Одного разу вночі, до нього приходить сам Святий Миколай, але пізніше виявляється, що це зовсім не він і справжнього чарівника необхідно рятувати. Чудова надихаюча сімейна стрічка для зимового вечора вдома.
«Мій дідусь – Дід Мороз»
Хоч поки ми ще не визначилися, як називати чарівного дідуся в червоному костюмі, але стрічки про нього вже існують і з неймовірною швидкістю створюються одна за одною. Зробіть нагадування у своєму гаджеті, адже нову історію можна буде переглянути в кінотеатрах вже 24 грудня і скласти власне враження. Творці обіцяють нам розповісти про дев’ятирічного Максима, який мріє знайти свого дідуся. Але що робити, коли твій дідусь той самий бородань із казок? Хлопчик вирішує відправитися у довгу подорож у пошуках рідної людини і дорогою знаходить чималу кількість друзів, завдяки своїй гарній вдачі та дитячій безпосередності. Режисером стрічки став Сергій Шляхтюк, який до цього часу встиг відзначитися в кіноіндустрії своїми акторськими роботами.
«Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке»
Козаки, чорти та Різдвяні свята. Що може бути більш звичним для українського глядача? Режисер Михайло Костров, який у минулому був монтажером, створив фантасмагоричну картину для сучасної аудиторії. За основу взяли книгу українського казкаря і сценариста Сашка Лірника, який філігранно поєднав у своїй історії рай і пекло, ангелів і чортів, описуючи всю розмаїтість фольклорної демонології з усім переліком казкових створінь та легенд про них. Сюжет має декілька ліній; в одній розповідається про родину, яка живе за часів Козацтва, де паралельно розкриваються сімейні цінності; в іншій говориться про диявола, який обурений вчинками деяких козаків і тим, що ще жоден з них не потрапив до нього у пекло, через що укладає угоду з апостолом Петром, що зможе зловити та втримати у себе найбільш хороброго козака до Різдва. Така історія могли б лише наснитися після перегляду купи різноманітних фільмів, чи прочитання пари томів з історії, але навіщо все це робити, якщо можна просто переглянути фільм.
«Тепер я буду любити тебе»
Ольга Сумська безперечно еталонна Роксолана, але її ролям не має рахунку. Цього разу вона грає у романтичній комедії в компанії з Богданом Бенюком, Романом Луцьким та Костянтином Войтенко. Разом вони створили атмосферу святкової метушні та передчуття нового життя. За сюжетом успішного ресторатора Мішеля покидає дружина якраз напередодні Різдва. Здавалося б, йому завжди щастило, але звідки тоді таке нещастя. Однак з кожною подією, навіть з найабсурднішою та неочікуваною, життя дає йому привід задуматися над тим, чи обов’язково усі речі, які ми вважаємо з першого погляду невезінням, ведуть до чогось поганого. Так чи інакше, як головному герою, так і глядачу, залишається лише вірити в дива.
Кожна історія неповторна, кожне життя екстраординарне, кожна людина варта щастя. Саме до таких простих істин можна дійти після перегляду різдвяних стрічок українського виробництва. Проте усі ми вільні думати по-своєму і шукати свою мораль у цих сюжетах. Головне – спробувати прислухатись до них, тоді кожна історія заговорить до нас чарівним голосом неповторних чудес.
29.11.2020
об 15:24
24.12.2018
об 17:41
11.11.2020
об 19:52
01.11.2020
об 18:57