Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Одяг, у якому кожен почувається зіркою

27.09.2020
об 14:56
Автор: Юліанна Кокошко

Етнічне вбрання зараз у тренді –  досить складно відшукати в нашій країні відому людину, а кінозірку й поготів, у якої не було б вишиванки. Але відомим особистостям зовсім не однаково, який саме національний одяг носити як у повсякденному житті, так і вдягати на публіку. Висока якість тканини, зручність крою, оригінальний дизайн – мусить  зійтися все! Сукня чи сорочка мають гармонійно поєднатися з тим образом, який несе артист, підкреслити його яскраву особистість та неповторність. Саме таким є одяг від торговельної марки «Синій льон».

 

 

Цікава та захоплива історія цього бренду почалася у 2005 році в Дніпропетровську. Саме  тут його засновницявідома українська модельєрка та дизайнерка Ірина Ковальова дала старт виробництву якісного лляного одягу, який може із задоволенням носити вся родина. Тоді ще далеко було до подій 2014 року, після яких українське вбрання стало в нашій країні шалено популярним. «Синій льон» – це зовсім не про піар на темі національної ідентичності, хоча свій вагомий внесок  у розвиток та підтримку свідомості громадян нашої країни цей бренд, безумовно, успішно робив та продовжує робити. Скоріше, це історія про те, як етнічний одяг  завдяки наполегливій праці багатьох людей поступово  став одним із невід’ємних символів України. А ще важливим елементом культурної дипломатії, оскільки дуже багато наших співвітчизників, які живуть за кордоном, вважають за необхідне придбати вишиванку саме від цієї торговельної марки.

 

 

«15 років – це багато чи мало? Дивлячись, чим міряти. Якщо сукнями, які зшиті за цей час, то це дуже багато. А загалом, це навіть не повноліття – тож  ми ще дуже молоді. Чого ми досягли за ці 15 років? Гадаю, що найбільше досягнення – це люди, які приходять до нас. Вони стають щасливішими, коли виріб підійшов за розміром і вони подобаються собі, дивлячись у дзеркало. Коли в їхньому житті відбуваються якісь важливі події або треба підібрати гарний подарунок, вони приходять до нас у магазин. Хтось купує скатертини, щоб зробити свій будинок затишнішим, хтось  – весільну сукню або хрестинну сорочку. А хтось просто хоче всіх здивувати й замовити річ індивідуально тільки для себе, для гарного настрою. Будь-яке бажання наших покупців дуже важливе для нас, тому що в процесі підбору тих чи інших виробів ми мимоволі стаємо частиною один одного. Наша дружба триває вже 15 років. Увесь цей час  наша професійна команда, наша сім’я під назвою «Синій льон» створює неповторні гарні речі для вас», - розповіла засновниця та дизайнерка ТМ «Синій льон» ІРИНА КОВАЛЬОВА.

 

 

Одяг від «Синього льону»  вже розлетівся по 30 країнах світу. Й особливо приємно те, що його із задоволенням вдягають і презентують на найпрестижніших майданчиках світу як учасниці міжнародних конкурсів краси, так і зірки. Саме в сукнях від «Синього льону» на українському балі у Відні танцювали свій перший вальс дебютантки. Блакитна вишиванка з жовтим орнаментом від цього бренду є ув актора те режисера Ахтема Сеітаблаєва, сукні та сорочки із задоволенням  вдягають співачка Ніна Матвієнко, балерина Катерина Кухар,  артистка Римма Зюбіна, телеведуча Катя Осадча. До речі, саме вона у 2015 році подарувала славетному «агенту 007» Деніелу Крейґу вишиванку від «Синього льону», яка йому дуже припала до душі. На прем’єрному показі відомого фільму «Гніздо  горлиці» всі актори були в одязі від цієї торговельної марки. У найближчих планах  бренду – вдягати в етнічне вбрання героїв українських кінофільмів. Немає жодних сумнівів з приводу того, що авторські вироби будуть мати бездоганний вигляд на будь-якому персонажі, також вони можуть стати в нагоді при оформленні інтер’єрів.

 

 

«Ми не створюємо тренди, наша творчість спрямована на розкриття особистості. Етніка, тему якої ми використовуємо, підкреслює нерозривність традицій і цінностей сучасності та наших витоків. Жіночі образи, які створюються за допомогою наших суконь, наповнені зворушливістю і теплом, від них віє затишком домівки й запахами різнотрав'я. Чоловічі вишиванки із зашифрованими в них символами підкреслюють силу й відкритість. Які б не були наші моделі –  прості чи вишукані, монохромні чи контрастні й яскраві, вони завжди свідчать про самодостатність і впевненість у собі того, хто їх носить», - зауважила співзасновниця ТМ «Синій льон» ОЛЬГА ШАХВОРОСТОВА.

 

 

Перед тим як почати працювати над будь-яким виробом, майстрині отримують благословення в священнослужителя. І це теж є однією з ознак дуже дбайливого  ставлення до благородної справи. Сьогодні продукція «Синього льону» дуже різноманітна: окрім стильних суконь з дуже вишуканою вишивкою, під цим брендом по всьому світу розлітаються оригінальні вишиванки для чоловіків, комфортний та гарний дитячий одяг.  Завдяки індивідуальному підходу та точно підігнаним лекалам одяг від «Синього льону» на будь-якій фігурі має дуже вишуканий та елегантний вигляд. А про таку натуральну тканину, як льон, яка є дуже приємною на дотик, годі й казати.  До того ж усі вироби прикрашені традиційними українськими орнаментами, які зараз отримують нове життя. Нещодавно торговельна марка «Синій льон» відсвяткувала свій п’ятнадцятий день народження. Безперечно, це тільки початок великого шляху, на якому буде ще дуже багато здобутків.