Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Олексій Хільський: «Найприємніші й незвичайні подарунки мені робить моя дружина»

14.11.2020
об 12:55
Автор: Віталій Баранник

Сьогодні, 14 листопада, день народження відзначає український актор театру і кіно Олексій Хільський. У 2014 році він закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж, тривалий час працював у Дніпропетровському театрі «Віримо!». Останнім часом багато знімається в популярних серіалах: «На твоєму боці», «Квочка», «Нюхач 3», «Кріпосна», «Лікар Ковальчук» та інших.

 

Кадр із серіалу «Філін»

 

 

VGL cinema напередодні персонального свята Олексія зв'язався з актором, щоб привітати його і розпитати, які незвичайні подарунки він отримував на день народження.

 

Олексій Хільський

 

«Найприємніші й незвичайні подарунки мені робить моя дружина (актриса Надія Хільська. – Прим. редакції). Вона то друзів моїх запросить, яких я давно не бачив, то ще якийсь приємний сюрприз приготує. Завжди креативно підходить до цього питання, щоб порадувати мене. Наприклад, минулого року вона мені подарувала поїздку до Кракова на Різдвяні свята. Ми всією сім'єю погуляли цим прекрасним містом», - пригадав ОЛЕКСІЙ ХІЛЬСЬКИЙ.

 

Фото зі знімального майданчику серіалу «Виклик»

 

За тиждень, 23 листопада, на каналі «Україна» відбудеться прем'єра гостросюжетного серіалу «Виклик», який розповість про нелегку та небезпечну службу бійців МНС, у якому Олексій грає одну з головних ролей. За словами актора, зйомки були важкими, але в ході роботи над роллю він набув багато корисних навичок.

 

Фото зі знімального майданчику серіалу «Виклик»

 

«У перші дні фільмування ми були в шоці від того, наскільки важка в пожежників амуніція. Один невеликий балон зі стисненим повітрям для дихального апарата важить майже 12 кілограмів, а великий – ще більше. Плюс на тобі ще весь одяг пожежників. Він не плавиться у вогні, але він і не «дихає». У ньому неймовірно жарко і задушливо. Особливо важко було влітку, коли стояла спека. Я після першого дня зйомок просто викручував футболку, яка була мокрою від поту. Але зніматися в цьому проєкті було дійсно цікаво. І я багато чому навчився. Зараз, якщо я, не дай Боже, звичайно, раптом побачу пожежу, то вже зможу цілком професійно поводитися з вогнегасником. А те, що прем'єра серіалу практично збігається з моїм днем ​​народження, я теж сприймаю як своєрідний подарунок. Причому дуже крутий подарунок!», - зізнався ОЛЕКСІЙ ХІЛЬСЬКИЙ.

 

Фото зі знімального майданчику серіалу «Виклик»

 

VGL cinema вітає Олексія з Днем народження, бажаємо акторові насичених знімальних днів та цікавих пропозицій.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Стрельников

Сьогодні, 13 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Стрельников. У 2003 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після цього рік працював у столичному театрі юного глядача, а потім у театрі «Ательє 16». У кіно почав зніматись на початку 2000-х років.

13.11.2020
об 10:27

Статті

5 знакових фільмів для Вупі Голдберг

13 листопада 1955 року народилася Вупі Голдберг, одна з найвідоміших кінозірок сучасності. Досить сказати, що вона одна з 16 акторів у світі, яка є володаркою чотирьох головних американських нагород для професійних акторів: «Еммі», «Греммі», «Оскар» і «Тоні». У день 65-річчя актриси ми вирішили згадати найзнаковіші її ролі в кіно.

13.11.2020
об 11:28

Новини

Дні народження зірок: Іванна Сахно

Сьогодні, 14 листопада, свій день народження святкує українська та американська акторка Іванна Сахно. Народилася вона у Києві, в 15 років разом з батьками переїхала до Лос-Анджелеса, з 2013 року живе і працює там. У дитинстві мріяла стати таксисткою чи фігуристкою. У Голлівуді дебютувала в 2017-му. Рік тому стала членкинею журі Міжнародної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, а влітку 2020-го теж приєдналася до складу журі Міжнародної конкурсної програми, щоправда, в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

14.11.2020
об 10:25

Новини

10 фактів про Антіна Мухарського

14 листопада свій день народження святкує український актор, співак, письменник, телеведучий Антін Мухарський. Сьогодні йому виповнюється 52 роки. Народився він у Києві. У 1992 році закінчив Київський театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Довгий час працював у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки, де зіграв близько 20 головних ролей.

14.11.2020
об 11:18