Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Різдвяний календар кіно: «Сім'янин»

06.01.2021
об 17:17
Автор: Daniela Gilmore

Скільки разів за своє життя ми задаємось питанням: «А що якщо?». Скільки втрачених можливостей, скільки забутих людей, які колись вважались близькими, скільки загаданих бажань, про які усі швидко забули з приходом нового дня.

 


Американська різдвяна мелодрама «Сім'янин» практично показує своїм глядачам життя героя, який наче і не задавався цим питанням, але все ж таки отримав на нього конкретну відповідь. У зав’язці історії Джек прощається з Кейт в аеропорту перед своїм відльотом в Лондон, який для нього став доленосним. Вона просила його залишитись, але чоловік зробив свій вибір і через 13 років став успішним бізнесменом та керівником великої корпорації. У переддень Різдва Джек просить своїх підлеглих залишитись, щоб закінчити роботу, незважаючи на прохання відпустити їх до власних сімей. Особливо це важливо одному з його працівників Арні. Проте бізнесмена більше цікавить майбутня угода, а не сімейні цінності та щастя його підлеглих.

 


Після закінчення роботи Джек мріє лише про найпростіші речі – купити гоголь-моголь та швидко дістатись до своєї затишної холостяцької домівки. Проте просто так того вечора нічого не могло бути. У крамницю заходить темношкірий молодий чоловік з промовистим ім’ям Кеш, яке з англійської перекладається як «гроші, готівка». І, як не дивно, він просить перевести в готівку свій лотерейний квиток, який має коштувати близько 238 доларів. Однак продавець не вірить йому і чоловік починає погрожувати револьвером, щоб отримати свої гроші. Джек, щоб швидше досягти своєї мети і повернутися додому з омріяним напоєм, пропонує Кешу викупити його лотерейний квиток за ту ж ціну, щоб той більше не робив подібного. Після цього двоє виходять на вулицю, де бізнесмен просить безнадійного чоловіка взятись за розум і покинути подібну діяльність. На що Кеш питає чого прагне Джек, але він говорить, що у нього все є. Тоді всесвіт в особі темношкірого чоловіка змінює увесь хід подій життя успішного бізнесмена, якому тепер долею призначено стати справжнім сім’янином.

 


Проте і сама доля часом жартувала над творцями стрічки. Спочатку на знімальному майданчику у якості необхідного атрибуту успішності, зокрема досить дорогої машини, з’явився розкішний автомобіль Ferrari 550. Нічого б не було дивного з ним, якби це не була та сама автівка, яку за рік до початку зйомок продав виконавець головної ролі Ніколас Кейдж.

 


Тож переддень Різдва – це завжди гарний привід, щоб зібратись у колі найдорожчих людей, аби знову переглянути стрічку. Вона як і двадцять років тому наповнена сімейними цінностями та простими істинами: хоч ми завжди думаємо, що знаємо чого нам хочеться – нам не завжди дано зрозуміти, що нам дійсно потрібно для щастя.

Читайте також:

Статті

Різдвяний календар кіно: «Пара на свята»

Хтось не може дочекатися Нового року, який прийде до нас вже за три дні, аби вся сім’я зібралася за великим столом, але для когось – це справжні тортури через те, що рідні люди дуже далеко. Герої стрічки «Пара на свята» знайшли ідеальний варіант не залишатися один на один зі своїми проблемами і найкращим чином провести не лише одне, а й усі свята.

28.12.2020
об 19:07

Статті

Різдвяний календар кіно: «Диво на 34-й вулиці»

Малеча часом сперечається між собою, коли хтось з них починає сумніватися в існуванні чарівника у червоному вбранні, який дарує усім людям диво і відчуття радості. Хтось перестав вірити у 5 роки, ще й розповів про це своїм друзям, братам чи сестрам, а в інших досі сяє яскравим вогнем, як новорічна ялинка, надія на існування у цьому світі казкових див. Вірите ви у Санта Клауса чи не вірите, але заперечувати сьогоднішнє свято навряд чи зможете. Сьогодні Новий рік і саме на сьогодні ми приберегли для затятих шанувальників кіно найбільш святкову стрічку усіх часів, яка не лише наповнює кожну секунду свого хронометражу тим самим дивом, а й повертає віру в щось чарівне у реальному житті.

31.12.2020
об 17:17

Статті

Різдвяний календар кіно: «Ноель»

У той час, як по місту запалюються тисячі святкових вогників, сотні ялинок сяють скрізь, а у повітрі спокій і щастя, деякі з нас досі продовжують шукати чогось більшого у передріздвяні дні. Комусь потрібні надзвичайні подарунки, комусь все ще необхідно, аби сталося диво. І коли до Різдва залишаються лічені дні, ми ще маємо надією на чари цього свята за допомогою звичних речей, а особливо завдяки кіно.

05.01.2021
об 17:45

Статті

Різдвяний календар кіно: «Несплячі в Сієтлі»

Дуже швидко промайнули два новорічні свята і залишається всього 5 днів до Різдва. Ми вже звикли досить довго не спати у святкові дні, так само як і герої картини «Несплячі в Сієтлі».

02.01.2021
об 18:03