Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Прогулятись по дошці чи погодувати риб: Яких піратів не варто наслідувати

19.09.2020
об 18:25
Автор: Daniela Gilmore

Сьогодні відзначається досить незвичне для наших терен свято – День наслідування піратів. Упродовж 24 годин люди використовують у розмовах характерні фрази корабельних розбійників, а дехто навіть вбирається у костюми морських персонажів. Саме свято досить молоде і бере свій початок у 1995 році, коли два друга, американці Джон Баур і Марк Саммерс, граючи у піратів, вирішили перетворити це у щорічну подію. Хоч спочатку ця ідея не була тепло сприйнята суспільством, та завдяки Дейву Беррі, який написав цілу статтю про 19 вересня, за короткий час піратський день знайшов багаточисльну армію прихильників.

 

Деякі прояви наслідування піратів не схвалив би навіть Джек Горобець. Такі як, наприклад, кінопіратство. Тож ми зробили добірку найкращих цитат капітана з Карибського моря та пов'язали їх з реальними історіями про цифрових «піратів».

 

«Я не шукаю неприємностей! - Який жахливий підхід до життя», – капітан Джек Горобець.

Болівудська зірка Кріті Санон власноручно зловила незнайомця за піратським переглядом її фільму «Закохані». Глядач сидів поруч з нею в літаку. Акторка ввічливо попросила припинити перегляд, але чоловік відмовився. Про що вона і написала у своєму Twitter'і: «Йому більше сподобалось би у кінотеатрі, але видно він був занадто зайнятий».

 

«Капітане, дозвольте доповісти про бунт, що насувається: я приготувався називати пальці та тикати іменами», – капітан Джек Горобець.

Компанія Universal Pictures France виявила, що зберігала на своєму сервері піратську копію власного ж фільму. На що самі ж подали заяву до Google, в якій просили видалити відео, відповідно до Закону США про захист авторських прав. Працівники вважають, що це могло статись через використання автоматизованих програм для пошуку неліцензійних, але захищених авторським правом робіт. Існує ймовірність, що одна з програм дала збій і замість знищення піратської версії, скопіювала її.

 

«Якщо ти чекав слушного моменту... то це був він», – капітан Джек Горобець.

А ось для Квентіна Тарантіно піратство його глядачів 4 роки тому не було такою вже й проблемою, але за умови, що вони живуть у Китаї. Вся справа у цензуванні його фільмів, а особливо «Мерзенної вісімки». Покази якої врешті взагалі заборонили. Перед цим інший фільм режисера мав китайську версію. Так, у стрічці «Джанго вільний» головного героя Джанго та його дружину Брумхілду більше не зображували оголеними, поки вони зазнавали тортур, і, що найважливіше, перестрілку на розв'язці фільму було докорінно змінено. Тому розчарування режисера зрозуміле, хоч заклик все ж протизаконний.

 

«Мій корабель незрівнянний і гордий. І він ледь не величезний! І він ... поплив», - капітан Джек Горобець.

Через що Інтерпол може розшукувати 40-річну гречанку? Вбивство, торгівля забороненими речовинами, викрадення людини? Ні, скачування голівудських блокбастерів. Можливо жінка більше хотіла жити на Пандорі, переглядаючи легендарний «Аватар», але отримала всі шанси бути екстрадованою.

 

«Все це бачили?! Бо я відмовляюся це повторювати!», - капітан Джек Горобець.

Проте не завжди закон знаходиться на стороні автора. Суд відмовився змусити інтернет-провайдера надати список «піратів», які скачали «Далласький клуб покупців», тому що це забороняє їм право конфіденційності. До того ж, додав суд, що такі умови заявника (а саме: перелік 4 726 імен, їх особисті данні та навіть чіткі цифри заробітної плати) - «цілком нереальні, ба навіть сюрреалістичні».

 

 

Не важливо якому кіно ви надаєте перевагу; дивитеся його у веселій компанії чи наодинці; смієтесь чи плачете; переглядаєте всі сезони улюбленого серіалу за ніч чи смакуєте по одній раз на тиждень, головне – отримувати справжнє задоволення від фільму та поважати авторські права тих, хто його створює.

Читайте також:

Новини

Сьогодні можна не голитися: 10 бороданів зі світу кіно

Модно, мужньо та дещо брутально – такими словами найчастіше описують чоловіків з бородою. Вони викликають інтерес у жінок і купу питань з боку суспільства, особливо, якщо рослинність на обличчі має акуратну та незмінну форму. Носити бороду стало трендом задовго до відкриття барбершопів. Мужні та впевнені у собі захисники жінок започаткували цю моду у доісторичні часи. Як вважають вчені, волосся на обличчі допомагало чоловікам пережити тяжкі кліматичні умови. Цікаво, що у Стародавньому Вавилоні втрата цієї особливості зовнішності прирівнювалась до повного падіння в очах соціуму. Зі зміною століть, політичних режимів і моди трансформації зазнало й уявлення про зовнішність «справжнього чоловіка». Необхідність носити бороду скоріше прояви стилю, адже рослинність на обличчі частіше елемент образу, особливо серед представників творчих професій.

05.09.2020
об 11:10

Статті

Один день на PR-хід або все життя за покликом серця?

Днями святкували Міжнародний день благодійності. З цього приводу можна було б довго розповідати, хто і що у цей день зробив, але ми вирішили піти іншим шляхом і розповісти про зірок кіно, які роблять добро не чекаючи святкових днів.

08.09.2020
об 19:43