Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Побачити та відчути: 5 фільмів про добрі вчинки

03.05.2021
об 14:21
Автор: Daniela Gilmore

Дивна звичка притаманна людям: ділити усе на біле та чорне; на добро і зло. Розповіді про їх протистояння завжди закарбовуються у пам’яті, навіть якщо чули про це у глибокому дитинстві. Герої ж цих історій з перемінним успіхом завойовували першість своєї сторони, вважаючи, що вона таки існує. Однак ніхто не може бути повністю хорошим чи поганим на всі 100 % і залишається лише тримати баланс усередині себе, сподіваючись хоча б трохи більше наповнити свій світ добром, про яке так часто знімаю кіно. Можливо, зараз найкращий час, аби надихнутись?


«Цілитель Адамс»


Героя Робіна Вільямса звуть Хантер Адамс і він лікар у депресії. Йому ніяк не вдається самому вибратись із критичного стану і він потрапляє до психіатричної лікарні. Однак і там його колеги не знають чим допомогти чоловіку. Тоді у бій з хворобою вступають інші пацієнти, які змушують подивитися Адамса на своє життя з іншого боку, постійно намагаючись знайти, з чого посміятись. Такий нехитрий спосіб допомагає не лише йому, але і його пацієнтам, до яких чоловік пізніше знаходить новий підхід і рятує їхні життя своєю добротою.


«Заплати іншому»


Здається, навіть той, хто не бачив цього фільму, знає історію 11-річного хлопчика із неблагополучної сім’ї, який вигадує особливу гру під назвою «Заплати іншому» у рамках домашнього завдання від нового вчителя, що мало на меті зробити світ кращим. Уся технологія цієї гри досить проста: потрібно зробити добро трьом людям, навіть якщо вони про те не просили, а кожен з них має зробити те ж саме для інших. Нагадує стару відому маркетингову піраміду, але на меті має не збагачення фінансове, а скоріш емоційне. І коли кожен почне з себе і зрозуміє, що значить те приємне відчуття у грудях, коли зробиш комусь добро, тоді світ дійсно стане ліпшим.


«Хористи»


Адаптація стрічки 1945 року «Клітка для солов’їв» розповідає про недовгий час роботи добродушного і милого вчителя музики Клемана Матьє в інтернаті для складних підлітків. Директор закладу впевнений, що відповідати на вибрики маленьких бешкетників найкраще жорстокістю, а свою методику виховання коротко називає: «Акція=реакція». Подібні заходи і справді мали яскраву реакцію, але не таку, як очікував того директор. Однак Матьє вирішує змінити хід подій і у цьому допомагають йому власні багаточисельні музичні твори. Після створення хору для хлопчиків, музика робить їх трохи добрішими.


«Учитель на заміну»


Генрі Барт нагадує героя попереднього фільму, але на відміну від нього, чоловік знає, що він прийшов у заклад лише на певний час, щоб замінити вчителя англійської мови і літератури у школі, де нецензурна лайка і образи оточуючих – звичні речі. Він намагається ніколи не прив’язуватись до тих, кого зустрічає на роботі. На уроках йому легко захопити увагу учнів та повагу колег взагалі. Однак у його особистому житті усе йде не так просто. Відвідини дідуся у будинку для літніх людей даються йому все тяжче через погіршення стану здоров’я єдиної рідної для нього людини. А його зовнішня відстороненість від усього світу не заважає йому намагатися допомогти навіть випадковому перехожому.


«Пригоди маленького Ремі»


Маленький Ремі довго жив зі своїми прийомними батьками, але через скрутне фінансове становище вони вирішують повернути хлопчика у дитячий притулок. Однак спантеличений Ремі дорогою намагається втекти, щоб знайти свою справжню сім’ю і зустрічає старого вуличного артиста, який погоджується допомогти малому і домовляється з його відчимом, щоб забрати дитину з собою. Хлопчик стає у нагоді під час виступів маленького театру артиста та і самому йому дуже подобається подорожувати, співати та знайомитись із новими людьми. Проте головними у цій історії усе одно залишаються людська любов, дружба та звісно ж доброта одне до одного.


Тож навіщо ще щось говорити, якщо можна піти подивитися один із вищезгаданих фільмів і відчути на собі їхню атмосферу?

