Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Соло для Контрабаса

18.07.2019
об 18:14

Кілька місяців тому у вітчизняній кіноіндустрії відбулася знакова подія: у Дніпрі відкрився перший кінопавільйон Contrabas Movie Hub. Це стало новим щаблем у розвитку молодої, але вже дуже професійної та креативної команди Contrabas Video Production. За кілька років існування вона вже встигла довести: якщо ти гориш тим, що робиш, можливим стає все.

У куточку їхньої студії причаївся справжнісінький контрабас, без якого не може повноцінно виступати  джазовий оркестр. Так само якісний відеоконтент неможливий без професійного продакшена. Цей красивий музичний інструмент подружжя Олександра та Руслан Тесленки вважають символом своєї компанії, уособленням гарного смаку та стилю. А ще контрабас – один з найбільших за розмірами інструментів, і це теж не випадковість. Сьогодні масштаби й можливості Contrabas Video Production дійсно вражають.

У самому центрі Дніпра з'явилося приміщення, у якому з успіхом проводяться фотовиставки, майстер-класи, кінопокази, семінари. Але головне, звичайно, це кінопавільйон площею 600 м2, який обладнаний не тільки ультрасучасною кінотехнікою, а й однією з найбільших в Україні циклорам довжиною 15 метрів. На цю величезну конструкцію фону без кутів можна без спотворення проектувати будь-які зображення, а також натягнути зелений фон хромакея. А це означає, що, не виїжджаючи з Дніпра і навіть не залишаючи кінопавільйон, можна запросто відтворити сцену, де людина їде на кабріолеті по П'ятій авеню в Нью-Йорку або прогулюється набережною Ніцци. Рекламні ролики, відеокліпи, кінофільми – технічні можливості дозволяють знімати тут практично все. Праворуч від циклорами розташовані величезні ворота, через які з вулиці в кінопавільйон можна завезти все що завгодно – від автомобіля до слона! На другому ярусі найближчим часом запрацює студія звукозапису. Усе це дозволяє позиціонувати Contrabas Video Production як сучасне кіномістечко повного циклу з мобільним простором, у якому паралельно можуть відбуватися відразу кілька різних подій – від повнометражних зйомок у кінопавільйоні до лекцій крутого режисера у виставково-лекційному залі.

У Contrabas Video Production як місце з особливою атмосферою, місією та філософією вже зайняло власну нішу в креативній індустрії – причому не тільки на національному, а й на міжнародному рівні. Сьогодні на новій локації вже повним ходом йдуть зйомки короткометражного фільму «Пальто» в жанрі антиутопія за сценарієм Олексія Цваса. Минулого року кінокомпанія Contrabas разом з відомою англійською актрисою Хелен Міллер створила соціальний ролик, присвячений проблемі ранніх шлюбів. Тоді серед сотні кіностудій з усього світу організація The Why Foundation визначила переможцем конкурсу саме дніпровську студію. На 2020 рік заплановані зйомки повнометражного фільму, в основу якого будуть покладені п'ять історій, пов'язаних з Дніпром. У найближчих планах Contrabas Video Production – створення школи анімації. І це ще далеко не все.

ОЛЕКСАНДРА ТЕСЛЕНКО, кінорежисер, продюсер а співзасновник Contrabas Video Production:
 – Сьогодні в нас є штат дуже крутих фахівців, яким під силу впоратися з будь-яким завданням. Можливо, це прозвучить надто сміливо, але я впевнена, що знімати в Дніпрі фільми з багатомільйонним бюджетом – абсолютно реально. Вірю в те, що через кілька років ми створимо тут свій Голлівуд. А ще я дуже хочу, щоб у нашому місті з'явився кінофестиваль класу «А». Обіцяю, що Contrabas Video Production як команда, що дуже динамічно розвивається, докладе для цього всіх зусиль. Ми зростаємо з кожним новим проектом. Наш досвід співпраці з такими торговими марками, як «Злагода», Oral B, банківською групою Emirates NBD, доводить: якщо до своєї улюбленої справи ти підходиш відповідально та професійно – немає нічого неможливого!