Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Різдвяний календар кіно: Різдвяні канікули

04.01.2021
об 19:55
Автор: Daniela Gilmore

Як би ми всі не мріяли про ідеальне життя, а особливо про бездоганні свята, все одно під час їх планування з нами трапляється ніщо інше, як саме життя. Так за три дні до Різдва, ми хочемо нагадати, що все ж таки перед ним краще всього спробувати хоч на хвилину перепочити і глянути, що може статись, якщо перестаратись у приготуваннях.

 

 

У центрі сюжету стрічки родина Грізволдів. Їх голова сімейства на ім’я Кларк просто марить ідеєю провести свято у старомодному та ідеальному, як для ньог, сімейному стилі. Він везе свою дружину з дітьми у сільську місцевість, щоб знайти ялинку. Коли чоловік знаходить своє ідеальне різдвяне дерево, то розуміє, що не взяв жодних інструментів, щоб його зрубати. Однак він не налаштований здаватись і власноруч береться його буквально діставатись із землі.

 

 

Здавалося б на цьому неприємності мали і закінчитись, але свято лише починається, як і неочікувані негаразди перед ним. Запрошені гості, а особливо його батьки, починають постійно сваритись, але Кларк не відступає перед своїм планом і намагається зберігати спокій і позитивний настрій. У пошуках того справжнього різдвяного настрою він прикрашає свій будинок 20-ма тисячами ліхтариків, проте підключає їх неправильно, через що усі найближчі будинки залишаються без світла. Ялинка згоріла, чоловік залишився без премії на роботі, а сани Санта Клауса практично вибухають. Проте так чи інакше, усі ці події не тільки не змогли зіпсувати головному герою настрій, але й значно насмішили усіх глядачів ще у далекому 1989 році і продовжують це робити і донині.

 

 

«Різдвяні канікули» були створені за оригінальною новелою сценариста головної різдвяної стрічки «Один вдома» Джона Г'юза. Історія мала назву «Різдво '59» та чекала на свою екранізацію цілих 9 років. Сценарист зазначав у своєму інтерв’ю, що представники студії прийшли після публікації його новели, щоб попросити створити ще одну на що він з радістю погодився, оскільки мав ще безліч ідей. На початку планувалось віддати керуванням творчим процесом Крісу Коламбусу, але через непорозуміння між режисером та виконавцем головної ролі Чеві Чейзом, йому довелось покинути проект. Однак це не стало для нього проблемою і згодом Г’юз віддав Коламбусу на наш час вже легендарний сценарій стрічки «Один вдома».

 

 

Історія Кріса Коламбуса з Джоном Г’юзом, як і фільм «Різдвяні канікули» завжди будуть нагадувати своїм глядачам, що не так важливо що може відбуватись зараз неочікуваного чи негативного, якщо сприймати життя таким, як воно є, та зберігати віру в найкраще.

Читайте також:

Статті

Різдвяний календар кіно: «Нова різдвяна казка»

Одне свято вже минуло, проте залишається ще як мінімум два. П’ять днів до Нового року і дванадцять – до ще одного святкування Різдва. Скільки існує варіацій традицій для відзначення цих свят, стільки і кінотворці не втомлюються створювати фільми зі своїм особливим баченням оповідання Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня».

26.12.2020
об 17:46

Статті

Різдвяний календар кіно: «Зустрінь мене в Сент-Луїсі»

Як писав Шекспір: «Усе закінчується зустріччю закоханих». Ми б хотіли наслідувати прикладу класика і в останні пару днів цього незабутнього і буремного року розповісти про найромантичніші історії у кіно, які стались під Різдво чи Новий рік. І сьогодні, як Керрі Бредшоу, пропонуємо до перегляду стрічку, яка за весь свій час існування встигла стати справжньою легендою.

29.12.2020
об 19:07

Статті

Різдвяний календар кіно: «Несплячі в Сієтлі»

Дуже швидко промайнули два новорічні свята і залишається всього 5 днів до Різдва. Ми вже звикли досить довго не спати у святкові дні, так само як і герої картини «Несплячі в Сієтлі».

02.01.2021
об 18:03

Статті

Різдвяний календар кіно: Ноель

Залишається всього 4 дні до Різдва і все таки деякі з нас ще чекають на особливий подарунок від надзвичайних чарівних сил цього свята. Деякі з нас досі уявляють, що їх уособлює здоровань у червоному костюмі. Однак творці стрічки «Ноель» задались нагальним питанням: «А чи насправді у цій ролі має бути лише літній чоловік?».

03.01.2021
об 17:15