Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Різдвяний календар кіно: «Містер Джангл і різдвяна подорож»

27.12.2020
об 17:56
Автор: Daniela Gilmore

До Нового року лишається всього чотири дні та одинадцять днів до Різдва. Ми так на них чекаємо, як у дитинстві на омріяну іграшку. Проте чомусь ніколи не задумувались, хто ті самі іграшки робить. Стрічка «Містер Джангл і різдвяна подорож» запрошує усіх глядачів у світ заповітних бажань і чудес.

 

 

Історія розповідає про неймовірного винахідника та виробника іграшок Джероніка Джангла. Чоловік довго та невтомно працює над розробкою свого нового шедевра. Який має перспективу змінити усе його життя та його родини. Це не машина часу і не пігулка від старіння, а невеличка лялька-матадор на ім’я Дон Хуан Дієго. Хоч Джангл і радий своєму винаходу, але його бентежить можливість масового виробництва. Для нього це справжнісіньке знищення автентичності свого творіння. Однак його помічник Густавсон іншої думки і він вирішує піти проти волі майстра, викравши ляльку разом з усією книгою винаходів, щоб присвоїти собі всі здобутки свого вчителя. Через такий вчинок компанія Джероніка потрапляє у фінансові труднощі, а він сам втрачає будь-яке натхнення і надію для роботи над чимось новим. Так минає 30 років, магазин величного винахідника перетворюється у ломбард, але все одно не може виплатити усі борги.

Усі ці негаразди не врахували одного факту, а точніше людини. Онука Джероніка протягом усього свого життя захоплюється талантом і майстерністю свого дідуся, тому вирішує відправитись до нього в гості, щоб підтримати і допомогти знайти знову ту саму іскру творчості. У такому сімейному тандемі все йде на лад. Нова іграшка майже готова з’явитись на очах аудиторії і кредиторів. Але підступний колишній помічник творця не може заспокоїтись, так як усі старі ідеї вже вичерпались, а нові його особисті винаходи не працюють належним чином. Тому він вирішує знайти вихід із цієї ситуації за старою схемою.

Таке протистояння справжніх творців і мрійників з бездушними і невпевненими у собі заробітчанами, яких хвилюють більше матеріальні цінності, ніж духовні. Девід І. Тілберт, який став режисером стрічки і вже встиг прославитись своєю любов’ю до різдвяної тематики, отримав змогу втілити у життя цю феєричну різдвяну казку, схожу на цукерку, завдяки пітчінгу, де його помітили продюсери з Netflix. Вже не раз потоковий сервіс рятує цікавий проєкт від забуття, але цього разу він дарує нам нове бачення фільму для святкового вечора. Стрічка виходить за межі типового уявлення про подібні картини, так як несе абсолютно нову ідею в собі. Тут присутні не лише традиційне наголошення на важливості сімейних цінностей, але й віри у власні сили. Стрічка наголошує, що не так важливо як вчиняють по відношенню до нас інші люди, які б не були перешкоди на шляху кожного з нас, усе одно знайдеться людина, яка готова підтримати своєю вірою і надихнути на абсолютно нове життя. Навіть якщо ця людина, ми самі. І лише у наших силах не просто справдити усі свої бажання, а й створити нові чудеса і зробити справжнім дивом життя кожного з нас.

І якщо ви неочікувано для себе помітили, що загубили ту саму іскру та потребуєте чогось нового і чарівного у сірій буденності, тоді можете спробувати переглянути одну з найяскравіших цукерок світового кінематографу, присвячених осяйним різдвяним святам.

Читайте також:

Статті

Різдвяний календар кіно: «Людина, яка винайшла Різдво»

Щодня ми наближуємося до найбільшого зимового свята у році, для одних це Різдво, а для інших – Новий рік. У ХІХ-му столітті людство винайшло цікаву річ, аби відраховувати дні, що залишились до визначної події. У такий спосіб можна додавати собі святкового настрою напередодні казкової миті. У цей вечір, коли залишається 3 дні до Різдва за григоріанським та новоюліанським календарем, 9 днів до Нового року і 16 днів до Різдва за юліанським календарем, VGL cinema впроваджує нову рубрику «Різдвяний календар кіно». Наприкінці доби ми пропонуватимемо вам переглянути атмосферну стрічку, згідно тематики найближчих декількох тижнів. Отже, розпочинаємо з фільму «Людина, яка винайшла Різдво».

22.12.2020
об 19:03

Новини

Різдвяний календар кіно: «Різдвяні хроніки»

У якому віці ви почали сумніватись в існуванні Святого Миколая, Діда Мороза чи Санта Клауса? Чи можливо ви досі абсолютно впевнені в реальності чарівного чоловіка, який дарує всім почуття свята і безумовне щастя? Кожен обирає свій шлях і невідомо що б сталось, якби ми зустріли його того самого справжнього Санту. Найкращим чином дорослу упередженість в уявленнях про чарівника відобразили у стрічці «Різдвяні хроніки».

23.12.2020
об 17:17

Новини

Різдвяний календар кіно: «Листи до М.»

Залишається всього один день до першого в нашому календарі Різдва і тиждень до Нового року. Десь тихо з великих динаміків чи то з мініатюрного навушника лунає саундтрек What the world needs now від польської співачки Анни Карван. Якимось чарівним чином пісня відносить нас у далекі роки, коли ще жили і творили свої шедеври Френк Сінатра чи Арета Франклін, чиї роботи ми вмикаємо невтомно на повтор, щоб створити необхідний настрій комфорту та атмосферу свята. Додати все це у своє життя так само допомагає стрічка «Листи до М.», для якої Карван створилаголовну музичну композицію.

24.12.2020
об 19:09

Статті

Різдвяний календар кіно: «Щасливого Різдва»

Ось і прийшло одне з найочікуваніших свят – Різдво. З року в рік ми кудись спішимо, намагаємось усе встигнути і сподіваємось, що зробили достатньо, щоб вважатись «слухняними дітками» і просто хорошими людьми.

25.12.2020
об 17:38

Статті

Різдвяний календар кіно: «Нова різдвяна казка»

Одне свято вже минуло, проте залишається ще як мінімум два. П’ять днів до Нового року і дванадцять – до ще одного святкування Різдва. Скільки існує варіацій традицій для відзначення цих свят, стільки і кінотворці не втомлюються створювати фільми зі своїм особливим баченням оповідання Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня».

26.12.2020
об 17:46