Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

28.12.2020
об 16:43
Автор: Аліна Ольхович

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

 

Головні актори серіалу «Перші ластівки. Zалежні», що в грудні вийшов на «Новому каналі», належать до нового покоління талановитих українських акторів, про яких говорять усі. До Міжнародного дня кіно, який святкується 28 грудня, Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли VGL cinema, які фільми та актори вплинули на їх професійне становлення.

 

Закоханий в роботи італійського кінорежисера

 

Першими фільмами, які вразили Олександра ще у дитинстві, були кінострічки Сергія Бодрова «Брат», «Брат-2» і «Сестри». Вони настільки припали хлопцю до душі, що він вперше задумався про те, щоб і самому зніматися в кіно.

«Улюблених фільмів у мене декілька. Перш за все, стрічка «Злодій» (1997) режисера Павла Чухрая. Цей фільм я часто переглядав у дитинстві зі своїми батьками. Він зіграв важливу роль у формуванні мене, як особистості. Коли переїхав до Києва, познайомився з творчістю італійського кінорежисера Паоло Соррентіно і просто закохався в його роботи! Один з найкращих його фільмів, на мій погляд, – «Велика краса» (2013). Ще мені дуже подобається картина «Ненависть» (1995) французького режисера Матьє Кассовітца – це чорно-білий фільм з дуже сильним меседжем. До слова, в ньому зіграв один з моїх улюблених акторів – Венсан Кассель», – розповів актор серіалу ОЛЕКСАНДР РУДИНСЬКИЙ.

 

Проте справжнім кумиром серед акторів для Рудинського є актор Євген Миронов.

 

«Я шалено фанатів від нього в студентські роки, їздив на його вистави. Навіть пощастило декілька разів з ним поспілкуватися, він особисто запрошував мене на прем’єру фільму «Час перших» за його участі», – додав актор «Нового каналу».

 

Ще декілька улюблених фільмів Олександра Рудинського:

 

 • «Йди та дивись» (1985) Елема Клімова;
 • «Майстер» (2012) Пола Томаса Андерсона;
 • «Амаркорд» (1973) Федеріко Фелліні;
 • «Джокер» (2019) Тодда Філіпса.

 

По-справжньому захопилась кіно після екскурсії на FILM.UA

 

Кіноіндустрією Таїсія-Оксана Щурук захопилася ще в дитинстві: дівчина завжди хотіла бути акторкою, займалася в театральній студії. Але по-справжньому захопилась кіно, коли потрапила на екскурсію та зйомки фільму в FILM.UA.

«Я обожнюю фільм «Таксист» (1976) Мартіна Скорсезе, тому мені дуже «зайшов» і «Джокер» (2019) Тодда Філіпса – одразу провела паралелі між цими стрічками. Після «Джокера» я півгодини не могла говорити, просто не знала, що сказати, і чи потрібно взагалі», – зізналася акторка ТАЇСІЯ-ОКСАНА ЩУРУК.

 

Ось ще декілька улюблених фільмів Таїсії-Оксани Щурук:

 

 • «Людина – швейцарський ніж» (2016) Дена Квана і Деніела Шайнерта;
 • «Що ми робимо у тінях» (2014) Тайки Вайтіті;
 • «Платформа» (2019) Гальдера Гастелу-Уррутії;
 • «Шлюбна історія» (2019) Ноя Баумбаха.

 

Найважливіше у кіно – драматичний сюжет

 

Максиму вибрати фільми, які вплинули на нього найбільше, було не так просто, адже кожна зі стрічок дає акторові щось своє.

«Мені здається, що більшість акторів не може назвати три своїх улюблених фільми, адже ми дивимося величезну їх кількість, щоб навчитися чомусь новому та проаналізувати власні помилки. Я люблю різножанрові фільми, але найважливіше для мене, коли вибираю кіно для перегляду, щоб там у ньому була драма. Саме в драматичній грі розкриваються всі емоції актора», – зазначив МАКСИМ САМЧИК.

 

Улюблені фільми Максима Самчика:

 

 • «Запах жінки» (1992) Мартіна Бреста;
 • «Вікторія» (2015) Себастьяна Шиппера;
 • «Бережись автомобіля» (1966) Ельдара Рязанова;
 • «Краса по-американськи» (1999) Сема Мендеса;
 • «Ромпер Стомпер» (1992) Джеффрі Райта;
 • «Що гнітить Гілберта Грейпа» (1993) Лассе Гальстрема;
 • «Шведська історія кохання» (1970) Роя Андерсона.

Читайте також:

Новини

«Перші ластівки» потрапили у шорт-лист премії американської Promax Global

Проморолики, в яких на обличчях героїв серіалу змінюються татуювання з написами, увійшли до п'ятірки найкращих у світі. Після тріумфу на найбільшому українському фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of та на престижній європейській премії Promax BDA Europe Award скарбничка проєкту наповнилася ще одим важливим досягненням.

16.11.2020
об 19:16

Новини

Факти про серіал «Перші ластівки. Zалежні» мовою чисел

Все менше й менше днів лишається до прем’єри телесеріалу «Перші ластівки. Zалежні», аби трохи вгамувати цікавість до початку сезону, «Новий канал» ділиться фактами про проєкт.

04.12.2020
об 14:17

Інтерв'ю

Олександр Бегма: «На відміну від минулого сезону, мій герой розмовляє»

Тиждень тому в ефір «Нового каналу» вийшла прем’єра серіалу-антології «Перші ластівки. Zалежні». Чотири дні зі студентами другокурсниками факультету журналістики промайнули дуже швидко. Дізнавшись фінал ми вирішили поспілкуватися з поліцейським Єгором, який прагнув розкрити справу вбивства у гуртожитку, з якої почалось розслідування і викриття залежностей героїв. На екрані слідчого Калиту втілив Олександр Бегма. У інтерв’ю для VGL cinema він розповів про свого персонажа та про життя поза межами серіалу.

21.12.2020
об 18:56

Новини

«Перші ластівки. Zалежні» розкрили секрет фільмування сцени підпалу Олександра Бегми

В серіалі «Перші ластівки. Zалежні» сценаристи не жаліли персонажів. Вони піддавали їх тортурам і позбавляли життя. Щомиті глядачі могли попрощатися назавжди з героєм, якого встигли полюбити. Так, несподівано й швидко поліцейський Єгор Калита попрощався з життям. Його колеги спалили живцем. Сьогодні творці серіалу готові розкрити секрети фільмування сцени підпалу людини.

24.12.2020
об 13:39