Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Найдовша пригода в історії Доктора Хто

23.11.2020
об 18:36
Автор: Daniela Gilmore

361 серія, 38 сезонів і 13 Докторів. Британський науково-фантастичний серіал «Доктор Хто» не дарма вважається одним з найбільш продовжуваних серіалів у світі, набувши статусу культового і ставши частиною масової культури Великобританії.

 


57 років тому 23 листопада вперше в ефірі показали легендарного героя, а сьогодні ми хочемо згадати не просто усі його втілення, а спеціальний випуск «День Доктора», який зняли до Дня Доктора Хто. Він зібрав абсолютно усіх акторів, які грали його, в одній стрічці. Артисти цитують один одного і дають пасхалки на попередні свої втілення.

 

«Якби ви могли торкнутись іншопланетного піску, почути звуки, що видають невідомі до цього птахи і подивитися, як вони кружляють у небесах, хіба ж ви не були б раді?»

 


Заставка на початку цього випуску є ремейком оригінальної заставки з першої серії «Неземне дитя», де першим, кого ми бачимо, був поліцейський. Таким же посиланням на початок є сцена, коли Доктор Воїн відносить Момент у місце, про яке колись говорив Перший Доктор.

 

«Справа не в часі, хтось за двадцять років робить більше, ніж інший за вісімдесят»

 


Також гарною пасхалкою виявилися цифри на годиннику, який показував 17:16, коли Клара їхала на зустріч з Доктором. Саме у цей час в ефірі з’явився перший Доктор. А код активації Маніпулятора Часової воронки був 17-16-23-11-63, що теж нагадує глядачам про першу появу серіалу на екранах.

 

«Та ж начинка…інша оболонка!»

 


Сам герой часто використовує такий інструмент, як звукова викрутка, що має різні можливості для застосування і безліч функцій. Вона ж є метафорою до безкінечно змінної зовнішності Доктора. Коли вперше цей інструмент з’являється символічно у Другого Доктора, він якраз говорить легнедарну фразу.


Цим випуском творці серіалу прагнули не тільки віддати данину минулому, але й дати сюжетові більше можливостей для розвитку. Фільм розповідає про вигадані події 2013 року, коли в Національній галереї Лондона прокидається якесь жахливе створіння. Паралельно у 1562 році Елизавета I кличе на допомогу Доктора свого часу, щоб розібратись із заговором, який назріває. Тим часом, у космосі багатовікова битва досягає свого завершення. У кожній з цих подій намагається розібратись одна з регенерацій Докторів, які пізніше зустрічаються в теперішньому часі, завдяки попереднім подіям, щоб врятувати увесь існуючий світ і паралельні лінії часу.


І нехай нам не всім дано повністю зрозуміти цю заплутану і фантастичну, не тільки за своїм жанром, а й наповненням, історію. Але ми можемо переглянути фільм про нього чи то вперше, чи то в сотий раз і реалізувати те, про що просив усіма улюблений герой:

 

«Я буду всього лише історією у тебе в голові... Тільки нехай це буде хороша історія, тому що, знаєш, це і була хороша історія. Найкраща»

 

Читайте також:

Новини

Незабаром стартує новий сезон серіалу «Мандалорець»

Пригоди Малюка Йоди та його рятівника Діна Джаріна продовжуються. У фільмі він заміняє мудрецю батька.

21.10.2020
об 16:48

Новини

Apple Tree Vision: Французи зніматимуть космічний серіал в Україні

В Україні для міжнародного ринку зніматимуть детектив з елементами фантастики «Інфініті». Творці планують залучити до роботи над серіалом українських акторів та вітчизняну знімальну групу.

06.11.2020
об 15:27

Новини

«Друзі» планують зібратися в березні

Нещодавно актор Меттью Перрі у своєму твіттері оприлюднив допис, в якому розповів, що зйомки спеціального випуску серіалу «Друзі» заплановані на весну 2021 року.

16.11.2020
об 16:17

Новини

У новому серіалі від Netflix відкриється світ інших планет

У грудні користувачі стрімінгового сервісу Netflix побачать науково-фантастичний серіал «Чужі світи» (Alien Worlds), творці якого спробували пофантазувати щодо можливості існування на інших планетах.

18.11.2020
об 16:14