Читайте також:

Статті

Поганий чи справжній: 5 добрих ролей Ґері Олдмена

Часом, перше враження виявляється помилковим. З першого погляду хтось може здатись досить приємним співрозмовником, а через декілька хвилин проявляє лукавість, а замкнута і неприваблива особа насправді виявляється наймилішою людиною у світі. Так само і амплуа актора може плутати глядачів, які після перегляду одного чи двох фільмів очікують від виконавця тих самих образів. Однак хороший той артист, який вміє дивувати своїх шанувальників. До таких точно можна приписати головного антагоніста світу кіно, який починав заворожувати і жахати своєю жорстокістю у ролях диявола, Дракули, тирана та корумпованого працівника Управління по боротьбі з наркотиками. Саме талант приваблювати своєю харизмою, втілюючи абсолютного поганця, прославив Ґері Олдмен, який сьогодні святкує свій 63-й день народження. Однак неможливо оминути увагою і вражаючі ролі незрівнянних героїв та справжніх добряків у його виконанні. Тому ми пропонуємо сьогодні звернути увагу саме на ті фільми Ґері Олдмена, які зворушують його сердечністю і відвагою.

21.03.2021
об 18:23

Статті

Історія завзятості і надії: Чому біографічні фільми про Террі Фокса – більше, ніж кіно

Часом тяжко зранку вставати з ліжка, коли будильник не прагне «помовчати» ще хоча б п’ять хвилин, а подушка нагадує найніжнішу зефірну хмаринку. І не важливо: чи за день до цього моменту довелось працювати більше, ніж очікувалось, або ж просто сьогодні сонце стало світити трохи тепліше. Навряд чи у таку мить спаде на думку піти на пробіжку чи спробувати встати якомога швидше. Проте існують люди, яким все ж вдається встати не ближче до 10-ї ранку, а о 04:30, щоб розпочати свій день набагато раніше за інших, щоб прожити хоча б трохи більше. Принаймні так може здаватись. Так само як і можна помилково подумати, що усі ті, хто вирішують бігати зранку – апріорі здорові люди, які ніколи не хворіють. Таким здавався 22-річний Террі Фокс, який все життя займався різними видами спорту та показував видатні результати на змаганнях, але у підлітковому віці почув невтішний діагноз – саркома. І, якщо когось це могло вибити з колії та змусити залишитись у стінах лікарні навічно, то тільки не національного героя Канади, який вирішив замість того, щоб бездіяльно сидіти та чекати на диво – самому стати дивом. Так, 12 квітня 1980 року молодий атлет розпочав свій благодійний «Марафон надії», який тривав 143 дні та мав зібрати кошти для боротьби з раком.

12.04.2021
об 19:38

Новини

Більше зірок, ніж на небі: 5 фільмів Metro-Goldwyn-Mayer на честь річниці кіностудії

У погоні за вічністю людина намагається закарбувати своє життя у мистецтві: малює картини, створює музику, або ж пише книги, а якщо все це об’єднати – буде фільм. Так само подумали й засновники кінокомпанії Metro-Goldwyn-Mayer, які створили її саме 17 квітня, поєднавши студії Goldwyn Pictures, Metro Pictures і Mayer Pictures між собою. Так, Маркус Лоу та Луїс Майєр розпочали довгу історію, яка триває вже 97 років. Компанія від початку мала на меті створювати власне оригінальне кіно, де було б «більше зірок, ніж на небі». Організації досі вдається тримати репутацію однієї з найбільш могутніх і зіркових компаній, переживши злети касових зборів та падіння у повне банкрутство. Тому цими вихідними пропонуємо відсвяткувати день народження Metro-Goldwyn-Mayer, переглянувши одну зі стрічок, які рясніють розсипом знаменитостей.

17.04.2021
об 18:47

Статті

Глобальна любов від Веса Андерсона

Коли люди зможуть наповнитися любов’ю, жити на світі стане трохи безпечніше. Саме так стверджують засновники Дня глобальної любові, який святкується кожного року 1 травня, коли сама природа налаштовує нас лише на мирний лад та позитивний настрій. Не дивно, що Вес Андерсон народився саме сьогодні, адже він часто використовує образи різного виду любові, аби ще більше приблизити історії небездоганних героїв у своїх фільмах до звичайного глядача та надихнути його на кохання.

01.05.2021
об 18:26