Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Різдвяний календар кіно: «Ноель»

05.01.2021
об 17:45
Автор: Daniela Gilmore

У той час, як по місту запалюються тисячі святкових вогників, сотні ялинок сяють скрізь, а у повітрі спокій і щастя, деякі з нас досі продовжують шукати чогось більшого у передріздвяні дні. Комусь потрібні надзвичайні подарунки, комусь все ще необхідно, аби сталося диво. І коли до Різдва залишаються лічені дні, ми ще маємо надією на чари цього свята за допомогою звичних речей, а особливо завдяки кіно.

 


Якщо ви засумували за такими звичними обличчями з фільмів початку 2000-х, то ця стрічка стане для вас справжнім подарунком. Режисером став відомий американський актор, зірка кримінальних драм Чез Палмінтері. Його життя не було таким постійно по-голлівудськи сяючим, що часом доводило міцного з першого погляду чоловіка до здавалося б нескінченних сліз. Проте ніщо не здатне було зламати його дух, а лише допомогло йому з часом, злетівши на верхні щаблі кінокар’єри, залишити при собі віру у щось прекрасне та досить зрозумілі кожному пріоритети у житті, якими він тепер ділиться як із журналістами-інтерв’юерами, так і зі своїми глядачами. Палмінтері давно поставив перед собою мету залишити по собі лише ті фільми, які запам’ятаються та будуть цінними за своїм ідейним наповненням, що він і втілив у своїй стрічці 2004 року.

 


Головні ролі виконали Пол Вокер, Пенелопа Крус, Сьюзен Серендон та Алан Аркін. Разом вони втілили досить неочікувану різдвяну історію чотирьох героїв, життя яких непередбачувано сплелись в одне ціле. За сюжетом Ніна, яку втілила Пенелопа Крус, збирається заміж за героя Полі Вокера поліцейського на ім’я Майк, але після чергової сцени ревнощів з його боку дівчина покидає свого нареченого. Через такі сумні обставини вона вирішує поїхати святкувати Різдво до своїх родичів і зустрічає сорокарічну видавчиню Розу, яку грає Сьюзен Серендон. Жінка має досить нелегку долю, оскільки їй доводиться забути про власні бажання та мрії, щоб піклуватися про свою хвору на Альцгеймера матір. У той же час герой Алана Аркіна літній власник кафе Арті продовжує свої багаторічні предріздвяні пошуки переродження давно померлої дружини в інших людях. І знаходить відголоски втраченої коханої в очах Майка, з яким він прагне всього-на-всього поговорити. І хоч подібна ситуація приносить певний дискомфорт і обурення молодому поліцейському, який не вірить у рейнкарнацію, все ж, коли у Арті стається серцевий напад, він допомагає старому і відвозить його у лікарню, де ще один герой цієї історії, якого втілив Робін Вільямс, мріє повторити події найкращого Різдва у його житті.

 


Усі ці зустрічі змінюють героїв, неприємності стають справжнім дарунком, а святковий час лише допомагає їм здійснити найпотаємніші та найщиріші бажання. Тому залишається лише вірити, що якими б не були випробування у нашому житті, і як би не було тяжко минулого року, у нас завжди залишається надія на краще та щастя у власних руках, яким легко можна поділитись з іншими.

Читайте також:

Статті

Різдвяний календар кіно: «Диво на 34-й вулиці»

Малеча часом сперечається між собою, коли хтось з них починає сумніватися в існуванні чарівника у червоному вбранні, який дарує усім людям диво і відчуття радості. Хтось перестав вірити у 5 роки, ще й розповів про це своїм друзям, братам чи сестрам, а в інших досі сяє яскравим вогнем, як новорічна ялинка, надія на існування у цьому світі казкових див. Вірите ви у Санта Клауса чи не вірите, але заперечувати сьогоднішнє свято навряд чи зможете. Сьогодні Новий рік і саме на сьогодні ми приберегли для затятих шанувальників кіно найбільш святкову стрічку усіх часів, яка не лише наповнює кожну секунду свого хронометражу тим самим дивом, а й повертає віру в щось чарівне у реальному житті.

31.12.2020
об 17:17

Статті

Різдвяний календар кіно: «Несплячі в Сієтлі»

Дуже швидко промайнули два новорічні свята і залишається всього 5 днів до Різдва. Ми вже звикли досить довго не спати у святкові дні, так само як і герої картини «Несплячі в Сієтлі».

02.01.2021
об 18:03

Статті

Різдвяний календар кіно: «Це дивовижне життя»

Як довго тягнувся цей непростий рік, так само швидко він добігає кінця і залишається всього день до фіналу цього, сподіваємось, неповторного серіалу змішаного жанру: від трилера до романтичної комедії. Якби 2020 рік і був лише фільмом, то однозначно отримав би якусь із найвизначніших кінонагород, як мінімум за непередбачуваність. І, можливо, частина з нас, настільки втомилася від непрогнозованості подій, що втратила віру в щось хороше, у такому разі ми маємо найбільш надихаючу стрічку усіх часів «Це дивовижне життя», яка ось вже 74 роки повертає віру в людей і бажання боротись з усіма негараздами заради власного щастя та своїх близьких.

30.12.2020
об 18:18

Статті

Різдвяний календар кіно: Різдвяні канікули

Як би ми всі не мріяли про ідеальне життя, а особливо про бездоганні свята, все одно під час їх планування з нами трапляється ніщо інше, як саме життя. Так за три дні до Різдва, ми хочемо нагадати, що все ж таки перед ним краще всього спробувати хоч на хвилину перепочити і глянути, що може статись, якщо перестаратись у приготуваннях.

04.01.2021
об 19:55