Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Номінація «Найкращий звук» - представлені кращі з кращих

19.04.2020
об 15:09
Автор: Віталій Бараннік

Цього року у номінації «Найкращий звук» представлені троє відомих звукорежисерів України, чий професіоналізм і майстерність підтверджені численними роботами в ігровому та документальному кіно.

Мостовий Артем (номінований за фільм «Гуцулка Ксеня») народився у 1980 році у Києві. Навчався у 1997-2000 роках у Київському Політехнічному Інституті за спеціальністю «Аудіо-, відео- ,кіно-техніка. У 2000-2006 роках у КНУКіМ Інститут Кіно і Телебачення за спеціальністю «Звукорежисер кіно і телебачення». Артем Мостовий є звукорежисером багатьох ігрових («Моя бабуся Фані Каплан», «Той хто пройшов крізь вогонь», «Ржака», «Хамер», «Графоман», «Хвороба кохання», «Бобот», «Моя бабуся Фанні Каплан ), документальних фільмів («Красна Маланка, «Жива ватра», «Добровольці божої чоти», «Лобановський назавжди», «Red Lightning») та серіалів («Танго утрьох», «Платіна», «Кружева», «Хвіст», «Брат за брата»).

Борис Петер (номінований за фільм «Вулкан») офіційно входить до «Топ-10 найкращих звукорежисерів України». Серед фільмів, до яких він «робив звук» можна виділити наступні: «Головна роль», «Між лютим та березнем», «Мир», «Час життя об'єкта в кадрі», «Лимани: бій за рай». З режисером фільму «Вулкан» Романом Бондарчуком Бориса Петера об'єднує не тільки спільна робота, а й багаторічна дружба. Наприклад вони разом на протязы трьох місяців знімали події Майдану. А ще у активі цього творчого тандему є документальний фільм «Українські шерифи», який свого часу отримав номінацію від України на премію «Оскар» за кращий іноземний фільм. В одному з інтерв’ю Роман Бондарчук підкреслив велику роль Бориса Петера у створені цієї стрічки: «Борис Петер у нас записаний як звукорежисер, але це абсолютно рівноцінна творча одиниця, тому що ми працювали разом, не розділяючи обов'язків».

Сергій Степанський (номінований за свою роботу одразу у двох картинах: «Мої думки тихі» та «Додому») - один з найкращих звукорежисерів країни, член Європейської кіноакадемії (European Film Academy, EFA), та володар премій Національної Кінопремії «Золота Дзиґа» за 2018-й та 2019 рік у номінації - кращий звукорежисер за фільми «Стрімголов», «Дике поле» та ««DZIDZIO Перший раз». Народився 6 липня 1983 року. Багато і плідно працював як у документальному, так і ігровому кіно. «Робив звук» до наступних картин: «OE.Backstage» (в роботі), «Голоси Чорнобиля», «OE.20 Live in Kyiv», «Плем'я», «Нюхач», «Інь, і що з ним робити», «Зелена кофта», «Донечко моя». У цьому році також номінований на премію «Золота дзиґа» у категорії «Найкраща чоловіча роль» за свою дебютну акторську роботу у фільмі «Вулкан»

Читайте також:

Статті

Найкраща робота художника-постановника: три картини – два претенденти

У цьому році за найкращу роботу художника-постановника на премію «Золота Дзиґа» номіновані три картини і лише двоє художників.

20.04.2020
об 11:15

Статті

Фільм «Додому» може встановити новий рекорд «Золотої Дзиґи»

Безумовним фаворитом цьогорічної Національної кінопремії «Золота Дзиґа» за кількістю номінацій став фільм «Додому» режисера Нарімана Алієва. Ця стрічка побореться за нагороди самої престижної Кінопремії України в 11 номінаціях, у тому числі у таких катерогіях як «Найкращий фільм», «Найкраща режисерська робота», «Найкращий сценарій», «Найкраща операторська робота», «Найкраща чоловіча роль» та «Найкраща жіноча роль».

21.04.2020
об 15:02